Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Jakie dokumenty dziecko powinno zabrać ze sobą na obóz językowy w Anglii?

Przygotowując dziecko na obóz językowy za granicą należy spakować dziecku do bagażu podręcznego:

  • paszport (proszę zrobić kopię paszportu dziecka i zachować u siebie na wypadek zgubienia)
  • bilet lotniczy (karty pokładowe),
  • dokumenty potwierdzające kurs, zakwaterowanie i odbiór z lotniska – pracownicy JPEdukacja przygotowują taki komplet i przesyłają go Państwu e-mailowo wraz z instrukcjami,
  • dokumenty potwierdzające ubezpieczenie turystyczne, wszyscy kursanci wyjeżdżający na wakacyjne kursy językowe za granicą muszą mieć wykupione ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą. JPEdukacja oferuje szeroki wybór wariantów ubezpieczenia turystycznego ERV.
  • uczniowie niepełnoletni powinni zabrać ze sobą podpisany przez rodziców anglojęzyczny formularz zgody rodziców na naukę angielskiego w Anglii wraz z danymi kontaktowymi do rodziców na wypadek sytuacji awaryjnych. Szkoły wymagają także czasami dodatkowych formularzy np. dotyczących szczepień, stanu zdrowia dziecka, zapoznania się i akceptacji regulaminu szkoły.  Wszystkie wymagane przez szkołę językową formularze przekaże Państwu doradca JPEdukacja i pomoże w ich wypełnieniu.

 

Wakacyjne kursy językowe za granicą to doskonały sposób na pożyteczne wakacje dla dziecka, korzystając z usług JPEdukacja zyskujesz pewność i wsparcie na każdym etapie organizacji  wyjazdu.

 


zadaj pytanie >>