Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

USA- Nowy Jork – kampus Barnard College of Columbia University


#
USA- Nowy Jork – kampus Barnard College of Columbia University

USA- Nowy Jork – kampus Barnard College of Columbia University


Grupa wiekowa:
13 - 17 lat
Ośrodek czynny:
30.06- 28.07.2024
Cena od:
2660 USD / tydz
Zakwaterowanie:
szkolny kampus
Charakterystyka:
komfortowy pobyt na dużym kampusie, gwarancja licznych wycieczek do centrum miasta
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  O szkole i kursie

  • Pobyt na terenie kampusu w prestiżowym Barnard College of Columbia University w Nowym Jorku, zapewni uczestnikom możliwość poznania najsłynniejszych atrakcji miasta, jednocześnie niesamowite doświadczenie tego jak to jest studiować i mieszkać w Nowym Jorku.
  • Adres kampusu 3009 Broadway, Nowy Jork
  • Organizatorem pobytu jest, Stafford House posiada ponad 25 lat doświadczenia w zakresie kursów języka angielskiego. Jest członkiem English UK oraz uznanego na arenie międzynarodowej stowarzyszenia szkół akredytowanych British Council, którego zadaniem jest utrzymywanie wysokich standardów edukacji.
  • Oprócz słynnego na całym świecie Manhattanu, w Nowym Jorku znajdują się cztery inne dzielnice – Bronx, Queens, Brooklyn i Staten Island – które pomagają tworzyć bogactwo i różnorodność miasta. Uczestnicy będą mogli zwiedzać miejsca w całym mieście i zdobywać doświadczenie.
  • Szkoła przygotowała program zajęć pozalekcyjnych w tym liczne wycieczki do miejsc, które trzeba zobaczyć będąc w Nowym Jorku
  • Atrakcyjny program zajęć pozalekcyjnych, zaangażowani opiekunowie, opieka 24h

   


  Kurs językowy 

  • 20 lekcji w tygodniu, 1 lekcja = 45 minut (15 godzin zegarowych)
  • maksymalnie 16 osób w grupie (zwykle 12)
  • uczestnicy w wieku 13-17 lat
  • międzynarodowe grupy
  Zakwaterowanie

  Akademik na terenie kampusu 

  Zakwaterowanie na terenie kampusu to gwarancja bezpieczeństwa, pełnej integracji z rówieśnikami z różnych krajów oraz komfort pieszej odległości na lekcje. Aakwaterowanie w tradycyjnych akademikach uniwersyteckich z 2 osobami w pokoju i ze wspólną łazienką. We wszystkich budynkach dostępne są świetlice i nowoczesne pomieszczenia do nauki, a także WiFi. Dostępna jest samoobsługowa pralnia bezdotykowa.

  • Pokoje 2 os. ze wspólną łazienką
  • Pełne wyżywienie serwowane w w stołówce na miejscu
  • Dostępna pralnia na monety
  Podróż i info dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych

  Bardzo szeroki program zajęć dodatkowych. W cenę wliczona jest jedna całodniowa i trzy półdniowe wycieczki tygodniowo, a także pięć wieczornych zajęć. Zaplanowano wycieczki do Brooklyn Bridge Park, Central Park, Wall Street, Times Square, SOHO, High Line, MoMa i dzielnicy finansowej. Program zajęć na miejscu jest zarówno zabawny, jak i różnorodny. Oferowane są zajęcia zarówno kreatywne, jak i sportowe. Każdy dzień zakończy się wspólnymi zajęciami wieczornymi które zachęcają uczniów do spotkań towarzyskich z nowymi międzynarodowymi przyjaciółmi. Zajęcia wieczorne są zróżnicowane i zabawne i mogą obejmować dyskoteki, pokazy talentów i wieczory międzynarodowe. Wszystkie wycieczki z opiekunami.

   


   

  Podróż / transport i na lotnisko 

  Bezpośredni przelot LOT z Warszawy. Szkoła organizuje transport z i na lotniska

  JFK 375 USD przejazd w jedną stronę
  NEWARK 375  USD przejazd w jedną stronę
  Mapa