Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Tenbury Wells – szkoła boardingowa na próbę


#
Tenbury Wells – szkoła boardingowa na próbę
Tenbury Wells – szkoła boardingowa na próbę

Tenbury Wells – szkoła boardingowa na próbę


Grupa wiekowa:
13 - 17 lat
Ośrodek czynny:
5.01 - 27.03 (inne terminy na zapytanie)
Cena od:
870 GBP/tydz
Zakwaterowanie:
szkolny kampus
Charakterystyka:
Międzynarodowa szkoła boardingowa - pobyt próbny
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  O szkole i kursie

  • Od ponad trzydziestu lat King’s College Saint Michaels kształci młodzież z całego świata zapewniając
  • wysokiej jakości brytyjską edukację w przyjaznym międzynarodowym środowisku
  • Doskonała lokalizacja w środkowej Anglii dzięki czemu uczniowie mogą zwiedzać wiele różnych miast i atrakcji Anglii i Walii.
  • Do dyspozycji uczniów duży tradycyjny kampus położony 10 hektarach w spokojnym mieście
   z Tenbury Wells; czule opisany przez królową Wiktorię jako „Jej małe miasteczko w sadzie”
  • Krótkie pobyty sugerowane min 2 tygodnie w międzynarodowej szkole średniej, doskonała okazja do sprawdzenie brytyjskiego systemu edukacji, poszerzenie wiedzy nie tylko językowej i nawiązanie międzynarodowych znajomości
  • Nauka języka w międzynarodowych grupach z bardzo szeroką ofertą zajęć dydaktycznych m.in. dodatkowych m.in. angielski dla obcokrajowców, matematyka, ekonomia, chemia, biologia, informatyka, hiszpański i wiele innych w połączeniu z atrakcyjnym programem zajęć po lekcjach i weekendowymi wycieczkami
  • Zakwaterowanie w doskonałych warunkach na terenie zamkniętego kampusu
  • Szkoła King’s College Saint Michaels Tenbury Wells Wielka Brytania

   

  Edukacja dla dzieci i młodzieży 13-17 lat

  Szeroka oferta różnych opcji i indywidualny wybór przedmiotów edukacyjnych. Po przyjeździe (lub przed) uczniowie mogą indywidualnie dopasować swój program edukacyjny w zależności od umiejętności i wieku. Doświadczeni nauczyciele wiedzą, że młodzież uczy się najlepiej, gdy jest aktywnym uczestnikiem realizowanego programy nauczania. Podczas zajęć wykorzystują naturalną ciekawość uczniów i angażują ich w różnorodne i wymagające lekcje. Uczestnicy krótkich pobytów są w pełni zintegrowani z życiem szkolnym i biorą udział w szerokiej ofercie programów oferowanych całorocznym uczniom szkoły. Wszystkie przedmioty są prowadzone w języku angielskim przez nauczycieli przedmiotów specjalistycznych. Uczniowie klasy 9 i wcześniej uczą się szerokiej gamy przedmiotów. Uczniowie iGCSE (10 klasa) uczą się matematyki i języka angielskiego oraz do wyboru pięciu innych przedmiotów. Uczniowie A-level (11 i 12 klasa) wybierają trzy przedmioty które ich całkowicie angażują. Nauczanie języka angielskiego dla obcokrajowców jest wplecione w harmonogram każdego ucznia. TEFL (Teaching English as a Foreign Język) prowadzą wykwalifikowani nauczyciele języka angielskiego, którzy oferują bogate doświadczenie i odpowiednie wsparcie rozwoju języka angielskiego dla uczniów z zagranicy.

  • Wiek uczestników: 13-17 lat
  • Międzynarodowe grupy
  • Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego B1/B2
  • Liczba osób w grupie 14-16
  • Liczba lekcji w tygodniu: indywidualizowany plan.
  Zakwaterowanie

  Zakwaterowanie i wyżywienie na angielskim kampusie. 

  Nowoczesny kampus w historycznych budynkach. Dziewczynki i chłopcy mieszkają osobno. W akademikach mieszka młodzież z ponad 30 różnych krajów. Nawet krótki pobyt pozwala zanurzyć się w zróżnicowanym kulturowo środowisku gdzie nawiązywane przyjaźnie poprzez bycie częścią globalnej społeczności.

  • Wszystkie pokoje 2 osobowe
  • 4 zbilansowane posiłki główne serwowane codziennie, z uwzględnieniem wszystkich wymagań dietetycznych, w tym diety wegetariańskiej oraz innych wymogów zdrowotnych. W trakcie wycieczek suchy prowiant.
  • Opiekunowie dostępni 24 h
  • Pralnia na miejscu
  • Każdy uczeń otrzymuje mundurek szkolny

   

   

  Podróż i info dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych w szkole boardingowej w Anglii. 

  Krótki pobyt to nie tylko realizacja programu edukacyjnego, ale również ciekawy program zajęć pozalekcyjnych w w tym szereg wycieczek, zajęć. Przykładowy program pobytu poniżej. Każdego dnia odbywa się wiele popularnych sportów w tym: piłka nożna, koszykówka, badminton, pływanie, a także wiele działań kulturalnych, takich jak klub: dyskusyjny, teatralny, kulinarny, jogi i kodowania. Całodniowe wycieczki do miast, popularnych atrakcji i miejsc o znaczeniu kulturalnym odbywają się w weekendy i obejmują wycieczki do niektórych z najbardziej znanych miast w Wielkiej Brytanii.

  Podróż / transfer z i na lotnisko. Przedstawiciel szkoły odbierze uczestnika kursu i dowiezie na lotnisko Birmingham International lub London Heathrow . Transport w cenie pobytu.

  Mapa