Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Szkoła językowa w Eastbourne


#
Szkoła językowa w Eastbourne

Szkoła językowa w Eastbourne


Grupa wiekowa:
12 - 17 lat
Ośrodek czynny:
24 czerwca do 8 września
Cena od:
2375 zł/tydz,
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, szkolny kampus
Charakterystyka:
Spokojny ośrodek nadmorski
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  O szkole i kursie

  • Kurs językowy w Eastbourne nad morzem.
  • Sprachcaffe jest siecią szkół, która od ponad 30 lat organizuje kursy i obozy językowe na całym świecie.
  • Szkoła posiada akredytację British Council i jest członkiem English UK
  • Zajęcia odbywają się w międzynarodowych grupach
  • Lekcje w Eastbourne odbywają się w małych grupach, maksimum 15 -osobowych, aby zapewnić jak najlepszą jakość nauczania. Materiały do nauki są zapewniane kursantom na czas trwania kursu.
  • Spokojne nadmorskie miasteczko Eastbourne jest pieszczotliwie nazywane przez mieszkańców „Sunshine Coast” – i to nie przypadek! Eastbourne jest jednym z najbardziej słonecznych miast w Anglii. Otaczające je wzgórza, sprawiają, że panuje tam przyjemnie łagodny klimat, przyciągający wielu turystów.
  • Szkoła położona jest w samym centrum miasta przy Ocklynge Road w bezpośrednim sąsiedztwie wielu miejsc rozrywek, rekreacji i szeregu obiektów sportowych, 25 minut pieszo od plaży.
  • w szkole jest bezpłatny internet WiFi, 4 sale lekcyjne i 2 do integracji

  Program nauczania jest bardzo elastyczny i jest układany przez profesjonalnych nauczycieli, którzy są otwarci na sugestie wszystkich uczniów.

   


  Kurs językowy w Eastbourne

  • 20 lub 30 lekcji w tygodniu, 1 lekcja = 45 minut
  • maksymalnie 15 osób w grupie (zwykle 12)
  • główne zagadnienia: konwersacja, słownictwo, gramatyka, praca z tekstem
  • uczestnicy w wieku od 12-17 lat
  • 4 poziomy zaawansowania
  • międzynarodowe grupy

  W Eastbourne  możesz uczestniczyć w kursie standardowym lub intensywnym. W wersji standardową wchodzi 20 lekcji w tygodniu, więc 4 lekcje dziennie. Intensywny kurs to 30 lekcji lekcyjnych tygodniowo. w obydwu przypadkach po zajęciach pozostaje wystarczająco dużo czasu na nasze liczne darmowe zajęcia dodatkowe organizowane przez naszych opiekunów.
  Kurs skupia się na nauce słownictwa i przede wszystkim wyrabianiu umiejętności i pewności w mówieniu i porozumiewaniu się, ale również gramatyka i praca nad tekstem nie są zaniedbywane. Głównym celem jest to, aby po zajęciach móc wykorzystywać nabyte umiejętności językowe w codziennych sytuacjach i podczas atrakcji pozalekcyjnych integrujacych kursantów z całego świata. Nauczyciele starają się podchodzić do każdego kursanta indywidualnie dlatego też grupy w jakich odbywają się zajęcia nie przekraczają 15 osób

   

   

   

  Zakwaterowanie

  Zakwaterowaniena kursie językowym w Eastbourne

  Rodzina goszcząca
  Twój pokój u rodziny goszczącej będziesz dzielił z dwojgiem innych kursantów – więc z pewnością nie będziesz się nudzić! Rodzina goszcząca zapewnia pełne wyżywienie, co oznacza, że będziesz jadł śniadania i kolacje w domu z rodziną, a lunch w postaci suchego prowiantu dostaniesz do szkoły. Rodziny goszczące mieszkają w 30 minut środkami transportu publicznego od szkoły.
  pokój 2 osobowy
  pełne wyżywienie

  Szkolna rezydencja – akademiki uniwersyteckie

  pokój 1 osobowy
  pełne wyżywienie

  Podróż i info dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych na kursie językowym w Eastbourne

  Eastbourne to popularny ośrodek turystyczny w Anglii, dzięki temu posiada bogate zaplecze rekreacyjne. Najważniejszym punktem miasta jest Long Beach na której możesz pływać, surfować lub grać w siatkówkę plażową. Miłośnikom tenisa warto podkreślić, że w Eastbourne znajduje się wiele kortów tenisowych a miłośnikom życia nocnego mnogość pubów i klubów muzycznych tętniących życiem do białego rana. W Eastbourne znajdują się centra handlowe, sklepy i sklepiki które zadowolą każdego zakupoholika. Wieczorem organizujemy spotkania przy grillu czy wieczory gier. Ponadto zabieramy Was na ekscytujące wycieczki do pobliskich miast, takich jak popularny Brighton. Wycieczka do modnej metropolii Londynu również jest w cenie!
  Nie wszystkie zajęcia dodatkowe są obowiązkowe. Zajęcia zawsze obowiązkowe to m.in: impreza powitalna, spotkania w grupie, wycieczki. Inne zajęcia będą indywidualnie już do wyboru z minimum 2 zajęć.

  Wycieczki wliczone w cenę pobytu na kursie 1 tyg. -1 wycieczkę półdniową, kurs 2 tyg. -1 wycieczka całodniowa i 2 półdniowe, kurs 3 tyg. – 3 wycieczki półdniowe i 2 całdoniowe.

   

   


  Podróż
  Transfer z/na lotnisko London Heathrow (LHR) w dzień przyjazdu (niedziela) i w dzień wyjazdu (niedziela) wliczony jest w cenę pobytu, Uwaga transfery dla przylotów / wylotów w godz. 9-19:00

  Pliki do pobrania

  Mapa