Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Somerset – Taunton School International Summer School


#
Somerset – Taunton School International Summer School
Somerset – Taunton School International Summer School

Somerset – Taunton School International Summer School


Grupa wiekowa:
8 - 17 lat
Ośrodek czynny:
29.06-13.07, 13.07-27.07, 27.07-10.08.
Cena od:
1125 GBP/tydz
Zakwaterowanie:
szkolny kampus
Charakterystyka:
Prestiżowa szkoła letnia dla wymagających i ambitnych uczniów, nastawienie na praktyczne umiejętności akademickie i interpersonalne, Program nauk ścisłych, przygotowanie do liceum w Anglii
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  O szkole i kursie

  • Letni pobyt w prestiżowej prywatnej brytyjskiej szkole założonej w 1847 r,
  • Wyjątkowa oferta dla wymagających i ambitnych uczniów. Kurs letni ma na celu poszerzenie wiedzy i doświadczenie uczenia zdobytej podczas całego roku.
  • Do dyspozycji uczniów dwa kryte baseny, olimpijskie boisko do hokeja, dwie hale sportowe, ścianka wspinaczkowa, korty tenisowe i do squasha, boiska piłkarskie, tor lekkoatletyczny oraz studia artystyczne, nowoczesny teatr.
  • Szeroka oferta letnich kursów dla obcokrajowców w tym Junior Academic, Senior Academic, Pre-Sessionals, Junior Multi-Sports i co rok nagradzany Senior STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics)
  • terminy kursów 2 tygodniowych dla dzieci i młodzieży 8-12 lat i 13-17 lat 29.06-13.07, 13.07-27.07, 27.07-10.08.
  • terminy pobytów 10 dniowych dla młodzieży 14-15 lat i 16-17 lat – 21.08-31.08.
  • Od ponad 20 lat szkoła organizuje letnie kursy dla uczniów z zagranicy, zapewniając doskonałą równowagę pomiędzy wysoką jakością edukacji, sportami, zajęciami dodatkowymi i wycieczkami.
  • Kampus się w  wiejskim hrabstwie Somerset w południowo-zachodniej Anglii (się w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta) zajmując powierzchnię 56 akrów z doskonałym wyposażeniem i licznymi udogodnieniami.
  • Lekcje prowadzone są w dobrze wyposażonych, przestronnych i nowoczesnych salach lekcyjnych, ze smartfonami w każdej sali i Wi-Fi powszechnie dostępne w całym kampusie. Na lekcje akademickie mamy również do dyspozycji bibliotekę, pracownie artystyczne, warsztaty projektowe i technologiczne oraz duże, w pełni wyposażone laboratoria naukowe.
  • Doświadczony zespół nauczycieli i pełnych entuzjazmu liderów
  • Zakwaterowanie na terenie kampusu z pełnym wyżywieniem
  • Międzynarodowe środowisko będące szansą zdobycia wielu ciekawych znajomości
  • Doskonała opieka i wsparcie zapewnione przez 24 h/dobę , a wszystko w bezpiecznym otoczeniu.

   

   

  Kursy językowe w szkole Tauton 

  Junior Academic dla dzieci w wieku 8-12 lat

  Kurs oferuje najmłodszym uczestnikom dobrą zabawę i doświadczenie w nauce poprzez angażowanie, zachęcanie ich do kreatywności, rozwijanie umiejętności i poszerzanie znajomości języka angielskiego. Mając na celu zachęcanie do empirycznego i tematycznego uczenia się, studenci spędzą co najmniej jedno popołudnie w tygodniu poza klasą podczas pracy nad projektem w lokalnym środowisku.

  maksymalnie 12 osób w grupie
  wszystkie poziomy zaawansowania
  międzynarodowe grupy
  kursy 2,4 lub 6 tyg : 29.06-13.07; 13.07-27.07; 27.07-10.08.
  20 lekcji w tygodniu w tym trzy godziny lekcji angielskiego każdego dnia, mające na celu rozwijanie umiejętności uczniów w czterech obszarach umiejętności języka angielskiego: czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie plus dwie godziny każdego dnia zajęcia z przedmiotów obejmują naukę, matematykę, geografię, historię, sztukę, ICT i studia biznesowe.
  Program nauki obejmuje również pisanie, Student United Nations, umiejętności przywódcze i zespołowe, wymowa, publiczne wystąpienie, rozwiązywanie problemów, umiejętności studiowania i egzaminowania oraz gry językowe.
  Junior Multi-Sports dla dzieci w wieku 8-12 lat

  Zajęcia prowadzone nauczani przez wielu naszych całorocznych nauczycieli przedmiotów specjalistycznych zapewniających najwyższą jakość kształcenia. Nauka słownictwa jest integralną częścią programu, a wiele nowych słów związanych z zajęciami sportowymi jest wpleciona w lekcje angielskiego.

  Zajęcia sportowe prowadzone są przez trenerów specjalistycznych z różnych dyscyplin sportów; zajęcia prowadzone przez całoroczny sztab szkoleniowy.

  maksymalnie 12 osób w grupie
  wszystkie poziomy zaawansowania
  międzynarodowe grupy
  kursy 2,4 lub 6 tyg : 29.06-13.07; 13.07-27.07; 27.07-10.08.
  20 lekcji w tygodniu w tym trzy godziny lekcji angielskiego każdego dnia, mające na celu rozwijanie umiejętności uczniów w czterech obszarach umiejętności języka angielskiego: czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie plus dwie godziny każdego dnia zajęć portowym m.in tradycyjne sporty, takie jak piłka nożna, tenis, koszykówka, lekkoatletyka, badminton i pływanie oraz mniej znane sporty, takie jak rugby, krykiet, rounders, szermierka i siatkówka.
  Program nauki obejmuje również pisanie, Student United Nations, umiejętności przywódcze i zespołowe, wymowa, publiczne wystąpienie, rozwiązywanie problemów, umiejętności studiowania i egzaminowania oraz gry językowe.
  Senior Academic dla młodzieży w wieku 13-17 lat

  Lekcje prowadzone przez nauczycieli całorocznych szkoły boardingowej. pedagogów z olbrzymim doświadczeniem zapewniających najwyższą jakość kształcenia. Zajęcia koncentrują się na wiedzy akademickiej i są uzupełniane lekcjami i wykładami z udziałem mówców motywacyjnych. Uczestnikami zajęć sportowych są również brytyjscy uczniowie

  maksymalnie 12 osób w grupie
  wszystkie poziomy zaawansowania
  międzynarodowe grupy
  kursy 2,4 lub 6 tyg : 29.06-13.07; 13.07-27.07; 27.07-10.08.
  20 lekcji w tygodniu w tym trzy godziny lekcji angielskiego każdego dnia, mające na celu rozwijanie umiejętności uczniów w czterech obszarach umiejętności języka angielskiego: czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie plus dwie godziny każdego dnia są bardzo praktyczne, a zajęcia z przedmiotów obejmują naukę, matematykę, geografię, historię, sztukę, ICT i studia biznesowe.
  Program nauki obejmuje również pisanie, Student United Nations, umiejętności przywódcze i zespołowe, wymowa, publiczne wystąpienie, rozwiązywanie problemów, umiejętności studiowania i egzaminowania oraz gry językowe.

   

   

  Zakwaterowanie

  Kursy specjalne w szkole Tauton

  STEM dla młodzieży w wieku 13-17 lat

  Tematy zajęć praktycznych zmieniają się co dwa tygodnie. Dwutygodniowy program nauki, technologii, inżynierii i matematyki lub STEM jest ekscytującą okazją do połączenia wiedzy teoretycznej z praktycznymi umiejętnościami. Program został zaprojektowany w celu zachęcenia studentów do dociekań naukowych, umiejętności rozwiązywania problemów, inwencji i kreatywności.

  • maksymalnie 12 osób w grupie
  • międzynarodowe grupy
  • kursy 2, 4 lub 6 tyg w terminach: 29.06-13.07; 13.07-27.07; 27.07-10.08.
  • 20 lekcji w tygodniu w tym trzy godziny lekcji angielskiego każdego dnia, mające na celu rozwijanie umiejętności uczniów w czterech obszarach umiejętności języka angielskiego: czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie plus dwie godziny dziennie praktycznych zajęć nauki, technologii, inżynierii i matematyki.
  • Program nauki obejmuje tematy : lotnictwo, alternatywna energia, biomechanika, podróże kosmiczne, inteligentne struktury
  • Ważnym aspektem STEM jest powiązanie nauki, technologii, inżynierii i matematyki z praktyczną wiedzą, a także, aby uczniowie byli świadomi aktualnych badań STEM. W ramach kursu STEM staramy się zorganizować wizytę na uniwersytecie, zorganizować wykład i wizyty w fabrykach.

   

  Pre Sesion kurs dla młodzieży w wieku 14-15 i 16-17 lat przed rozpoczęciem roku szkolnego w brytyjskiej szkole

  10-dniowe kursy mają na celu zapewnić najlepsze przygotowanie uczniów rozpoczynających od września program GCSE, A Level, BTEC lub IB (International Baccalaureate). Dla zagranicznych uczniów, szczególnie tych, których znajomość języka angielskiego nie jest tak wysoka, może to być bardzo trudne rozpoczęcie edukacji w ww programach edukacyjnych. Uczestnicząc w kursie przed rozpoczęciem edukacji w szkole od września uczniowie nie tylko są w stanie poprawić swoją znajomość języka angielskiego, ale są również w stanie rozwinąć kluczowe umiejętności akademickie, które zapewnią im dobre wyniki w dalszej drodze edukacyjnej.

  • maksymalnie 12 osób w grupie
  • międzynarodowe grupy
  • kurs 10 dniowy w terminie 21.08-31.08.
  • 20 lekcji w tygodniu w tym trzy godziny lekcji angielskiego każdego dnia, mające na celu rozwijanie umiejętności uczniów w czterech obszarach umiejętności języka angielskiego: czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie popołudniowe codziennie innego przygotowania akademickiego, w tym lekcje, wykłady i warsztaty
  • Tematyka zajęć popołudniowych to: doskonalenie umiejętności pisania akademickiego (w tym rozszerzonego wsparcia w pisaniu esejów), opracowywanie technik czytania, takich jak przeglądanie i skanowanie; skuteczne wymawianie i debata, zrozumienie metajęzyka dokumentów egzaminacyjnych, poszerzanie umiejętności studiowania i maksymalne wykorzystanie ich rewizji, dobre samopoczucie i radzenie sobie ze stresem, pełne odpowiedzi na pytania egzaminacyjne, sporządzanie notatek i prezentacji tekstowych i ustnych, język używany do opisywania wzorców w tabelach, mapach i wykresach i inne.
  • UWAGA pobyt na kursie koncenturuje się na nauce i w ramach pobytu nie ma wycieczek w pakiecie, transport z i na lotnisko oferowany jest również na życzenie – za dodatkową opłatą

   


   

  Zakwaterowanie

  Zakwaterowanie na terenie kampusu. Uczniowie w wieku 13+ lat mieszkają w pokojach 1,2 lub 3 osobowych, młodsi uczniowie w pokojach 6 osobowych. Zakwaterowanie z zachowaniem mixu międzynarodowego, nie zdarza się aby uczniowie jednej narodowości mieszkali w jednym pokoju razem.
  W każdym akademiku mieszka opiekun służący uczniom wsparciem i opieką 24h.

  Pełne wyżywienie , urozmaicone posiłki na terenie kampusu.

   

  Podróż i info dodatkowe

  Obóz językowy w Anglii i jego program zajęć dodatkowych

  Letni pobyt w Taunton School zawiera wiele nowych przygód i doświadczeń. Ważne jest, aby uczniowie zobaczyli i odkryli jak najwięcej, ponieważ to jeszcze bardziej pobudza ich apetyt na naukę. Podczas trwania kursu studenci zapoznają się z różnymi aspektami kultury brytyjskiej, takimi jak galerie i muzea Londynie, znane na całym świecie kolegia Uniwersytetu Oksfordzkiego, miejsce narodzin Szekspira w Stratford-upon-Avon i światowe dziedzictwo Stonehenge.

  Wycieczki to także dobra zabawa, więc niektóre kursy obejmują wyjazdy do parków rozrywki, plaż i słynnych miast, a także oferują możliwość poznania niezwykłego piękna przyrody w okolicach szkoły Taunton.

  Uczestnicy kursu zachęcani są do udziału w zajęciach po lekcjach, dlatego wieczorami oferujemy szeroki wachlarz sportów, zajęć i warsztatów, które zaspokajają wszystkie zainteresowania i wiek. Możesz spróbować swoich sił w łucznictwie, szermierce, spotach wodych, umiejętnościach cyrkowych, piłce nożnej, wspinaniu się na wysokie liny, krokiecie, malowaniu T-shirtów i jeździe konnej i innych.

  Letnie kursy mają na celu rozwijanie międzykulturowych przyjaźni, a także wspólny czas pełne zabawy i przygód. Dają uczniom możliwość rozwijania swoich mocnych stron i odkrywania nowych talentów, zainteresowań i umiejętności.

   

  Podróż

  Szkoła oferuje bezpłatny transfer z i na lotniska Heathrow i Bristol w godzinach od 9:00 do 17:00 w dniu rozpoczęcia / zakończenia pobytu. Personel szkoły letniej będzie koordynował transfery na lotniskach w ciągu dnia.

  Jesteśmy w stanie zorganizować transfer z i na inne lotniska lub poza podanymi godzinami, ale będzie to wiązało się z dodatkowymi kosztami.

  Mapa

  Ta strona wykorzystuje pliki Cookies.  więcej informacji

  The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

  Close