Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Seaford College – Kampus sportowo-muzyczny


#
Seaford College – Kampus sportowo-muzyczny
Seaford College – Kampus sportowo-muzyczny

Seaford College – Kampus sportowo-muzyczny


Grupa wiekowa:
10 - 16 lat
Ośrodek czynny:
3/07 – 20/08
Cena od:
1080 GBP/tydz
Zakwaterowanie:
szkolny kampus
Charakterystyka:
Profesjonalne zajęcia sportowe lub muzyczne z instruktorami
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Telefon (wskazane)*:

Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

Miejscowość zamieszkania:


Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

O szkole i kursie

 • Exportise jest siecią szkół letnich z internatem dla dzieci i młodzieży w wieku 10 – 16 lat.
 • Została założona w 1988 roku
 • wszystkie ośrodki posiadają akredytację British Council i są członkiem English UK
 • kampus Seaford College zlokalizowany w hrabstwie West Sussex, około godziny drogi na południowy zachód od Londynu
 • uczestnikami obozów są zarówno dzieci brytyjskie jak i z innych krajów
 • młodzież uczy się języka angielskiego a następnie wykorzystuje go między innymi podczas zajęć sportowych. To daje możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy i jest zachętą do dalszej nauki
 • uczniowie zamieszkują w internatach na terenie kampusu
 • ośrodek posiada bogate zaplecze sportowe (basen, boiska, sale gimnastyczne), tylko golf odbywa się poza kampusem, na pięknym polu
 • na terenie kampusu mieszka dwóch ratowników medycznych, w niedalekiej okolicy znajduje się szpital

 


Opcje kursów polecane dla obcokrajowców

English Academy Plus
15 lekcji języka angielskiego i 15 godzin zajęć sportowych lub muzycznych lub tanecznych w tygodniu,
maksymalnie 14 osób w grupie (zwykle 10)
uczestnicy w wieku 10 – 16 lat
wszystkie poziomy zaawansowania poza zupełnie początkującym
międzynarodowe grupy
1 lekcja = 45 minut
Opcja Sport: 15 lekcji języka angielskiego i 15 godzin zajęć sportowych, Do wyboru sporty: Tenis, Golf, Piłka nożna Arsenal, Hokej na trawie.
Opcja Music: 15 lekcji języka angielskiego i 15 zajęć muzycznych w tygodniu. Do wyboru: instrument lub śpiew.
Opcja Dance: 15 lekcji języka angielskiego i 15 zajęć tanecznych w tygodniu


 

Academy
30 zajęć sportowych lub muzycznych w tygodniu, 1 lekcja = 45 minut
skupienie się na jednej dyscyplinie i profesjonalne treningi: Tenis, Golf , Piłka nożna Arsenal, Hokej na trawie, gra na instrumencie lub śpiew.

 • Opcja Music Academy
  Program zajęć stworzony przy współpracy z Eton Place Music Company i dedykowany uczniom, których pasją jest tworzenie muzyki i podnoszenie swoich kwalifikacji. Każdy uczeń traktowany jest tutaj indywidualnie. Podczas zajęć grupowych uczniowie słuchają się wzajemnie podczas wspólnego śpiewania lub grania oraz pracują w studiu. Przez cały tydzień przygotowują się też do występu dawanego w ostatnim dniu zajęć.
  Od osób zapisujących się na ten program wymagany jest przynajmniej rok wcześniejszej nauki w szkole muzycznej.
  Wszystkie zajęcia w języku angielskim prowadzone przez profesjonalnych instruktorów. Praca w proporcjach 1 instruktor na 8 uczniów.
 • Opcja Sport Academy
  Golf: przez trzy godziny dziennie golfiści trenują na małym polu (9 dołków) na terenie kampusu, pozostałe trzy odbywają się na jednym z dwóch 18 – dołkowych pól golfowych znajdujących się w okolicy.
  Piłka nożna: treningi ułożone prowadzone przez trenerów Exportise i trenerów „Play the Arsenal Way”. Program dla doświadczonych młodych piłkarzy, którzy podołają codziennym 2×3-godzinnym intensywnym treningom,
  Tenis: Treningi odbywają się na kortach na terenie kampusu pod okiem doświadczonych trenerów. Kurs nie jest przeznaczony dla osób zupełnie początkujących.
  Hokej: program zajęć hokeja został zaprojektowany przez profesjonalnych trenerów współpracujących w U18 i U21

 


Wszystkie zajęcia muzyczne i treningi sportowe odbywają się w języku angielskim. Głównym celem zajęć z języka jest poprawienie umiejętności muzycznych i sportowych. Przed przyjazdem na obóz uczniowie muszą mieć za sobą przynajmniej jeden rok nauki języka angielskiego w ojczystym kraju. Główny nacisk kładziony jest na słuchanie i mówienie, jednak program zajęć zawiera też gramatykę, wymowę, czytanie i pisanie. Wszyscy nauczyciele pracujący w Exsportise posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży.

Zakwaterowanie

Uczniowie zamieszkują w 1, 2 i 3-osobowych pokojach na terenie kampusu. Dla najmłodszych studentów dostępnych jest kilka większych pokoi.

Posiłki serwowane są trzy razy dziennie w przestronnej jadalni. Uczniowie wymagający specjalnej diety (np. wegetariańskiej, bezglutenowej) proszeni są o zgłoszenie tego przed przyjazdem.

 

Podróż i info dodatkowe

Program zajęć dodatkowych
W dni powszednie uczniowie mają wiele możliwości spędzania wolnego czasu między zajęciami i wieczorami. Na terenie szkoły znajdują się: piłkarzyki, stół do ping-ponga i bilardu, korty tenisowe, boisko do siatkówki, basen, telewizor i dostęp do internetu.
Każdego wieczora odbywają się zajęcia zorganizowane i prowadzone przez animatorów (dyskoteki, olimpiada, wyścigi, kasyno itp.)
Uczniowie 15 i 16 – letni będą także mogli brać udział w rozrywkach poza kampusem (np. kino, ścianka wspinaczkowa itp). Odbywa się to zawsze pod opieką animatorów. Wyjścia te są dodatkowo płatne – ok. 20 GBP za jedno wyjście.

Uczniowie, którzy przyjeżdżają na dłużej niż jeden tydzień wezmą udział w dwóch wycieczkach w każdy weekend. W soboty są to zwykle wycieczki do parków tematycznych takich jak Trophe Park, Sprashdown Water Park lub Chessington World of Adventures lub Drayton Manor, w niedzielę wyjazdy do Brighton i Portsmouth na zakupy i zwiedzanie, a także na zwiedzanie stadionów drużyny Arsenal.

 


 

Podróż

Uczniowie podróżujący samodzielnie samolotem powinni obowiązkowo wykupić transfer z jednego z londyńskich lotnisk do szkoły. O szczegóły pytaj w JPEdukacja.
Szkoła sugeruje przylot na lotnisko LHR w niedzielę w godz. 10.00-15.00 i lot powrotny w sobotę w godz. 12.00-17.00

Pliki do pobrania

Mapa