Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Nowy Jork kurs młodzieżowy


#
Nowy Jork kurs młodzieżowy
Nowy Jork kurs młodzieżowy

Nowy Jork kurs młodzieżowy


Grupa wiekowa:
16 - 21 lat
Ośrodek czynny:
20/03-03/04 i 26/06 – 28/08
Cena od:
4260 zł/tydz
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, rezydencja
Charakterystyka:
Kurs dla starszych nastolatków ze zwiedzaniem w cenie
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:


  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  O szkole i kursie

  • Sprachcaffe jest siecią szkół, która od ponad 30 lat jest liderem w organizowaniu kursów i obozów językowych na całym świecie.
  • Szkoły zlokalizowane są zarówno w pulsujących życiem metropoliach jak i w wielobarwnych nadmorskich kurortach.
  • Szkoła angielskiego w Nowym Jorku zlokalizowana jest w samym sercu Manhattanu, zaledwie 5 minut pieszo od najbliższej stacji metra
  • Placówki Sprachcaffe posiadają wszelkie niezbędne akredytacje i certyfikaty świadczące o wysokiej jakości oferowanych usług
  • Szkoły USA posiadają certyfikaty WYSE i ALTO
  • Zajęcia odbywają się w międzynarodowych grupach
  • W każdej grupie jest maksymalnie 15 osób

  Kursy językowe w Nowym Jorku – okazja do poznania świata

  Nowy Jork to idealne miejsce na pobyt językowy i turystyczny. Będziesz miał tu wiele okazji do trenowania swoich umiejętności porozumiewania się po angielsku, a ponadto poznasz interesujący kawałek świata. Jeśli zawsze chciałeś zobaczyć, jak wygląda Nowy Jork, to kursy językowe są ku temu doskonałą okazją. Poza czasem spędzanym na nauce będziesz miał wiele okazji do zwiedzania i poznawania ludzi z całego świata. Będziesz pod wrażeniem ilości atrakcji, jakie zapewni Ci sławna, amerykańska metropolia. Gwarantujemy, że wyjazd na kursy językowe zapamiętasz na długo.

   


   

  Kurs językowy

  20 lekcji w tygodniu, 1 lekcja = 45 minut
  maksymalnie 15 osób w grupie (zwykle 12)
  Główne zagadnienia: konwersacja, słownictwo, gramatyka, praca z tekstem
  uczestnicy w wieku od 16 do 21 lat
  wszystkie poziomy zaawansowania
  międzynarodowe grupy


  Interesują cię nauka angielskiego i Nowy Jork? Oferujemy najlepsze kursy językowe przeznaczone dla młodzieży na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotuj się na niezwykłą przygodę w międzynarodowym towarzystwie. Zorganizujemy Tobie wspaniały pobyt na kursie w Nowym Jorku. Wybór właściwej szkoły w New York? – doradzimy. Wypełnienie wniosku wizowego? – zrobimy to wspólnie. Opłaty wizowe kartą kredytową? – zrobimy to za Ciebie. Wyszukanie taniego biletu lotniczego? - to nasza codzienność. Zamówienie transferu z lotniska na odpowiednią godzinę? - mamy w tym wprawę. Z JPEdukacja zyskujesz wiele więcej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

   

  Zakwaterowanie

  W rezydencji szkolnej lub u rodziny goszczącej

  • Pełne wyżywienie
  • Możliwość rozmowy w języku angielskim z innymi osobami

   

  Rodzina goszcząca
  U amerykańskiej rodziny goszczącej będziesz mieszkać w pokoju dwuosobowym razem z innym uczestnikiem kursu. W ten sposób będziesz mógł w praktyce korzystać z wiedzy, którą nabędziesz w szkole angielskiego oraz będziesz mieć możliwość nawiązania trwałych kontaktów z członkami rodziny goszczącej. Rodziny goszczące mieszkają zazwyczaj w odległości około 1 godziny od szkoły, korzystając z transportu publicznego.

   


   

  Rezydencja szkoły (dostępne tylko latem)
  W szkolnej rezydencji będziesz zakwaterowany w pokoju czteroosobowym będziesz mógł ćwiczyć razem z innymi uczniami pochodzącymi z różnych części świata to, czego nauczysz się na zajęciach w szkole językowej oraz będziesz mieć okazję, żeby nawiązać nowe znajomości. Szkolna rezydencja znajduje się w odległości 50 minut od szkoły językowej

   

  Podróż i info dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych

  Nowy Jork to najbardziej ekscytujące miasto na świecie, doskonałe miejsce do nauki języka angielskiego i jednocześnie do zabawy! Tutaj przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli rozrywki w mieście nie będą wystarczająco ciekawe – organizujemy również imprezy międzynarodowe, w których uczestniczy młodzież z całego świata!
  W weekendy organizujemy wycieczki (jedna wycieczka całodniowa – w cenie przy kursie 2-tygodniowym , dwie przy kursie 3-tygodniowym), a dodatkowo w każdym tygodniu pobytu odbywa się 1 wycieczka półdniowa, podczas których poznasz okolicę. Znajduje się tutaj wiele ciekawych miejsc wartych odwiedzenia, jak Chinatown, Times Square czy Central Park.
  Nowy Jork jest amerykańskim liderem w przemyśle muzycznym, wydawniczym, reklamowym, finansowym oraz telewizyjnym. Miasto oferuje również liczne festiwale, koncerty oraz interesujące wydarzenia w ciągu roku. Najnowsze sztuki mają zawsze swoją premierę na sławnym Broadwayu.


   

  Podróż
  Transfer z/na lotnisko John F. Kennedy Airport (JFK) lub La Guardia (LGA) jest możliwy w godzinach 14:00 – 20:00. Transfer w innych godzinach tylko na zapytanie.

  Pliki do pobrania

  Mapa