Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Malta -Mosta k/ St. Paul’s Bay – Easy School of English


#
Malta -Mosta k/ St. Paul’s Bay – Easy School of English
Malta -Mosta k/ St. Paul’s Bay – Easy School of English

Malta -Mosta k/ St. Paul’s Bay – Easy School of English


Grupa wiekowa:
11 - 17 lat
Ośrodek czynny:
30.06 - 25.08
Cena od:
660
Zakwaterowanie:
rezydencja
Charakterystyka:
Miedzynarodowy kamp młodzieżowy z zakwaterowaniem w hotelu4*
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Telefon (wskazane)*:

Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

Miejscowość zamieszkania:


Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

O szkole i kursie

 • Easy School of English – szkoła dla młodzieży znajduje się 10 minut od Zatoki St. Pauls’s Bay w miejscowości Mosta, do której uczniowie codziennie kursują własnym transportem szkolnym.
 • Zatoka St. Pauls’s Bay i sąsiednie miasta Buġibba i Qawra to jedne z najpopularniejszych letnich kurortów na wyspie, z restauracjami, kawiarniami, barami i licznymi udogodnieniami dla entuzjastów sportów wodnych.
 • Linia brzegowa wzdłuż tego regionu jest w większości skalista. ale w pobliżu znajdują się także najpiękniejsze na Malcie plaże piaszczyste. Obszar ten jest bardzo malowniczy, z widokiem na zatokę wyspy Świętego Pawła, który został zidentyfikowany jako miejsce, w którym nastąpiło rozbicie statku niosącego Apostoła Pawła.
 • Szkoła jest nowoczesnym budynkiem z przestronnymi dobrze oświetlonymi salami lekcyjnymi, z których niektóre oferują widok na Mosta Dome i otwarte tereny wiejskie
 • Zajęcia odbywają się w międzynarodowych grupach

 

Młodzieżowy kurs

 • 20 lekcji w tygodniu,
 • maksymalnie 15 osób w grupie (zwykle 12)
 • Główne zagadnienia: konwersacja, słownictwo, gramatyka, praca z tekstem
 • uczestnicy w wieku od 11 do 17 lat
 • wszystkie poziomy zaawansowania, międzynarodowe grupy
 • 1 lekcja = 45 minut
Zakwaterowanie

Rezydencja szkoły na Malcie

 • Jeśli chciałbyś non stop przebywać w grupie rówieśników, jako zakwaterowanie wybierz szkolną rezydencję.
 • Rezydencja Bella Vista, położona w St. Paul’s Bay, to nowoczesny hotel czterogwiazdkowy. Uczniowie mieszkają w pokojach 4-osobowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę i balkon, większość jest z widokiem na basen lub na panoramę zatoki. Teren basenu jest wyposażony w leżaki i parasole plażowe. Na terenie kompleksu znajduje się też bar przekąskowy, minimarket, siłownia i jacuzzi. Szkoła oferuje pełne wyżywienie (trzy posiłki). Posiłki spożywane są w hotelowej restauracji.
Podróż i info dodatkowe

Junior program to nie tylko standardowe lekcje w szkole. Szkoła, oferuje atrakcyjny i zróżnicowany program zwiedzania i wycieczek i innych atrakcji, które pozwalają na pełną integrację z rówieśnikami z różnych krajów

Mapa