Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Malta -Marsascala – Easy School of English


#
Malta -Marsascala – Easy School of English
Malta -Marsascala – Easy School of English

Malta -Marsascala – Easy School of English


Grupa wiekowa:
11 - 17 lat
Ośrodek czynny:
30.06 – 25.08.
Cena od:
580 EUR/tydz
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca
Charakterystyka:
Angielski i maltańskie tradycje. Kurs dla samodzielnej młodzieży.
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Telefon (wskazane)*:

Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

Miejscowość zamieszkania:


Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

O szkole i kursie

Szkoła Easy School of English dla juniorów położona jest w przepięknej miejscowości Marsascala w północnej części wyspy. To zabytkowy, dawny port rybacki, z charakterystycznymi, kolorowo pomalowanymi łódkami przycumowanymi do nabrzeża,otoczony zatoką wzdłuż, której na całej długości rozciąga się spacerowa promenada.
Ośrodek letni w Marsascala zajmuje rozległy teren typowej maltańskiej szkoły państwowej umiejscowionej na wysokim wzniesieniu, z urzekającymi widokami – z jednej strony na zatokę, z drugiej na miejscowość. Kilkanaście przestronnych i jasnych sal lekcyjnych jest do użytku uczestników kursu. Szkoła posiada dużą aulę ze sceną i widownią, liczne boiska i duży ogród.
Zajęcia odbywają się w międzynarodowych grupach
W każdej grupie jest maksymalnie 15 osób

Kurs językowy

  • 20 lekcji w tygodniu,
  • maksymalnie 15 osób w grupie (zwykle 12)
  • Główne zagadnienia: konwersacja, słownictwo, gramatyka, praca z tekstem
  • uczestnicy w wieku od 11 do 17 lat
  • wszystkie poziomy zaawansowania
  • międzynarodowe grupy
  • 1 lekcja = 45 minut
Zakwaterowanie

Rodzina goszcząca

Wybierając rodzinę goszczącą będziesz mógł doświadczyć maltańskiej gościnności, poznać zwyczaje i tradycje mieszkańców wyspy, ale przede wszystkim uczyć się i używać języka w codziennych sytuacjach w miłej i bezstresowej atmosferze.
Wszystkie rodziny goszczące współpracujące ze szkołą mieszkają w odległości do 15 minut pieszego dystansu od szkoły, wszystkie posiadają licencję Malta Tourism Authority

Podróż i info dodatkowe

 

Program zajęć dodatkowych

Junior program to nie tylko standardowe lekcje w szkole. Szkoła, oferuje atrakcyjny i zróżnicowany program zwiedzania i wycieczek i innych atrakcji, które pozwalają na pełną integrację z rówieśnikami z różnych krajów

Podróż

Transfer z/na lotnisko Malta International Airport (MLA) jest w cenie kursu. Można przyjechać w sobotę lub w niedzielę o każdej porze oraz wyjechać w te same dni.

Mapa