Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Malaga – szkoła Sprachcaffe


#
Malaga – szkoła Sprachcaffe
Malaga – szkoła Sprachcaffe

Malaga – szkoła Sprachcaffe


Grupa wiekowa:
15 - 21 lat
Ośrodek czynny:
20.03-2.04 i 26.06-10.09 (pobyt niedziela - sobota)
Cena od:
2363 PLN/tydz
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, rezydencja
Charakterystyka:
Szkoła polecana dla starszej młodzieży
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Telefon (wskazane)*:

Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

Miejscowość zamieszkania:


Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

O szkole i kursie

Sprachcaffe jest siecią szkół, która od ponad 30 lat jest liderem w organizowaniu kursów i obozów językowych na całym świecie.
Ucz się hiszpańskiego  mieście Pabla Picasso i Antonio Banderasa, delektuj się tapas i paellą. Ucz się języka w cieniu drzew pomarańczowych.
Nauka hiszpańskiego w sercu Andaluzji i Wybrzeża Słońca czyli Costa del Sol. Korzystne położenie nad Morzem Śródziemnym, sprzyjający klimat oraz 320 dni słonecznych w roku, przyciąga niezliczoną ilość turystów i studentów. Malaga oferuje prawdziwą hiszpańską kuchnię i tradycje, których na próżno szukać w innych regionach Hiszpanii.
Szkoła zlokalizowana jest w willi położonej poza tętniącym życiem nocnym centrum miasta (2 km), ale blisko plaży (100 m): Sprachcaffe Malaga: Pasaje Antonio Barceló Madueño 5, 29017 Malaga Hiszpania. Do centrum Malagi szybko można dojechać autobusem – najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w pobliżu szkoły. Wzdłuż promenady mieści się wiele barów oraz restauracji z owocami morza.
Kursy hiszpańskiego odbywają się często „al fresco” czyli na świeżym powietrzu, na patio lub na tarasie usytuowanym na dachu. Szkoła posiada 3 oddzielne budynki, własną winiarnię “La Tortuga”, w której odbywają się często imprezy dla uczniów, oraz kiosk z przekąskami i napojami. Wszystkie sale lekcyjne są klimatyzowane.
Placówki Sprachcaffe posiadają wszelkie niezbędne akredytacje i certyfikaty świadczące o wysokiej jakości oferowanych usług.
Zajęcia odbywają się w międzynarodowych grupach
W każdej grupie jest maksymalnie 15 osób
Różna intensywność zajęć
Program zajęć dodatkowych wliczony w cenę pobytu, organizowany przez doświadczony personel.
Nauczyciele to native speakerzy, którzy sprawią, że nauczysz się żywego języka.
Kurs językowy

20 lub 30 lekcji w tygodniu (kurs 30 lekcji za dopłatą 180 PLN/tydz)
maksymalnie 15 osób w grupie (zwykle 12)
Główne zagadnienia: konwersacja, słownictwo, gramatyka, praca z tekstem
uczestnicy w wieku od 15 do 21 lat
wszystkie poziomy zaawansowania
międzynarodowe grupy
1 lekcja = 45 minut
W Maladze mamy do wyboru kurs standardowy lub intensywny czyli cztery lub sześć lekcji hiszpańskiego dziennie. Zarówno przy pierwszej jak i drugiej opcji ilość godzin pozwoli Ci zrobić znaczne postępy w nauce, ale pozostawi również sporo czasu wolnego na odkrywanie okolicy. Na zajęciach największy nacisk stawia się na konwersacje, co pozwala nabyć większą swobodę i pewność mówienia. Na kursie uczymy również nowego słownictwa, zasad gramatyki i ćwiczymy lepsze rozumienie tekstów w języku hiszpańskim.

 

Zakwaterowanie

Podczas pobytu na obozie językowym w Maladze możesz wybrać zakwaterowanie w rezydencji lub u rodziny goszczącej.

Rodzina goszcząca

Starannie wybrane rodziny goszczące oferują pokoje 1-,2 osobowe. Wspólny pokój z uczestnikiem kursu, tej samej płci i innej narodowości. W tym rodzaju zakwaterowania będziesz mieć możliwość poznania codziennego życia Hiszpanów oraz życia w Maladze. Dodatkowo będziesz mógł ćwiczyć to, czego nauczysz na zajęciach w szkole językowej. Dojście od rodziny goszczącej do szkoły zajmie Ci 5- 45 minut. W trakcie pobytu będziesz mieć zapewnione pełne wyżywienie śniadania i obiadokolacje u rodziny oraz pakowany lunch w szkole.

Rezydencja szkoły

Rezydencja jest położona w odległości ok 20 minut dojazdu od szkoły. Będziesz tam mieszkać w pokoju 2-4 -osobowym. Łazienki są wspólne na kilka pokoi. W ten sposób łatwo poznasz rówieśników z całego świata. W rezydencji znajduje się również restauracja i kawiarnia a przebywającym w niej zapewniamy pełne wyżywienie.

Podróż i info dodatkowe

Program zajęć dodatkowych

Malaga to niepowtarzalny klimat, wyjątkowa kultura i nieskończone możliwości spędzania czasu wolnego. Piękna plaża, urokliwe miasto, cudowna słoneczna pogoda a do tego wycieczki, zajęcia dodatkowe i imprezy!

Po lekcjach hiszpańskiego, prawie każdego popołudnia lub wieczoru, możesz uczestniczyć w bogatym programie zajęć pozalekcyjnych. Zorganizowany czas wolnym odgrywa ważną rolę podczas każdego obozu językowego, pozostawia przyjemne wspomnienia z wyjazdu, a jednocześnie stwarza możliwość nawiązania nowych znajomości.

Wycieczki wliczone w cenę kursu

Kurs 1 tyg. zawiera 1 wycieczkę półdniową
Kurs 2 tyg. zawiera 1 wycieczkę całodniową i 2 półdniowe
Kurs 3 tyg. zawiera 3 wycieczki półdniowe i 2 całodniowe
Oprócz przyjęcia powitalnego, organizujemy również zwiedzanie interesujących miejsc, wspólne oglądanie filmów, gry, zajęcia sportowe oraz zakupy. W ten sposób przyjemnie spędzisz czas, będziesz używać języka niemieckiego, a także poznasz innych uczestników obozu.

Uczestnicy w wieku 18-21 lat, mogą brać udział w proponowanych zajęciach i wycieczkach imają gwarantowaną opiekę oraz wsparcie pracowników Sprachcaffe, jednak nie są oni zobowiązani do uczestnictwa w programie zajęć dodatkowych. Uczestnicy w wieku 17 lat i mniej są zobowiązani do uczestnictwa w programie dodatkowym oraz przestrzegania wyznaczonych przez Sprachcaffe godzin powrotów do miejsca zakwaterowania.

Podróż

Transfer wliczony w cenę pobytu

Zarezerwuj przylot i wylot na/z lotnisko/a w Maladze (AGP) w godzinach 9-21. Pierwszy transfer odjeżdża o godz. 13 i przeznaczony jest dla osób lądujących do godz. 12, drugi transfer odjeżdża o godz. 16, przeznaczony jest dla osób lądujących do godz. 15, trzeci transfer odjeżdża o godz. 21 i przeznaczony jest dla osób lądujących do godz. 19.

Uwaga: wykupując asystę personelu pokładowego dla nieletnich, obowiązuje dopłata 675 PLN w jedną stronę.

Przyjazd/wyjazd: Przyjazd w niedzielę, zajęcia lekcyjne rozpoczynają się w poniedziałek, wyjazd jest w sobotę.

Pliki do pobrania

Mapa