Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Hiszpania- Malaga – kameralna szkoła blisko plaży


#
Hiszpania- Malaga – kameralna szkoła blisko plaży
Hiszpania- Malaga – kameralna szkoła blisko plaży

Hiszpania- Malaga – kameralna szkoła blisko plaży


Grupa wiekowa:
14 - 21 lat
Ośrodek czynny:
wiosna: 17.03-07.04, lato: 30.06-25.08 i jesień: 29.09-03.11.2024
Cena od:
3120 PLN
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, rezydencja
Charakterystyka:
Szkoła polecana dla starszej młodzieży, blisko plaży
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  O szkole i kursie

  • Szkoła zlokalizowana jest w willi położonej poza tętniącym życiem nocnym centrum miasta (2 km), ale blisko plaży (100 m). Do centrum Malagi szybko można dojechać autobusem – najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w pobliżu szkoły. Wzdłuż promenady mieści się wiele barów oraz restauracji z owocami morza.
  • Kursy hiszpańskiego odbywają się często „al fresco” czyli na świeżym powietrzu, na patio lub na tarasie usytuowanym na dachu. Szkoła posiada 3 oddzielne budynki, własną winiarnię “La Tortuga”, w której odbywają się często imprezy dla uczniów, oraz kiosk z przekąskami i napojami. Wszystkie sale lekcyjne są klimatyzowane.
  • Nauka hiszpańskiego w sercu Andaluzji i Wybrzeża Słońca czyli Costa del Sol. Korzystne położenie nad Morzem Śródziemnym, sprzyjający klimat oraz 320 dni słonecznych w roku, przyciąga niezliczoną ilość turystów i studentów. Malaga oferuje prawdziwą hiszpańską kuchnię i tradycje, których na próżno szukać w innych regionach Hiszpanii.
  • Sprachcaffe jest siecią szkół, która od ponad 30 lat jest liderem w organizowaniu kursów i obozów językowych na całym świecie.
  • Ucz się hiszpańskiego  mieście Pabla Picasso i Antonio Banderasa, delektuj się tapas i paellą. Ucz się języka w cieniu drzew pomarańczowych.
  • Zajęcia odbywają się w międzynarodowych grupach
  • Różna intensywność zajęć
  • Program zajęć dodatkowych wliczony w cenę pobytu, organizowany przez doświadczony personel.
  • Nauczyciele to native speakerzy, którzy sprawią, że nauczysz się żywego języka
  • Możliwość zorganizowania pobytów wiosną i jesienią – polecamy pobyt na wycieczki szkolne

   


  Kurs językowy

  W Maladze mamy do wyboru kurs standardowy lub intensywny czyli cztery lub sześć lekcji hiszpańskiego dziennie. Zarówno przy pierwszej jak i drugiej opcji ilość godzin pozwoli Ci zrobić znaczne postępy w nauce, ale pozostawi również sporo czasu wolnego na odkrywanie okolicy. Na zajęciach największy nacisk stawia się na konwersacje, co pozwala nabyć większą swobodę i pewność mówienia. Na kursie uczymy również nowego słownictwa, zasad gramatyki i ćwiczymy lepsze rozumienie tekstów w języku hiszpańskim.

  • 20 lub 30 lekcji w tygodniu (kurs 30 lekcji za dopłatą 336 PLN/tydz)
  • maksymalnie 15 osób w grupie (zwykle 12)
  • główne zagadnienia: konwersacja, słownictwo, gramatyka, praca z tekstem
  • uczestnicy w wieku od 14 do 21 lat
  • wszystkie poziomy zaawansowania
  • międzynarodowe grupy
  • 1 lekcja = 45 minut

   

   

  Zakwaterowanie

  Rodzina goszcząca
  Starannie wybrane rodziny goszczące oferują pokoje 2 osobowe. Wspólny pokój z uczestnikiem kursu, tej samej płci i innej narodowości. W tym rodzaju zakwaterowania będziesz mieć możliwość poznania codziennego życia Hiszpanów oraz życia w Maladze. Dodatkowo będziesz mógł ćwiczyć to, czego nauczysz na zajęciach w szkole językowej. Dojście od rodziny goszczącej do szkoły zajmie Ci 5- 45 minut.

  • Pokoje 2 osobowe
  • Pełne wyżywienie – śniadania i obiadokolacje u rodziny oraz pakowany lunch w szkole.

   

  Rezydencja szkoły

  Szkoła oferuje 3 różne rezydencje szkolne. W każdej zapewniona jest opieka i pełne wsparcie. Uczestnicy letnich pobytów przydzielani są do zakwaterowania z zachowaniem mixu narodowościowego i dostępności. Nie ma możliwości wybrania konkretnej lokalizacji do zakwaterowania.

  Villa Luna: znajduje się w Pedregalejo obok szkoły. W rezydencji znajduje się taras, na którym można odpocząć i spotkać się z nowymi przyjaciółmi, a także wewnętrzny salon. Należy zabrać ręczniki toaletowe i plażowe

  Rezydencja Barbatuke znajduje się w Pedregalejo, w odległości 10 minut spacerem od szkoły i plaży oraz 20 minut jazdy autobusem do miasta. Barbatuke oferuje przestronne i jasne pokoje z nowoczesnymi meblami. Jest to tradycyjna hiszpańska rezydencja ze wspaniałym, naturalnym ogrodem i kolorowymi ścianami pełnymi kwiatów. W świetlicach i kuchni będziesz mógł zrelaksować się z innymi uczestnikami kursu. Należy zabrać ręczniki toaletowe i plażowe

  Alarcón Lujan: Alarcon Lujan znajduje się w centrum miasta, skąd autobus zabierze Cię do szkoły w 15-20 minut. Jest to świetna lokalizacja dla naszych studentów, ponieważ wszystkie atrakcje i sklepy w centrum miasta znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie. Plaża miejska Playa de La Malagueta znajduje się w odległości 10 minut spacerem. Rezydencja oferowana w zależności od dostępności starszym uczniom.

  • Pokoje 4-osobowe lub opcja droższa pok. 1 os za dopłatą
  • Pełne wyżywienie, lunch w formie suchego prowiantu
  • Pierwszego dnia pobierany jest zwrotny depozyt
  Podróż i info dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych

  Malaga to niepowtarzalny klimat, wyjątkowa kultura i nieskończone możliwości spędzania czasu wolnego. Piękna plaża, urokliwe miasto, cudowna słoneczna pogoda a do tego wycieczki, zajęcia dodatkowe i imprezy!

  Po lekcjach hiszpańskiego, prawie każdego popołudnia lub wieczoru, możesz uczestniczyć w bogatym programie zajęć pozalekcyjnych. Zorganizowany czas wolnym odgrywa ważną rolę podczas każdego obozu językowego, pozostawia przyjemne wspomnienia z wyjazdu, a jednocześnie stwarza możliwość nawiązania nowych znajomości.

  Wycieczki wliczone w cenę kursu

  Kurs 1 tyg. zawiera 1 wycieczkę półdniową
  Kurs 2 tyg. zawiera 1 wycieczkę całodniową i 2 półdniowe
  Kurs 3 tyg. zawiera 3 wycieczki półdniowe i 2 całodniowe
  Oprócz przyjęcia powitalnego, organizujemy również zwiedzanie interesujących miejsc, wspólne oglądanie filmów, gry, zajęcia sportowe oraz zakupy. W ten sposób przyjemnie spędzisz czas, będziesz używać języka niemieckiego, a także poznasz innych uczestników obozu.

  Uczestnicy w wieku 18-21 lat, mogą brać udział w proponowanych zajęciach i wycieczkach imają gwarantowaną opiekę oraz wsparcie opiekunów, jednak nie są oni zobowiązani do uczestnictwa w programie zajęć dodatkowych. Uczestnicy w wieku 17 lat i mniej są zobowiązani do uczestnictwa w programie dodatkowym oraz przestrzegania wyznaczonych przez opiekunów godzin powrotów do miejsca zakwaterowania.

   


  Podróż / transport z i na lotnisko 

  Szkoła organizuje odbiór z/na lotnisko w Maladze. W cenie pobytu przyjazd w niedzielę i wyjazd w sobotę , przylot wylot 9:00-19:00

  Przylot wylot w inne dni konieczność zamówienia dodatkowych noclegów i opłata za transport z lub na lotnisko

   Malaga Airport PLN 450  przejazd w dwie strony 

   

  Mapa