Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Ogłoszenie dodane do ulubionych


Bournemouth – szkoła CVSH


#
Bournemouth – szkoła CVSH
Bournemouth – szkoła CVSH

Bournemouth – szkoła CVSH


Grupa wiekowa:
10 - 18 lat
Ośrodek czynny:
szkoła całoroczna
Cena od:
795 GBP/tydz
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, rezydencja
Charakterystyka:
szeroki program zajęć pozalekcyjnych, specjalny pakiet dla uczniów 16-18 lat
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  O szkole i kursie

  • Kursy w Bournemouth w to nauka angielskiego w znanym brytyjskim kurorcie nadmorskim
  • Szkoła działa od 1983 roku i obecnie mieści się w trzech eleganckich wiktoriańskich budynkach w pięknej zielonej dzielnicy Bournemouth, na południowym wybrzeżu Anglii.
  • Budynki szkolne i otaczające ogrody zostały niedawno zmodernizowane i odnowione tak aby stać się idealnym miejscem dla uczestników kursów.
  • Szkoła językowa położona jest w cichej dzielnicy mieszkalnej w Bournemouth, która oferuje bezpieczne warunki do nauki. Centrum miasta znajduje się zaledwie kilka minut spacerem, a wiele atrakcji Bournemouth, z jego pięknymi plażami i klubami także znajduje w niedalekiej okolicy.
  • Szkoła angielskiego w Bournemouth posiada akredytację British Council, którego zadaniem jest utrzymywanie wysokich standardów edukacji.
  • Kadra nauczycielska to tylko wykwalifikowani specjaliści (CELTA, DELTA, PGCE itp) z olbrzymim doświadczeniem i entuzjazmem. Istnieje program rozwoju i szkoleń pracowników, aby upewnić się, że w School of English wykorzystuje się aktualne metody nauczania i najnowsze dostępne materiały.
  • Wszystkie poziomy zaawansowania
  • Wyjątkowo szeroka oferta zajęć pozalekcyjnych i wycieczek – podczas pobytu 2-tygodniowego aż 9 wycieczek.
  • Specjalny pick-up / drop-off – codzienny zapewniony transport autobusem szkolnym z domu rodziny goszczącej do szkoły i z powrotem (4 przejazdy w ciągu dnia) – jeśli zakwaterowanie jest dalej od szkoły
  • 24 godzinna opieka, nauka, zakwaterowanie i program zajęć dodatkowych pod okiem wykwalifikowanej kadry

   


  Kurs językowy 

  Pełne zanurzenie jest najlepszym sposobem, aby nauczyć się nowego języka. Ucz się języka angielskiego w Anglii, otaczaj się Anglików i ich kulturą i co najważniejsze – dobrze się baw podczas nauki – to motto szkoły. Zajęcia językowe prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów w sposób ciekawy i atrakcyjny dla młodych kursantów. Każdy będzie miał szansę na poznanie nowego słownictwa lub nowych zagadnień gramatycznych ale również do poprawy umiejętności komunikacyjnych. Podczas zajęć szczególny nacisk kładziony jest na praktyczne umiejętności językowe. Również metody nauczania w Cavendish School of English koncentrują się na naukę przez zabawę np. gry są świetnym sposobem na zachęcenie uczniów do mówienia po angielsku.

  Kurs letni: Premium

  • Wiek uczestników: 10-17 lat
  • Długość pobytu: 2 – 10 tyg
  • Międzynarodowe grupy
  • Wszystkie poziomy zaawansowania
  • Liczba osób w grupie: max. 15
  • Liczba lekcji obowiązkowych w tygodniu (od poniedziałku do piątku): 20
  • 1 lekcja = 40 min.
   W ramach programu Premium na pobyt 2-tygodniowy uczniowie otrzymują: 6 wycieczek (3 całodzienne + 3 pół dniowe w tym 2 wycieczki do Londynu), 9 zajęć południowych i wieczornych: gry, sporty, rozrywka – oraz (tylko uczniowie mieszkający u rodzin goszczących) także bilet na komunikację miejską

   


   

  Kurs letni intensywny dla starszej młodzieży min 2 tyg w terminach 09-22.07 i 23.07-05.08.2023

  • Wiek uczestników: 16-18 lat
  • Międzynarodowe grupy
  • Poziomy zaawansowania B2/C1
  • Liczba osób w grupie: max. 15
  • Liczba lekcji obowiązkowych w tygodniu (od poniedziałku do piątku): 55/2 tygodnie
  • 1 lekcja = 40 min.
  • w pakiecie dla pobytu min 2 tygodniowego 5 wycieczek (2 całodniowe + 3 półdniowych, w tym 1 wycieczka do Londynu), 6 zajęć południowych i wieczornych: gry, sporty, rozrywka – oraz (tylko uczniowie mieszkający u rodzin goszczących) także bilet na komunikację miejską
   W terminach lipcowych dopłata sezonowa – 35 GBP / tydz
  • W terminach 11 lipca, 18 lipca i 25 lipca dopłata sezonowa 35 GBP / tydz

   

   

  Zakwaterowanie

  Zakwaterowanie w szkolnej rezydencji – tylko podczas kursów letnich i dla uczestników powyżej 13 lat

  Do dyspozycji uczestników są dwa akademiki w odległości spaceru od szkoły (ok. 7-8 minut). Położone są w atrakcyjnej eleganckiej dzielnicy Bournemouth w otoczeniu licznych kawiarni i restauracji. Do siedmiomilowej, pięknej plaży tylko 10 minut spacerem. Pokoje znajdują się w mieszkaniach z 6-8 sypialniami i wspólnym salonem. To typowe zakwaterowanie akademickie, oba budynki o nazwie Purbeck House i AUB House należą do miejscowego uniwersytetu. W akademikach uczestnicy kursów mają zapewnioną 24h opiekę.
  Jedzenie jest wliczone w cenę kursu i jest podawane 3 razy dziennie w szkolnej stołówce lub lokalnej restauracji.
  Należy pamiętać, że posiłki w dniu przyjazdu zaczynają się kolacją, a kończą w dniu wyjazdu śniadaniem.
  Wspólny pokój z TV, bilardem i tenisem stołowym. Do dyspozycji również (na zewnątrz) stół do tenisa stołowego i miejsce do grillowania. Na miejscu przechowalnia rowerów i pralnia.

  • osobne pokoje dla dziewczynek i chłopców (maksymalnie 100 uczestników w tym samym czasie)
  • pokoje 1-osobowe z łazienkami
  • wspólny salon/common room w każdym mieszkaniu
  • śniadania i obiadokolacje serwowane w restauracji po drugiej stronie ulicy + pakiet lunchowy
  • 24 godzinna opieka

  Zakwaterowanie u rodzin goszczących

  • pokoje 2 osobowe
  • pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
  • suchy prowiant w trakcie wycieczek szkolnych.

  Starsi uczestnicy kursów (+15 lat) otrzymują bilety na transport publiczny. Czas podróży pomiędzy rodziną a szkoła to max. 30 minut,
  Młodsi uczniowie (do 14 roku życia) mają zapewniony transport/są odbierani i dowożeni do domów busami szkolnymi – do 4 razy dziennie. Dla maksymalnego bezpieczeństwa szkolne autokary podjeżdżają jak najbliżej rodziny goszczącej,
  Typowe przejazdy busem to:
  Odbiór rano od rodziny goszczącej, zabranie uczniów do szkoły, transport po lekcjach do rodziny i / lub programie dnia na kolację, odbiór uczniów po kolacji na wieczorne zajęcia. Po wieczornym programie transport uczniów do rodziny goszczącej *Czas podróży w dużym stopniu zależy od zmieniającego się codziennie lokalnego ruchu / robót drogowych itp. i wynosi od 15 do 45 minut

  Specjalna dieta w tym dieta dla alergików – za dopłatą (w każdej z opcji zakwaterowania).

  Podróż i info dodatkowe

  Program zajęć pozalekcyjnych 

  Cavendish School of English zatrudnia własnych organizatorów programu pozalekcyjnego, którzy zapewniają na co dzień zajęcia sportowe. Działania te obejmują treningi piłki nożnej, siatkówki plażowej, wycieczki na rolkach, grę w golfa, tenisa stołowego i wycieczki rowerowe przez New Forest. Oprócz wspaniałych rozrywek i atrakcji lokalnych, szkoła oferuje wyjątkowo bogaty wybór wycieczek. Ilość wycieczek uzależniona od zamówionego pakietu

  Typowe wycieczki m.in.
  Wizyty w znanych miastach i miejscach, takich jak Londyn, Oxford, Winchester, Salisbury, Southampton, Portsmouth, Bath, Beaulieu, New Forest i wiele, wiele innych.
  Znane zamki i pałace takie jak Windsor, Blenheim Palace, Zamek Corfe i Hampton Court.
  Zakupy w Londynie i zwiedzanie atrakcji turystycznych Londynu, takich jak Madame Tussaud, Tower of London i Pałacu Kensington.
  Międzynarodowe wydarzenia sportowe.
  Ww wycieczki i atrakcje dodatkowe są uwzględnione w cenie.

  Podróż/ transport z i na lotnisko 

  Planując odpowiednie godziny swojego lotu, można skorzystać z oferty wspólnego, taniego transferu do/z na lotnisko Heathrow Wspólny transport z/na lotnisko Heathrow odbywa się w następującym schemacie:
  – Autokar z lotniska Heathrow do Bournemouth – odjazd w niedziele w godzinach: 10:00, 13:00 i 16:00
  – Autokar z Bornemouth na lotnisko Heathrow jest w soboty – przyjazd autobusu na Heathrow o 9:00, 12:00, 15:00
  Wspólny transfer oznacza, że dzieci będą podróżowały razem z innymi uczestnikami kursu autobusem – maksymalny czas oczekiwania na współtowarzyszy podróży to do 3 godz. Koszt wspólnego transferu – 35 GBP/1 stronę
  Przylot w innych dniach i godzinach, na inne lotniska – możliwy taxi transfer w cenie:

  Londyn Heathrow £200 przejazd w jedną stronę
  Londyn Gatwick £225przejazd w jedną stronę
  Londyn Stansted £265 przejazd w jedną stronę
  Londyn Luton £225 przejazd w jedną stronę
  Mapa