Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Hiszpania – Alicante – nowoczesna szkoła z rodzinami goszczącymi w Andaluzji


#
Hiszpania – Alicante – nowoczesna szkoła z rodzinami goszczącymi w Andaluzji
Hiszpania – Alicante – nowoczesna szkoła z rodzinami goszczącymi w Andaluzji

Hiszpania – Alicante – nowoczesna szkoła z rodzinami goszczącymi w Andaluzji


Grupa wiekowa:
12 - 17 lat
Ośrodek czynny:
kurs nie obywa się latem 2024
Cena od:
539 EUR/tydz
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca
Charakterystyka:
nowoczesna szkoła, bezpieczne Alicante, blisko plaży i zabytków, atrakcyjny program wypoczynkowy
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  O szkole i kursie

  • Alicante na malowniczym wybrzeżu Costa Blanca jednym z najbardziej atrakcyjnych wybrzeży Hiszpanii. Miasto otoczone palmami, ze wspaniałym morzem oraz niezwykle sprzyjającym klimatem. Oprócz tego, Alicante to miasto uniwersyteckie, co można zauważyć dzięki atmosferze panującej w mieście. Nowoczesny port, stare miasto, wspaniałe aleje, ulice handlowe oraz cudowna plaża, to motywy, dla których turyści z całego świata przyjeżdżają do Alicante oraz wielokrotnie decydują się tutaj powrócić.
  • Sieć szkół, inne lokalizacje w Granadzie i partnerskie szkoły w Madrycie i Barcelonie.
  • Wszystkie szkoły posiadają akredytację Instituto Cervantes, co oznacza, że ​spełnia warunki określone przez System Akredytacji Instituto Cervantes dla Centrów, jedyną międzynarodową akredytację skupiającą się wyłącznie na nauczaniu języka hiszpańskiego jako języka obcego.
  • Szkoła w Alicante jest oficjalnym centrum egzaminacyjnym DELE a nauczyciele są oficjalnymi egzaminatorami Instituto Cervantes.
  • 23 nowoczesne, przestronne i klimatyzowane sale, sprzęt audiowizualny we wszystkich salach, sala komputerowa, miejsce na odpoczynek oraz kawiarnia.
  • Ciekawy program zajęć dodatkowych w tym liczne dodatkowe zajęcia dające możliwość poduszenia znajomości języka m.in. klub konwersacji, klub kina itp.
  • Lekcje 50 minutowe
  • Idealne miejsce dla zorganizowania pobytu rodzic i dziecko – nauka w szkole w tym samym miejscu.

   

  Kurs językowy 

  Summer Camp jest to obóz letni organizowany dla młodzieży pozwalający rozwijać ich umiejętności porozumiewania się w języku hiszpańskim. Jednocześnie jest to niepowtarzalna okazja na obcowanie z hiszpańską kulturą w jednym z najbardziej fascynujących miast na Costa Blanca

  • Wiek uczestników: 12-17 lat
  • Międzynarodowe grupy
  • Wszystkie poziomy zaawansowania
  • Liczba osób w grupie na lekcjach: max. 15
  • Liczba lekcji (od poniedziałku do piątku): 20 lekcji w tygodniu, w godzinach 9-13.
  Zakwaterowanie

  Rodziny goszczące

  Zakwaterowanie z hiszpańską rodziną to ogromna zaleta, ponieważ takie rozwiązanie pomaga nie tylko doskonalić porozumiewanie się w języku hiszpańskim poza szkołą, ale też w pełni poznać kulturę i tradycję Hiszpanii. Wszystkie rodziny mieszkają bardzo blisko naszej szkoły (maksimum 15 min pieszo).

  • Pokoje 1 lub 2-osobowe (dopłata do pokoju 1 os. 40 EUR/tydz)
  • Pełne wyżywienie 3 posiłki dziennie.
  Podróż i info dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych 

  Podczas dodatkowych zajęć odbywających się po lekcjach, uczniowie spędzają czas z hiszpańską młodzieżą. Głównym celem obozu letniego jest stały kontakt z językiem oraz całkowite zagłębienie się w kulturę Hiszpanii. Lekcje hiszpańskiego odbywają się w godzinach porannych. Natomiast po południu uczniowie mają możliwość zastosować w praktyce to, czego nauczyli się w szkole. Podczas zajęć dodatkowych młodzież spędza wspólnie czas z rówieśnikami z Hiszpanii oraz opiekunami. Wszystkie zajęcia pozaszkolne odbywają się pod opieką wykwalifikowanych opiekunów.

   

  Podróż / transport z i na lotnisko 

  Szkoła organizuje odbiór i dowóz z/na lotnisko Alicante lub z dworca w cenie pobytu. Przylot wylot w godzinach między godziną 08:00 a 22:00. Pozostałe godziny dopłata 20 EUR. Możliwość zmówienia dodatkowo noclegu koszt 30 EUR.

  Mapa