Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Cypr – Larnaca Downtown – English Quest Camp


#
Cypr – Larnaca Downtown – English Quest Camp
Cypr – Larnaca Downtown – English Quest Camp

Cypr – Larnaca Downtown – English Quest Camp


Grupa wiekowa:
12 - 17 lat
Ośrodek czynny:
2.07 – 26.08. 2023
Cena od:
675 EUR/tydz (uwaga dostępne zniżki)
Zakwaterowanie:
rezydencja
Charakterystyka:
Camp typu adventure z atrakcjami na wybrzeżu i w górach. Uwaga warunkowe przyjęcia dzieci 9-11 lat.
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  O szkole i kursie

  • Językowe wakacje na słonecznym Cyprze, czyli czas wypełniony nauką, atrakcjami plażowymi i wodnymi, wycieczkami w góry i zabawami w międzynarodowym gronie rówieśników
  • Camp ze swoim intensywnym programem zajeć pozalekcyjnych bardzo wyróżnia się wśród standardowych obozów językowych, pomaga budować zaufanie w grupie, optymizm i niezależność, jednocześnie dając połączenie dzieci ze światem naturalnym.
  • Cypr – wyspa w południowo-wschodniej części Morza Śródziemnego, dawna kolonia brytyjska, obecnie członek Unii Europejskiej, słynie z krystalicznie czystej wody, piaszczystych plaż i pięknej pogody, aż 340 słonecznych dni w roku.
  • Seaside English & Mountain Adventure – 2-tygodniowy program jest realizowany głównie w Larnace na wybrzeżu, ale obejmuje również 2 dniową wycieczkę w góry Troodos.
  • Larnaka: słynie z przepięknej promenady palmowej i szerokiej plaży, znajduje się tam wiele kawiarenek, urokliwa Marina i Old Fort, gdzie często odbywają się imprezy kulturalne.
  • Góry Troodos -Zielone serce Cypru – słyną z: gęstych lasów, krętych ścieżek przyrodniczych, tradycyjnej kuchni, wiejskich festiwali. Region jest wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO jako skarb kultury.
  • W Larnace lekcje realizowane są na terenie Mediterranean High School – szkoły średniej, położonej w centrum miasta. Uczestnicy mają do dyspozycji bogato wyposażone klimatyzowane sale lekcyjne i kafeterię.
  • Lekcje prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli z Mediterranean High School, którzy w ciągu roku prowadzą tam lekcje angielskiego

   

  Kurs językowy

  Podczas lekcji wykorzystywane są książki, czasopisma i urozmaicane nowoczesnymi metodami dydaktycznymi i zabawami. Kursanci otrzymują przygotowane dla nich materiały edukacyjne w postaci kompilacji zagadnień z rożnych podręczników zbindowanych w 1 komplet. Duży nacisk położony jest na przyjazną atmosferę, integrację i bezpieczeństwo młodzieży. Uczeń pisze on-line test przed przyjazdem, a pierwszego dnia odbywa rozmowę kwalifikującą na właściwy poziom, na zakończenie uczestnicy kursu otrzymują certyfikat uczestnictwa w programie.

  • 20 lekcji w tygodniu, 45-minutowe
  • maksymalnie 10-12 osób w grupie
  • międzynarodowe grupy
  • 3 poziomy zaawansowania: podstawowy, średniozaawansowany, zaawansowany
  • główne zagadnienia: konwersacje, słownictwo, gramatyka, wymowa, idiomy

  Zakwaterowanie

  LARNACA

  • Uczniowie mieszkają w 3* hotelu w centrum Larnaki, 3 minuty spacerem od plaży i 7 minut od szkoły.
  • Pokoje 3- i 4-osobowe z łazienkami
  • 3 posiłki dziennie. Śniadanie i lunch są serwowane w szkolnej kafeterii, a kolacja w restauracji w mieście

  GÓRY TROODOS – 2 dni

  • W nocy dzieci mogą w pełni doświadczyć ducha przygody na świeżym powietrzu przez spanie w specjalnych namiotach obozowych.
  • Teren obozu jest ogrodzony i zlokalizowany w pięknym sosnowym lesie Adelfi
  • Dzieci kwaterowane są w namiotach 2-4 osobowych (wg płci).
  • Placówka terenu obejmuje prysznice, WC, salę integracyjną z TV do oglądania filmów i prezentacji, sztuczną ścianę wspinaczkową na świeżym powietrzu, pole do łucznictwa, paintballa i laser tag, oraz kawiarnię i restaurację.

   

  Podróż i info dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych

  Program pozalekcyjny zaprojektowany jest z myślą o zachęcaniu do używania angielskiego w trakcie zabawy wszystkich uczestników, przy jednoczesnym poznawaniu lokalnej kultury, przyrody i zabytków. Codziennie odbywają się zajęcia sportowe i integracyjne. Przykładowe wycieczki to Camel Park Mazotos i przejażdżka na wielbłądach, Twierdza Larnaka, Wioska Lefkara lub inne atrakcyjne miejsca.

  Do atrakcji pozalekcyjnych w Larnace należą:
  zajęcia integracyjne: Grill, Pożegnalne party, Noc spacerów, Kręgle, Poszukiwanie skarbów, Teatr i Ceramika
  wycieczki: rejs jachtem, Safari na wielbłądach, zwiedzanie Larnaki, Lefkara Lace Village, wycieczki rowerowe, zakupy
  zajęcia sportowe: zawody sportowe, gry plażowe i wodne, pływanie, siatkówka, piłka nożna, strzelanie z łuku, zumba, badmington, bieg na orientację

  Czas wolny w górach Troodos:
  W ciągu dwóch dni dzieci wspinają się po prawdziwych skałach najwyższych gór Troodos, zobaczą wspaniałe widoki ze szczytów, będą spały pod namiotami. Górskie ścieżki spacerowe są poprzecinane malowniczymi strumieniami i wodospadami. Młodzież wspaniale się integruje podczas wspólnych zadań i wyzwań w otoczeniu natury. W trakcie pobytu w górach czeka na naszych kursantów wiele wspaniałych atrakcji takich jak: Łucznictwo, Paintball , Laser tag , Wspinaczka , Zjazdy , Wyprawy ścieżkami przyrodniczymi , Camping w plenerze, Ognisko, Warsztaty edukacyjne o przyrodzie.

  Podróż / transport z i na lotnisko 

  Istnieje możliwość zamówienia lotów bezpośrednich (bez przesiadki) z Polski. O szczegóły pytaj w JPEdukacja
  Zapewniony transport z i na lotnisko na lotnisko w Larnace – przylot w niedzielę, wylot w sobotę.
  Przyjazd z inny dzień – konieczność zamówienia dodatkowej nocy – koszt 75 EUR

  Mapa