Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Anglia- Brighton – kampus Universtiy Sussex lub rodziny goszczące


#
Anglia- Brighton – kampus Universtiy Sussex lub rodziny goszczące
Anglia- Brighton – kampus Universtiy Sussex lub rodziny goszczące

Anglia- Brighton – kampus Universtiy Sussex lub rodziny goszczące


Grupa wiekowa:
12 - 17 lat
Ośrodek czynny:
30.06-25.08.2024
Cena od:
4367 PLN / tydz
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, rezydencja
Charakterystyka:
tętniący życiem angielski kurort, dwie opcje zakwaterowanie do wyboru
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  O szkole i kursie

  • Brighton często nazywany „Londynem nad morzem” nadmorski kurort oferuje wspaniałą atmosferę i nowoczesny styl życia. Znane molo Palace Pier jest z pewnością warte odwiedzenia, gdyż jest bardzo popularnym miejscem wśród turystów.
  • Sprachcaffe jest siecią szkół, która od ponad 30 lat jest liderem w organizowaniu kursów i obozów językowych na całym świecie.
  • Szkoła w Brighton posiada akredytację British Council i jest członkiem English UK
  • Zajęcia odbywają się w międzynarodowych grupach
  • W każdej grupie jest maksymalnie 15 osób
  • Letni pobyt na ternie kampusu Moulsecoomb Uniwersytetu w Brighton. Moulsecoomb znajduje się dwie mile na północ od centrum Brighton. Kampus ma doskonałe połączenia komunikacyjne – czestę połączonia autobusowe
  • Wszystko, czego potrzebujesz, jest w zasięgu ręki: długa promenada przy plaży, niezliczone sklepy przy sąsiednich uliczkach oraz znane lokalne atrakcje takie jak: Brighton Pier, Churchill Square Shopping Centre czy The Royal Pavilion Palace.

   


  Kurs językowy

  • 20 lub 30 lekcji w tygodniu, 1 lekcja = 45 minut (Dopłata do kursu intensywnego 30 lekcji 440 PLN/tydz)
  • maksymalnie 15 osób w grupie (zwykle 12)
  • główne zagadnienia: konwersacja, słownictwo, gramatyka, praca z tekstem
  • uczestnicy w wieku od 12 do 17 lat
  • poziomy zaawansowania A1-C1
  • międzynarodowe grupy

  Kursy angielskiego w Brighton dla młodzieży to kursy standardowe lub intensywne. Nauka odbywa się w relaksującej atmosferze. Kursy angielskiego odbywają się rano lub po południu i składają się z czterech lub sześciu lekcji dziennie (każda lekcja trwa 45 minut). Przy takiej ilości godzin zrobisz znaczne postępy w nauce i pozostanie Ci jeszcze sporo czasu wolnego na zwiedzanie okolicy.

  Zakwaterowanie

  Rodzina goszcząca

  U brytyjskiej rodziny goszczącej będziesz zakwaterowany w pokoju 1-osobowym. Otrzymasz tam pełne wyżywienie z lunchem w formie suchego prowiantu. Nasze rodziny goszczące są starannie wybierane. Do większości rodzin uczniowie muszą podróżować autobusem, konieczność zakupienia biletów komunikacji koszt około 25 GBP/tydzień

  • pokój 1 os
  • pełne wyżywienie – 3 posiłki dziennie

  Akademik na terenie kampusu

  Akademik mieści się na uniwersytecie Sussex. Idealna lokalizacja oferująca odpowiedni balans pomiędzy pośpiechem dużego miasta i spokojem natury. Nasi kursanci będą mieszkać na kampusie, gdzie mogą skorzystać z nowoczesnych salach lekcyjnych, nowoczesnego wyposażenia, sal do spotkań i pięknych zielonych przestrzeni. Ze względu na łatwość przemieszczania się I możliwość korzystania z wszystkich atrakcji pobytu sugerujemy wybór tej opcji zakwaterowania. Zajęcia odbywają się na terenie kampusu. Pokoje 1 os połączone w mieszkania 6-8 osobowe, wspólna część do spędzania wolnego czasu. Sprzątanie raz w tygodniu wraz ze zmianą pościeli. Na miejscu znajduje się pralnia – koszt około 5,00 GBP.

  • pokój 1 os z łazienką dzieloną na 6-8 pokoi
  • pełne wyżywienie – 3 posiłki dziennie
  Podróż i info dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych

  W Brighton z pewnością nie będziesz się nudzić, ponieważ życie tego tętniącego miasta toczy się wokół plaży, morza i młodych ludzi. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, od imprez na plaży, wypadów do kina, gry w siatkówkę, po sławny Royal Pavilion czy Brighton Pier. Organizujemy również wycieczki po okolicy Brighton. Możesz na przykład poznać Seven Sisters lub Devil’s Dyke czy poznać interesujące miasta regionu, takie jak Oxford, Lewes lub Eastbourne.

  Głównym punktem programu jest oczywiście wycieczka do Londynu – niezapomniane doświadczenie, niemal obowiązkowe dla każdego ucznia szkoły językowej przebywającego w Anglii. Co najważniejsze – wycieczka ta jest zawarta w cenie obozu językowego! Uczestnicy w wieku 18-21 lat, mają gwarantowaną opiekę i wsparcie pracowników szkoły, specjalny program atrakcji ze względu na wiek, ale nie są oni zobowiązani do uczestnictwa w programie zajęć dodatkowych. Uczestnicy w wieku 17 lat i mniej są zobowiązani do uczestnictwa w niektórych elementach programu: wycieczkach, codziennych spotkaniach z liderem, spacer powitalny po okolicy i impreza pożegnalna, pozostałe zajęcia są w systemie warsztatowym dla chętnych. Należy jednak przestrzegać wyznaczonych przez szkołę godzin powrotów do miejsca zakwaterowania.
  Przykładowy rozkład zajęć

  W cenie pobytów:
  Kurs 1 tyg. zawiera 1 wycieczkę półdniową
  Kurs 2 tyg. zawiera 1 wycieczkę całodniową i 2  półdniowe
  Kurs 3 tyg. zawiera 3 wycieczki półdniowe i 2 całodniowe

   


  Podróż / transport z i na lotnisko 

  Szkoła organizuje transport z/na lotnisko London Heathrow (LHR) i London Gatwick (LGW)
  Dzień przyjazdu (niedziela) i dzień wyjazdu (sobota)

  Londyn Heathrow 528 PLN przejazd w dwie strony 
  Londyn Gatwick 528 PLN przejazd w dwie strony 

  Zazwyczaj jest to wspólny transport z innymi kursantami. Uczestnicy spotykają przedstawiciela szkoły w hali przylotów i mogą oczekiwać pod opieką na innych kursantów. W podróży powrotnej uczestnicy kursu odwożeni są pod odpowiedni terminal i sami muszą dokonać odprawy. Przylot i wylot w godzinach poza ustalonymi przez szkołę czy na inne lotniska wiąże się z dodatkowymi opłatami.

  Mapa