Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Brighton – szkoła Sprachcaffe


#
Brighton – szkoła Sprachcaffe
Brighton – szkoła Sprachcaffe

Brighton – szkoła Sprachcaffe


Grupa wiekowa:
12 - 21 lat
Ośrodek czynny:
zimą 8.01-29.01, wiosną 19.03-16.04, latem 04.06-10.09
Cena od:
2675 PLN/tydz (UWAGA PROMOCJA)
Zakwaterowanie:
rezydencja
Charakterystyka:
tętniący życiem angielski kurort
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:


  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  O szkole i kursie

  • Sprachcaffe jest siecią szkół, która od ponad 30 lat jest liderem w organizowaniu kursów i obozów językowych na całym świecie.
  • Brighton to najpopularniejszy kurort Angielskiej Riwiery
  • Szkoła w Brighton posiada akredytację British Council i jest członkiem English UK
  • Zajęcia odbywają się w międzynarodowych grupach
  • W każdej grupie jest maksymalnie 15 osób
  • Szkoła w Brighton położona jest w samym sercu miasta, a w okresie letnim zajęcia odbywają się także w dodatkowych 2 budynkach, m.in na terenie University of Brighton Varley Park.
  • W szkole znajdziesz: 14 sal lekcyjnych, dostęp do urządzeń audio-wizualnych, pomieszczenia do relaksu i nauki (słuchania muzyki, oglądania telewizji, korzystania z Wi-Fi), płatny internet dla kursantów.
  • Wszystko, czego potrzebujesz, jest w zasięgu ręki: długa promenada przy plaży, niezliczone sklepy przy sąsiednich uliczkach oraz znane lokalne atrakcje takie jak: Brighton Pier, Churchill Square Shopping Centre czy The Royal Pavilion Palace.

   


  Kurs językowy

  20 lub 30 lekcji w tygodniu, 1 lekcja = 45 minut
  maksymalnie 15 osób w grupie (zwykle 12)
  Główne zagadnienia: konwersacja, słownictwo, gramatyka, praca z tekstem
  uczestnicy w wieku od 12 do 21 lat (12-17 /18-21 lat)
  wszystkie poziomy zaawansowania
  międzynarodowe grupy
  Kursy angielskiego w Brighton dla młodzieży to kursy standardowe lub intensywne. Nauka odbywa się w relaksującej atmosferze. Kursy angielskiego odbywają się rano lub po południu i składają się z czterech lub sześciu lekcji dziennie (każda lekcja trwa 45 minut). Przy takiej ilości godzin zrobisz znaczne postępy w nauce i pozostanie Ci jeszcze sporo czasu wolnego na zwiedzanie okolicy. Kursy dla młodzieży podzielone są według grup wiekowych i tak: 14-17-latkowie uczą się w naszym „junior centre” a 18-21-latkowie mają osobny program zajęć dodatkowych i uczą się w osobych grupach.

  Zakwaterowanie

  Zakwaterowanie
  W rezydencji szkolnej, w akademiku lub u rodziny goszczącej
  Pełne wyżywienie
  Możliwość rozmowy w języku angielskim z innymi osobami

  Rodzina goszcząca
  U brytyjskiej rodziny goszczącej będziesz zakwaterowany w pokoju 2-4-sobowym. Otrzymasz tam pełne wyżywienie z lunchem w formie suchego prowiantu. Nasze rodziny goszczące są starannie wybierane. Część z nich mieszka poza centrum miasta jednak do szkoły i centrum możesz stamtąd łatwo dojechać autobusem.

  Rezydencja szkoły +16 lat – wiosną i jesienią
  Rezydencja położona jest przy promenadzie, 15 minut spacerem od szkoły. Znajdują się w niej pokoje trzy- lub czteroosobowe z telefonem, telewizorem i prywatną łazienką. Pokoje są funkcjonalnie urządzone. Rezydencja zapewnia pełne wyżywienie z lunchem w formie suchego prowiantu. W tym typie zakwaterowania możesz spotkać osoby z całego świata i nawiązać nowe znajomości. Mieszkanie w rezydencji jest dostępne dla uczniów od 16 roku życia. Pamiętaj, że tylko osoby w przedziałach wiekowych 14-17 oraz 18-21 lat mogą mieszkać razem w pokoju. Przyjazd w niedzielę, wyjazd w piątek. Rozpoczęcie kursu zawsze w poniedziałek .

  Akademik – latem zamiast rezydencji szkolnej

  Uwaga: w okresie wakacyjnym kurs młodzieżowy jest realizowany także w drugiej lokalizacji w północnej części miasta na terenie University of Brighton Verley Park Halls , w tym samym miejscu odbywa się również zakwaterowanie i wyżywienie – pokoje 1 osobowe .

  Podróż i info dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych

  W Brighton z pewnością nie będziesz się nudzić, ponieważ życie tego tętniącego miasta toczy się wokół plaży, morza i młodych ludzi. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, od imprez na plaży, wypadów do kina, gry w siatkówkę, po sławny Royal Pavilion czy Brighton Pier. Organizujemy również wycieczki po okolicy Brighton. Możesz na przykład poznać Seven Sisters lub Devil’s Dyke czy poznać interesujące miasta regionu, takie jak Oxford, Lewes lub Eastbourne.

  Głównym punktem programu jest oczywiście wycieczka do Londynu – niezapomniane doświadczenie, niemal obowiązkowe dla każdego ucznia szkoły językowej przebywającego w Anglii. Co najważniejsze – wycieczka ta jest zawarta w cenie obozu językowego! Uczestnicy w wieku 18-21 lat, mają gwarantowaną opiekę i wsparcie pracowników szkoły, specjalny program atrakcji ze względu na wiek, ale nie są oni zobowiązani do uczestnictwa w programie zajęć dodatkowych. Uczestnicy w wieku 17 lat i mniej są zobowiązani do uczestnictwa w niektórych elementach programu: wycieczkach, codziennych spotkaniach z liderem, spacer powitalny po okolicy i impreza pożegnalna, pozostałe zajęcia są w systemie warsztatowym dla chętnych. Należy jednak przestrzegać wyznaczonych przez szkołę godzin powrotów do miejsca zakwaterowania.
  Przykładowy rozkład zajęć

  W cenie pobytów:
  Kurs 1 tyg. zawiera 1 wycieczkę półdniową
  Kurs 2 tyg. zawiera 1 wycieczkę całodniową i 2  półdniowe
  Kurs 3 tyg. zawiera 3 wycieczki półdniowe i 2 całodniowe

  Podróż
  Transfer z/na lotnisko London Heathrow (LHR) lub London Gatwick (LGW) w dzień przyjazdu (niedziela) i w dzień wyjazdu (rodzina – sobota, rezydencja – piątek) wliczony jest w cenę pobytu, Uwaga transfery tylko w godz. 9-19.00. O szczegóły pytaj doradców JPEdukacja.

  Dzieci podróżujące w asyście stewardessy dopłata do transferu : 660 PLN w jedną stronę

  Pliki do pobrania

  Mapa