Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Berkhamsted School na północ od Londynu – LAL


#
Berkhamsted School na północ od Londynu – LAL
Berkhamsted School na północ od Londynu – LAL

Berkhamsted School na północ od Londynu – LAL


Grupa wiekowa:
9 - 17 lat
Ośrodek czynny:
05.07-9.08.2020 niedziela - niedziela
Cena od:
800GBP/tydz
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, szkolny kampus
Charakterystyka:
Bezpieczny kampus blisko Londynu . Warsztaty filmowe lub Warsztaty kodowania do wyboru
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Telefon (wskazane)*:

Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

Miejscowość zamieszkania:


Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

O szkole i kursie

 • Berkhamsted to typowe historyczne angielskie miasto w hrabstwie Hertfordshire, położone zaledwie kilkanaście kilometrów od północnej obwodnicy Londynu i studia filmowego Warner Bros, gdzie kręcono film „Harry Potter” oraz 60 km od siedziby najstarszego anglojęzycznego uniwersytetu na świecie Oxfordu
 • Specjalny program Film-making-kurs filmowy  Summer School i Coding Summer School – kurs komputerowy
 • Pobyt na terenie kampusu prywatnej szkoły Berkhamsted School założonej w 1541 roku. Główny budynek szkoły zachował swój oryginalny średniowieczny wygląd, dobudowano do niego wiele nowoczesnych obiektów z doskonale wyposażonymi, przestronnymi salami lekcyjnymi.
 • Do dyspozycji uczniów jest centrum multimedialne z komputerami, sklep z przekąskami i napojami, sala kinowa na 500 osób, basen z podgrzewaną wodą, hale sportowe, korty tenisowe, sala bilardowa, boiska i rozległe tereny sportowe na zewnątrz.
 • Program atrakcji pozalekcyjnych jest urozmaicony i bardzo ciekawy, dzieci mają zapewnione liczne zajęcia sportowo-kulturalne;
 • W cenie każdego kursu uczestnik otrzymuje: certyfikat, materiały dydaktyczne, kartę zniżkową na lokalne atrakcje, koszulkę szkoły, zakwaterowanie i wyżywienie.
 • Kursy języka angielskiego dla młodzieży prowadzą tylko doświadczeni i przyjaźni nauczyciele . Zajęcia umożliwiają indywidualne podejście, jednocześnie zapewniając doskonałą mieszankę narodowości i osobowości, tworząc idealne warunki do nauki.

 

Nauka angielskiego w Anglii:

 • 20 lekcji w tygodniu (15 godzin),
 • maksymalnie 15 osób w grupie
 • uczestnicy w wieku od 9 do 17 lat z podziałem na grupy
 • wszystkie poziomy zaawansowania, międzynarodowe grupy
 • zajęcia poranne i popołudniowe
 • 1 lekcja = 45 minut
 • Opcjonalny Intensywny Angielski: dodatkowe 4 lekcje grupowe/tydz za dopłatą: 50 GBP/tydz
 • Opcjonalne Lekcje Indywidualne: 1 godzina 60 GBP/tydz

 

Dodatkowe opcje:

Coding Summer School dodatkowe zajęcia dla uczniów w wieku 11-17. Uczestnicy dowiedzą się  jak pisać kod za pomocą najnowszego Raspberry Pi: jednego z brytyjskich najlepiej sprzedających się komputerów, poznają wiele prostych kodów praktycznych do wykorzystania do gier i stron internetowych. Dwutygodniowy kurs obejmie wizytę w Breaking Center, Bletchley Park, gdzie sprzymierzeńcy złamali kod Enigmy w czasie II wojny światowej. Dodatkowe sesje popołudniowe z następującej tematyki: Kodowanie i programowanie / słownictwo; Rodzaje kodowania; Wykorzystanie narzędzi do kodowania komputerowego do rozwiązania rzeczywistych problemów; Dowiedz się o przyszłości kodowania i możliwości kariery w zakresie kodowania. Pod koniec kursu uczestnicy otrzymają Raspberry Pi do kontynuowania nauki w domu. Dopłata 130 GBP/tydz.

Film Making Summer School dodatkowe zajęcia dla uczniów w wieku 11-17 zainteresowanych tworzeniem filmów, poznaniem umiejętności i techniki niezbędne do pisania, wykonywania i filmowania krótki film. Uczestnicy będą mieli dostęp do nowoczesnych urządzeń edycyjnych Berkhamsted School pod okiem doświadczonego opiekuna filmowego. Każdy dwutygodniowy kurs oferuje 7 sesji plus wycieczka do studia Harry Potter w Warner Bros. Dodatkowe sesje popołudniowe z następującej tematyki: storyboarding, pisanie i edytowanie scenariuszy, obsługiwanie kamery, shooting. Dopłata 120 GBP/tydz.

 

Zakwaterowanie

Rodzina goszcząca

 • Ten popularny wybór zakwaterowania jest idealny dla uczniów powyżej 14 roku życia, którzy są zainteresowani poznawaniem i doświadczenia życia w typowym angielskim domostwie i regularnego ćwiczenia swojego angielskiego w codziennych sytuacjach.
 • Pokoje 2 i 3-osobowe, ,pełne wyżywienie, śniadania i dwa wieczorne posiłki w rodzinie, pozostałe wyżywienie w rezydencji szkolnej
 • 2 wieczory z tygodniu uczniowie spędzają z rodziną goszczącą

 

Zakwaterowanie na terenie kampusu w szkolnej rezydencji

 • pokoje 2-4 osobowe lub tańsze 6 osobowe
 • pełne wyżywienie
 • depozyt zwrotny w wysokości 60 GBP

 

Podróż i info dodatkowe

Szkoła organizuje liczne popołudniowe i wieczorne atrakcje między innymi: wieczory filmowe, quizy, pokazy talentów, gry zespołowe, zajęcia plastyczne i kulinarne. Prócz zajęć na miejscu szkoła oferuje szereg ciekawych wycieczek. UWAGA niektóre z wycieczek dla chętnych dodatkowo płatne. Uczestnicy, który nie zdecydują się na dodatkowe wycieczki mają zapewniony czas na terenie kampusu. Szczegółowy plan wycieczek dostępny u doradcy JPEdukacja.

Odbiór z lotniska i zawiezienie na lotnisko w środy wg wskazanych godzin.

Mapa