Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Anglia-Cambridge- Wielkanoc 2024- kampus St Mary’s School


#
Anglia-Cambridge- Wielkanoc 2024- kampus St Mary’s School
Anglia-Cambridge- Wielkanoc 2024- kampus St Mary’s School

Anglia-Cambridge- Wielkanoc 2024- kampus St Mary’s School


Grupa wiekowa:
12 - 17 lat
Ośrodek czynny:
29.03-12.04.2024
Cena od:
1339 GBP za 2 tygodnie
Zakwaterowanie:
szkolny kampus, rezydencja
Charakterystyka:
Dwu tygodniowy międzynarodwy obóz, kampus, dużo atrkacji w mięście
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  O szkole i kursie

  • Wiosenny 2 tygodniowy pobyt w Cambridge, pobyt na terenie prestiżowej prywatnej szkoły St Mary’s niedaleko głównej siedziby szkoły St Giles Cambridge – jest to centralna lokalizacja z mnóstwem udogodnień w pobliżu.
  • Cambridge to miasto, które zapewnia idealną równowagę pomiędzy nauką, ciekawym programem zajęć pozalekcyjnych z jednoczesną możliwością doświadczeniem uniwersyteckiego klimatu
  • Placówka na najwyższym poziomie, inne letnie ośrodki zlokalizowane są m.in. w Oxfordzie, Canterbury i Brighton. Zwycięzca prestiżowej nagrody Star Award
  • Do dyspozycji uczestników kampus prestiżowej prywatnej szkoły St. Mary’s. Doskonałe wyposażenie z dużą ilością terenów zielonych. Fantastyczne udogodnienia, takie jak zewnętrzne boisko do siatkówki, kryta hala sportowa, bezpłatną pralnię samoobsługową
  • Doświadczona i wykwalifikowana kadra nauczycielska realizuje zajęcia przez zabawę w ciekawy sposób, dostosowany do grupy wiekowej najmłodszych uczestników, opieka i wsparcie zapewnione przez 24 h/dobę.
  • Program atrakcji pozalekcyjnych jest urozmaicony i bardzo ciekawy, dzieci i młodzież mają zapewnione liczne zajęcia sportowo-kulturalny.

   


   

  Kurs językowy

  Kursy języka angielskiego dla młodzieży prowadzą tylko doświadczeni i przyjaźni nauczyciele . Zajęcia umożliwiają indywidualne podejście, jednocześnie zapewniając doskonałą mieszankę narodowości i osobowości, tworząc idealne warunki do nauki.

  • 20 lekcji w tygodniu, 1 lekcja 50 minut
  • uczestnicy z podziałem na grupy wiekowe: 12 -17 lat
  • wszystkie poziomy zaawansowania od A1 do C1
  • międzynarodowe grupy

   

  Zakwaterowanie

  Zakwaterowanie na terenie kampusu prestiżowej szkoły

  Akademik są na miejscu, nowoczesne i niedawno odnowione. Pokoje są w pełni umeblowane, posiadają łóżka, szafy i umywalkę.

  • pokoje 1 osobowe
  • łazienki na korytarzu
  • pełne wyżywienie
  Podróż i info dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych 

  Pobyt w pełni zorganizowany – opcja tylko pobytu 2 tygodniowego. Wszyscy uczestnicy kursu mają zapewnioną nie tylko nauką ale również pełen program zajęć po lekcjach w tym wycieczki. Wszystkie zajęcia w grupach międzynarodowych pod okiem opiekunów.

   


   

  Podróż / transport z i na lotnisko 

  Przyjazd / wyjazd – piątek. Szkoła organizuje transport z londyńskich lotnisk – przejazd indywidualny – dowolna godzina:

  Londyn Stansted £ 110 przejazd w jedną stronę
  Londyn Luton £ 130 przejazd w jedną stronę
  Londyn Heathrow £ 185przejazd w jedną stronę
  Londyn Gatwick £ 195 przejazd w jedną stronę
  Mapa