Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Chiny – Pekin – międzynarodowy obóz językowy


#
Chiny – Pekin – międzynarodowy obóz językowy
Chiny – Pekin – międzynarodowy obóz językowy

Chiny – Pekin – międzynarodowy obóz językowy


Grupa wiekowa:
15 - 21 lat
Ośrodek czynny:
02.07-12.08.2023
Cena od:
4004 PLN/tydz
Zakwaterowanie:
rezydencja
Charakterystyka:
Szkoła z ogrodem w "Zakazanym Mieście"
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  O szkole i kursie

   

  • Szkoła w Pekinie jest zlokalizowana przy imponującym Zakazanym Mieście, gdzie znajdują się stuletnie drzewa i piękne ogrody. Szkoła mieści się w urzekającym czerwonym budynku Wen Hua Gong, zaledwie kilka minut spacerem od słynnego placu Tiananmen.
  • Ciekawy program zajęć pozalekcyjnych i 24h opieka
  • Sprachcaffe jest siecią szkół, która od ponad 30 lat jest liderem w organizowaniu kursów i obozów językowych na całym świecie. Jej placówki posiadają wszelkie niezbędne akredytacje i certyfikaty świadczące o wysokiej jakości oferowanych usług

   

  Kurs językowy

  • uczestnicy w wieku od 15 do 21 lat
  • międzynarodowe grupy
  • wszystkie poziomy zaawansowania
  • 20 lekcji w tygodniu
  • maksymalnie 15 osób w grupie (zwykle 12)
  • główne zagadnienia: konwersacja, słownictwo, gramatyka, pisanie
  • 1 lekcja = 45 minut

   

   

  Zakwaterowanie

  Akademik 

  • Pokoje 2- lub 4-osobowe w rezydencji
  • Pełne wyżywienie
  • Możliwość rozmowy w języku chińskim z innymi osobami

  Podczas pobytu na obozie z języka chińskiego w Pekinie, będziesz zakwaterowany w szkolnej rezydencji i będziesz czuć się jak w domu. Rezydencja jest zlokalizowana około 10 minut spacerem od szkoły – dzięki temu położeniu zaoszczędzisz czas rano oraz po zajęciach. W ten sposób będziesz mieć więcej czasu wolnego!
  Kontakt z innymi młodymi uczestnikami kursu sprawi, że Twój wyjazd będzie jeszcze bardziej ekscytujący. Będziesz mógł również w praktyce korzystać z wiedzy nabytej podczas zajęć z języka chińskiego i w ten sposób Twoja nauka będzie trwała nawet po lekcjach w szkole językowej. Dzięki temu będziesz pewniej używać języka chińskiego w codziennych sytuacjach i jednocześnie utrwalisz wiedzę zdobytą na kursie językowym.

   

  Podróż i info dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych

  Po zakończonych lekcjach chińskiego, prawie w każde popołudnie i wieczorem będziesz mógł uczestniczyć w różnorodnym programie rekreacyjnym. Poza Twoim kursem językowym, zakwaterowaniem i szkołą językową, rzeczy które będziesz robić w czasie wolnym pozostaną na długo w Twojej pamięci i sprawią, że Twój pobyt będzie bardzo udany!

  Dodatkowo, oprócz wspólnych wyjść do kina, organizujemy również wieczory quizów oraz imprezy międzynarodowe, podczas których będziesz mieć możliwość poznania swoich rówieśników z różnych części świata i nawiązania przyjaźni. Oczywiście będziesz mieć także okazję do używania języka chińskiego w praktyce, poza salą lekcyjną.

  Podczas pobytu w Pekinie, priorytetem powinno być zwiedzanie tego pięknego miasta. W stolicy Chin znajduje się nieskończenie wiele interesujących miejsc, które można odkryć, od Wielkiego Muru Chińskiego po imponujący Pałac Letni. Koniecznie spróbuj również prawdziwej kuchni chińskiej!

  Wycieczki mogą być również organizowane do miast, regionów i atrakcji znajdujących się w okolicy Pekinu, jak na przykład do Świątyni Nieba, Grobowców Ming czy Świątyni Biyun.

  Uczestnicy kursu w wieku 18-21 lat nie są zobowiązani do uczestnictwa w programie zajęć dodatkowych. Mają oni jednak zagwarantowaną opiekę i wsparcie pracowników szkoły i na życzenie mogą brać udział w proponowanych zajęciach i wycieczkach. Uczestnicy w wieku 17 lat i mniej są zobowiązani do uczestnictwa w programie dodatkowym oraz przestrzegania wyznaczonych przez szkołę godzin powrotów do miejsca zakwaterowania.

  Podróż / transport z i na lotnisko 

  Transport z i na lotnisko Beijing Airport (PEK)

  416 PLN w dwie strony 

   

  Pliki do pobrania

  Mapa