Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Ogłoszenie dodane do ulubionych


Montpellier – obóz językowy LSF


#
Montpellier – obóz językowy LSF
Montpellier – obóz językowy LSF

Montpellier – obóz językowy LSF


Grupa wiekowa:
11 - 16 lat
Ośrodek czynny:
24/06 -18/08 (pobyt niedziela - sobota)
Cena od:
790 EUR/tydz
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, rezydencja
Charakterystyka:
Tradycyjna szkoła francuskiego z dobrej jakości kursem w słonecznej lokalizacji
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  O szkole i kursie

  Działająca od 1996 szkoła LSF cieszy się doskonałą opinią wśród kursantów, posiada liczne akredytacje potwierdzające doskonałe warunki nauki. Na okres wakacji LSF oferuje specjalnie opracowany program zajęć dla dzieci i młodzieży, polegający na intensywnej nauce języka francuskiego w atrakcyjnym turystycznie miejscu.
  Szkołą zapewnia szeroką ofertę zajęć dodatkowych, 24 godzinna opiekę nad kursantami przez 7 dni w tygodniu, dobrze wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę nauczycielską.
  Zajęcia odbywają się w Collège Ste-Famille, LSF wynajmuje lokalną szkołę na okres letnich kursów. Szkoła ta mieści się 10 minut od historycznego centrum Montpellier i głównego budynku szkoły LSF.
  Szkoła posiada 10 jasnych, wyposażonych klas, podwórko, kafeterię, gdzie uczniowie jadają lunch w dni szkolne.
  Dodatkowe atuty szkoły: gwarancja postępów w nauce, możliwość wyboru kursu 20 lekcji w tygodniu w grupie rówieśników + 4 zajęcia indywidualne z Twoim nauczycielem.

  Kurs językowy za granicą – francuski we Francji

  Wszyscy nauczyciele są doświadczeni i entuzjastyczni. Podczas letnich zajęć dla dzieci i młodzieży nauka odbywa się poprzez zabawę i interaktywne metody nauczania, aby pomóc studentom w pełni wykorzystać ich pobyt na kursie. Szczególną uwagę przywiązuje się do poprawy umiejętności mówienia i słuchania, poprzez odgrywanie spektakli, dyskusji, filmów i piosenek itp.

  Wiek uczestników: 11-16 lat
  Międzynarodowe grupy
  Wszystkie poziomy zaawansowania
  Liczba osób w grupie: max. 15
  Liczba lekcji w tygodniu: 20 w grupie lub 20 w grupie + 4 lekcje indywidualne (od poniedziałku do piątku)
  1 lekcja = 45 min

   


   

  Program zajęć dodatkowych na kursie francuskiego w Montpellier

  Letnie kursy dla dzieci i młodzieży to nie tylko nauka ale również bardzo szeroka oferta zajęć dodatkowych w pakiecie. Udział w tych zajęciach to nie tylko atrakcyjne spędzenie czasu wolnego ale również możliwość do zdobycia nowych znajomości i integracja z uczestnikami kursu. W czasie odbywania wszystkich oferowanych opcji zapewniona jest opieka doświadczonego personelu. W ramach zajęć kursanci mogą wziąć udział np. w przyjęciu powitalnym, spacerze z przewodnikiem pierwszego dnia pobytu, grach w siatkówkę na plaży, rozgrywkach w piłkę nożną i koszykówkę, liczne warsztaty. Dostępne także: quizy, noc filmowa, wieczory tematyczne, dyskoteki, wyjścia na kryty basen i do kręgielni. Dodatkowo można wybrać się na wycieczkę do np. Sète Pont du Diable, Nîmes, Avignon, Pont du Gard, Camargue, St Guilhem-le-Désert oraz Grotte des Demoiselles.

  Zakwaterowanie

  Rodziny goszczące

  Pobyt u francuskiej rodziny goszczącej zapewnia maksymalne „zanurzenie” w języku i jest najlepszym sposobem na skuteczną naukę języka. Przebywanie z francuską rodziną to nie tylko okazja do odkrycia francuskiego stylu życia, ale także daje dodatkowe możliwości poćwiczenia zdobytych umiejętności językowych choćby podczas wspólnych posiłków. Większość rodzin współpracuje ze szkołą od wielu. Rodziny mieszkają bardzo blisko szkoły językowej bądź w odległości krótkiego przejazdu autobusem lub tramwajem. Pokoje 2-osobowe z pełnym wyżywieniem

   


   

  Rezydencja szkolna ( dla kursantów powyżej 14 roku życia)

  Zakwaterowanie w rezydencji szkolnej jest odpowiednie dla osób otwartych, które szybko nawiązują kontakty z innymi. Pokoje 1 i 2-osobowe są miejscem, gdzie możesz być niezależnym, natomiast w kuchni czy wspólnym salonie możesz zintegrować się z innymi mieszkańcami. Pełne bezpieczeństwo gwarantuje opieka personelu szkolnego.

  pokoje 1 i 2-osobowe
  wypełni wyposażony aneks kuchenny, w pakiecie 3 posiłki dziennie w restauracji w odległości krótkiego spaceru od rezydencji (w weekendy pakiet lunchowy)
  wszystkie mieszkania z łazienkami
  wspólny salon, przestronny taras, pralnia na miejscu
  bliska odległość zakwaterowania od budynku szkoły
  24 h opieka przedstawiciela szkoły

  Podróż i info dodatkowe

   

  Podróż

  Szkoła oferuje transfery z pobliskich lotnisk i dworów. Transport w godzinach nocnych 22:00-7:00 podwyższa cenę transferu o 30 %. Przykładowe ceny transferów w 1 stronę: Montpellier dworzec kolejowy 40 EUR, Montpellier dworzec autobusowy 80 EUR, Montpellier lotnisko 55 EUR, Nîmes lotnisko 140 EUR, Marseille lotnisko 200 EUR.

  Pliki do pobrania

  Mapa