Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Wiedeń 16-19 – szkoła Actilingua Academy


#
Wiedeń 16-19 – szkoła Actilingua Academy
Wiedeń 16-19 – szkoła Actilingua Academy

Wiedeń 16-19 – szkoła Actilingua Academy


Grupa wiekowa:
16 - 19 lat
Ośrodek czynny:
1 lipca - 10 sierpnia (przyjazd w niedzielę, powrót w sobotę, wyjątek 1 lipca)
Cena od:
590 EUR/tydz
Zakwaterowanie:
rezydencja
Charakterystyka:
Kurs idealny dla starszej młodzieży, zapewnia dużo niezależności i atrakcje dostosowane do grupy wiekowej
Atrakcje pozalekcyjne:

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:


  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  O szkole i kursie

   

  • To sprawdzona i ciesząca się światowym uznaniem szkoła języka niemieckiego, jest członkiem międzynarodowej organizacji IALC (International Association of Language Centers) zrzeszającej szkoły językowe spełniające surowe kryteria jakości oraz członkiem CAMPUS Austria, austriackiego zrzeszenia szkół zapewniających najwyższą jakość nauczania języka. Szkoła niemieckiego dla starszej młodzieży położona jest w centralnej części dyplomatycznej dzielnicy Wiednia naprzeciwko zamku Belweder. Szkoła językowa oddalona jest o 15 minut środkami komunikacji miejskiej od centrum miasta i znanych atrakcji (np. katedra Św. Szczepana). Zajęcia odbywają się w budynku Sacre Coeur znajdującym się bezpośrednio obok głównej siedziby szkoły Actilingua dla dorosłych. Budynek Sacré Coeur położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie rozległego parku, w którym można uprawiać sport i przyjemnie spędzać wolny czas, dzięki temu Sacré Coeur to idealna lokalizacja na letni kurs dla młodzieży. Szkoła oferuje doskonałe warunki nauki i zakwaterowania w konkurencyjnych cenach. Wszyscy lektorzy to rodzimi użytkownicy języka niemieckiego; posiadający odpowiednie kwalifikacje i regularnie biorący udział w dodatkowych szkoleniach.
  • Budynek jest nowocześnie wyposażony, a nauczyciele stosują komunikatywne metody nauczania.
  • Szkoła przyjmuje uczniów na wszystkich poziomach zaawansowania języka niemieckiego. Ale uwaga grupy całkowicie początkujące ruszają 1 i 28 lipca, inne poziomy co tydzień przez całe wakacje. Pierwszego dnia kursu odbywa się test językowy kwalifikujący do odpowiedniej grupy. Dla chętnych przygotowanie do egzaminu ÖSD 'Zertifikat Deutsch für Jugendliche’ (certyfikat języka niemieckiego dla młodzieży).

  Kurs językowy

  Wiek uczestników: 16-19 lat
  Międzynarodowe grupy
  Wszystkie poziomy zaawansowania (kursy dla osób zupełnie początkujących rozpoczynają się 5/07 i 26/07)
  Liczba osób w grupie 8-15
  Liczba lekcji w tygodniu kurs wakacyjny:
  25 godzin lekcyjnych w tygodniu: kurs niemieckiego (20 lekcji) + program kulturalno-rozrywkowy (5);
  35 godzin lekcyjnych w tygodniu: kurs niemieckiego (20lekcji ) + 10 dodatkowych lekcji + program kulturalno-rozrywkowy (5);
  Kurs przygotowawczy do egzaminu ÖSD – Zertifikat Deutsch für Jugendliche: 6 godzin przygotowujących do egzaminu ÖSD – dodatkowo do kursu wakacyjnego 25 lub 35 lekcji (terminy od 11 lipca (egzamin 14/15 lipca) lub od 25 lipca (egzamin 28/29 lipca) za dopłatą 100 EUR. Podejście do Egzaminu około 102-138 EUR.
  1 lekcja = 45 min
  Plan zajęć – kurs wakacyjny 20 lekcji 9-12.15,
  Plan zajęć – kurs wakacyjny 30 lekcji 9-14.00

  Zakwaterowanie

  Zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym ze śniadaniem i obiadem w rezydencji szkolnej.

  W pokojach lodówka i dostęp do Internetu – płatny.

  Lokalizacja 15-25 minut od centrum i szkoły.

  Podróż i info dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych

  Po południu i wieczorem, po zakończonych zajęciach szkoła oferuje różne możliwości spędzania wolnego czasu oraz uprawiania sportu. Cena kursu obejmuje różne atrakcje kulturalne i sportowe cztery razy w tygodniu.

  Sport: oferujemy różnego rodzaju sporty: piłka nożna, koszykówka lub siatkówka plażowa.

  Kultura: quiz z wiedzy o kulturze, kurs walca wiedeńskiego oraz spacery po mieście z przewodnikiem to dodatkowa okazja, aby używać języka niemieckiego w rozmowie z kolegami i nauczycielami, a przy tym świetnie się bawić.

  Program wieczorny: Wiedeń nocą, dyskoteki, grill.

  Wycieczki (dla chętnych dodatkowo płatne). Wycieczki: osoby pragnące zwiedzić pozostałe części Austrii mogą wziąć udział w wycieczkach całodniowych, np. do Salzburga, do naddunajskiej Doliny Wachau ok 70 EUR, lub półdniowych nad Jezioro Nezyderskie (niem. Neusiedlersee) lub na zamek Kreuzenstein ok 40 EUR.

  Dodatkowa dawka kultury: wiemy, czego potrzebują prawdziwi entuzjaści kultury. Dlatego oferujemy cotygodniowe wycieczki i wyjścia do teatru, opery, muzeum lub na zamek. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem oraz bilety wstępu zawarte są w cenie wycieczki.

  Musicale i koncerty: w stolicy kultury, jaką jest Wiedeń, wieczór na koncercie lub musicalu to coś oczywistego, ok 44 EUR.

  Kultur Special – Program dodatkowego zwiedzania za dopłatą 26EUR/tydz

  Medien /Zaitungen – Lekcje tematyczne za dopłatą 37EUR/tydz.

  Presentation and Photography – Lekcja tematyczna 37 EUR/tydz

   

  Podróż / transfer z i na lotnisko

  Dniem przyjazdu do Wiednia jest niedziela, dniem wyjazdu sobota po kursie.

  Indywidualny transfer z / na dworzec kolejowy bądź lotnisko koszt 40 EUR w jedną stronę.

  Przejazd we władnym zakresie jest również możliwy, doradca JPEdukacja pomoże wszystko zorganizować.

  Mapa