Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

York – szkoła Melton College


#
York – szkoła Melton College
York – szkoła Melton College
York – szkoła Melton College
York – szkoła Melton College

York – szkoła Melton College


Lokalizacja:
w spokojnej, pełnej zieleni dzielnicy miasta, w odległości krótkiego spaceru od centrum.
Dostępne kursy:
język angielski (15, 25 lekcji), kurs 50 + (15 lekcji), kursy egzaminacyjne IELTS, FCE, CAE, lekcje indywidualne
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, hotel
Charakterystyka:
szkoła w willi z ogrodem, doskonała warunki do integracji
Półka cenowa:
niska / średnia / wysoka

Jpedukacja

Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Telefon (wskazane)*:

Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

Miejscowość zamieszkania:


Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

Opis szkoły

 

 • York jest znany ze swojej bogatej historii, która zachowała się w wyjątkowej architekturze, dzięki temu jest to jedno z najpopularniejszych dla turystów miast w Anglii, dogodna lokalizacja tylko 2 godziny od Londynu i doskonałe połączenie z Manchesterem
 • Dziś Jork to tętniące życiem miasto uniwersyteckie, z licznymi restauracjami, kawiarniami z łatwym dostępem do każdego rodzaju rozrywek. W mieście jest wiele ciekawych sklepów z lokalną sztuką i rzemiosłem. Dla bardziej aktywnych, York oferuje pola golfowe, korty tenisowe, jazdę konną, wioślarstwo, baseny i ośrodki sportowe.
 • Melton College to prestiżowa szkoła posiadająca akredytację British Council, jest członkiem English UK i Quality English z ponad 50 letnim doświadczeniem
 • Szkoła zajmuje piękny wiktoriański budynek, otoczony rozległym ogrodem. Zlokalizowana w spokojnej, pełnej zieleni dzielnicy miasta, w odległości krótkiego spaceru od centrum.
 • Przestronne jasne pomieszczenia ze stylowymi elementami architektonicznymi sprawiają, że szkoła ma niezwykłą atmosferę.
 • Na uczestników czeka bardzo dobre wyposażenie m.in. sala wykładowa, biblioteka, sala komputerowa, pomieszczenia wspólne, ogrody zimowe, kawiarnia oraz pomoce naukowe zapewniające komfortowe warunki do nauki i wysoką skuteczność kursów.
 • Studenci chętnie spędzają w szkole i w ogrodzie całe dnie ucząc się oraz spotykając z innymi uczestnikami kursów.
 • Zajęcia prowadzone są w oparciu o programy autorskie, które mają na celu przełamanie barier językowych oraz rozwijanie umiejętności praktycznego wykorzystania języka.
 • Bardzo szeroka oferta kursów oraz ciekawy program zajęć pozalekcyjnych
 • Jeden z największych ośrodków egzaminacyjnych IELTS w Anglii i jedyny oficjalny w York
 • 1 lekcja = 60 do południa i 45 min po południu

Oferowane Kursy

 • General English (15, 25 lekcji)
 • Kurs 50 + (15 lekcji)
 • Kursy egzaminacyjne IELTS, FCE, CAE
 • Lekcje indywidualne

 

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie

Rodzina goszcząca To wspaniała okazja by poznać mieszkańców danego kraju. Mieszkanie u rodziny sprawia, że uczniowie także po lekcjach pracują nad uzyskaniem poprawności i płynności językowej.

Większość rodzin mieszka w pieszej odległość od szkoły

rodzina zapewnia dwa posiłki: śniadania i obiadokolacje .
Pokoje 1-osobowe (prywatna łazienka za dopłatę 48 GBP / tydz oferta limitowana)
Specjalna dieta dopłata 20 GBP/ tydz.

Hotel Istnieje również możliwość zakwaterowania w hotelach.

Dostępne kursy

General English

Kursy General English są skierowane do dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności językowe dla celów edukacyjnych lub zawodowych. Program obejmuje zagadnienia z gramatyki, mówienia, czytania, słuchania i pisania. Każdy uczeń ma przypisanego nauczyciela do monitorowania postępów, nauczyciel pomoże Ci zaplanować edukację.
Minimalny wiek: 16 lat (w lato od 18 lat)
Liczba osób w grupie: maksymalnie 14 (najczęściej 6-8)
Minimalny poziom: wszystkie poziom
Cena kursu zawiera wszelkie niezbędne materiały do nauki, test kwalifikujący na dany poziom, cotygodniowe testy sprawdzające postępy w nauce
Liczba lekcji w tygodniu:
-Standard : 15 lekcji po 60 min każda

-Intensive 25: 15 lekcji po 60 min i 2 lekcje po 45 min.


Kurs 50+

Kurs dedykowany osobom około 50 roku, które chcą spędzić czas w towarzystwie osób dorosłych o podobnych zainteresowaniach i poglądach. Kurs oferuje połączenie nauki angielskiego ze wspólnym spędzeniem czasu po zajęciach. Lekcje w godzinach 09:30-13:00, od poniedziałku do piątku, a następnie program po południu i wieczorem. Program po zajęć popołudniowych został zaprojektowany z myślą o starszych uczniach. Wszystkie wyjścia wspólnie z personelem szkoły. Przewidziany program zapewnia możliwość odwiedzenia atrakcji Yorku oraz bliskiej okolicy. Kurs kończy się pożegnalną kolacja w najlepszej restauracji Jorku. To świetny sposób na podsumowanie niezapomnianego pobytu.
Minimalny wiek: 50 lat
Liczba osób w grupie: maksymalnie 14 (najczęściej 6-8)
Minimalny poziom: niższy średniozaawansowany
Cena kursu zawiera wszelkie niezbędne materiały do nauki, test kwalifikujący na dany poziom, cotygodniowe testy sprawdzające postępy w nauce
Liczba lekcji : 2 lekcje po 90 minut dziennie + program zajęć
Długość kursu: 4 tygodnie
Terminy kursu w 2016 roku: 15.05-12.06; 21.08-18.09; 6.11-4.12.


 

Kursy egzaminacyjne IELTS, FCE, CAE

Kursy przewidziane dla uczniów, którzy chcą polepszyć swoje umiejętności I przygotować się do wybranego egzaminu. Kursy dostępne jako dodatek do kursów ogólnych. Szkoła jest oficjalnym centrum egzaminacyjnym IELTS. *Szczegółowe terminy dostępne u doradców JPEdukacja.


 

Lekcje indywidualne – szkoła oferuje również możliwość aranżowania lekcji indywidualnych w wymiarze 5 lub 10 tygodniowo. *Uwaga – latem potrzebne duże wyprzedzenie w rezerwacji.

Podróż i informacje dodatkowe

Program zajęć dodatkowych

Szkoła organizuje dla swoich uczniów szereg atrakcji, niektóre z nich są dodatkowo płatne np. wycieczki około 15 GBP, kino ok. 6 GBP, kręgle ok 10 GBP, Ghost Walk ok 5 GBP lub rejsy po rzece ok. 8 GBP.

Podróż / transfer z i na lotnisko

Szkoła organizuje odbiór i dowóz z/na sugerowane lotnisko Manchester w cenie 130 GBP w jedną stronę.

Inne lotniska – po wcześniejszym uzgodnieniu.

Pliki do pobrania

Mapa