Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Ronda – Szkoła hiszpańskiego Entrelenguas


#
Ronda – Szkoła hiszpańskiego Entrelenguas
Ronda – Szkoła hiszpańskiego Entrelenguas
Ronda – Szkoła hiszpańskiego Entrelenguas
Ronda – Szkoła hiszpańskiego Entrelenguas

Ronda – Szkoła hiszpańskiego Entrelenguas


Lokalizacja:
Ronda
Dostępne kursy:
hiszpański standardowy i intensywny, kursy dla nastolatków i rodzinne
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, prywatne apartamenty
Charakterystyka:
Szkoła języka hiszpańskiego w uroczej lokalizacji, z rodzinną atmosfera i bardzo profesjonalnym podejściem do nauczania
Półka cenowa:
niska / średnia / wysoka

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis szkoły

  • Rodna to wyjątkowe miasteczko, które powinien odwiedzić każdy, kto chce poczuć serdeczność mieszkańców, wspaniały klimat i zanurzyć się w hiszpańskiej kulturze
  • Ernest Hemingway pisał o Rondzie: „Całe miasto, jak okiem sięgnąć, nie jest niczym innym, jak romantyczną kulisą teatralną”
  • miasto jest podzielone na dwa unikalne obszary połączone przez słynny most z XVIII wieku, w nowej części znajdują się główne ulice handlowe, tętniące życiem hiszpańskie bary a stara część, o wiele spokojniejszy, wyróżnia się pięknymi, wąskimi uliczkami i mnóstwem zachwycających zabytków,
  • szkoła zlokalizowana jest w zabytkowej cześć miasta w odrestaurowanym budynku , w wyjątkowej okolicy w pieszej odległości od starówki i słynnych mostów.
  • kameralne warunki do nauki we wspaniałej rodzinnej atmosferze
  • do dyspozycji uczniów są sale lekcyjne, kafeteria oraz taras z niewielkim basenem
  • na dolnym piętrze apartament, w którym można zamieszkać podczas pobytu rodzinnego wyposażony w kuchnie, w której odbywają się również lekcje gotowania
  • kurs można rozpocząć w każdy poniedziałek, zajęcia rozpoczynają się testem kwalifikującym do odpowiednich grup językowych, test można wykonać również on-line, przed przyjazdem do szkoły
  • szeroka zindywidualizowana oferta kursów ogólnych o różnej intensywności, kursy rodzinna, specjalistyczne i wyjątkowa oferta połączenia nauki ze zwiedzaniem miasteczka i Andaluzji (w szkole jest również punkt informacji turystycznej)
  • kursy języka hiszpańskiego we wspaniałej atmosferze

   

  Zakwaterowanie

  Zakwaterowanie na kursie języka hiszpańskiego

  Rodziny goszczące

  Hiszpanie są bardzo otwarci i gościnni. Pobyt u rodziny do doskonała okazja do praktycznego wykorzystania umiejętności językowych oraz do poznania zwyczajów i tradycji. Rodziny, zostały starannie wyselekcjonowane. Szkoła, dopasowuje uczniów do rodziny według pewnych kryteriów, takich jak; wiek, liczba członków rodziny, wspólne zainteresowania.

  • piesza odległość od szkoły
  • pokój 1-osobowy lub 2-osobowy
  • wyżywienie 2 warianty : 2 lub 3 posili dziennie

   

  Rezydencja szkolna (apartament w budynku szkoły) i inne opcje zakwaterowanie dostępne na życzenie.

   

  Dostępne kursy

  Kurs ogólny / intensywny języka hiszpańskiego. Zajęcia opierają się na metodologii komunikatywnej, z istotnymi i zabawnymi treściami łączącymi gramatykę, słownictwo i kulturę. Liczba osób w grupie: max 8
  Liczba lekcji w tygodniu: 20 (od poniedziałku do piątku)
  Minimalny wiek uczestników: 18 lat (młodsi kursanci na życzenie)

  Kurs part time / Extensive Courses. Kurs skierowany jest do obcokrajowców mieszkających w Rondzie i dla turystów, którzy chcą się uczyć w bardziej zrelaksowany sposób. Rozległe zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, każda sesja trwa 90 minut, plus zadania domowe, które uczeń może ukończyć w czasie wolnym. To doskonała opcja dla wszystkich którzy chcą mieć czas na cieszenia się urokami miasta, korzystać z uroków Slow life i poznać lokalnych mieszkańców.

  Kursy rodzinne. Ten program wakacyjny jest skierowany do rodzin podróżujących z dziećmi lub nastolatkami, którzy chcą doświadczyć lokalnego życia podczas ich pobytu w południowej Hiszpanii. Uwzględniamy Twoje pomysły i sugestie w celu zaprojektowania programu, który łączy również warsztaty z mieszkańcami (w fotografii, towarach rzemieślniczych, pracy wolontariackiej itp.) W ramach pobytu wycieczki z przewodnikiem po Andaluzji, aby rodziny mogły być świadkami hiszpańskiego styl życia. Możliwe zakwaterowanie w budynku szkoły – uwaga tylko jeden apartament w całości do dyspozycji rodziny.

  Kurs dla nastolatków w wieku 14-18 lat. Uczniowie łączą intensywne lekcje języka hiszpańskiego (20 godzin tygodniowo) z pełnym programem codziennych zajęć, cotygodniowych warsztatów i weekendowych wycieczek, które zapewniają możliwość ćwiczenia hiszpańskiego poza salą lekcyjną. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli akademickich i koncentrują się na czterech kluczowych umiejętnościach uczenia się języka: pisaniu, słuchaniu, czytaniu i mówieniu. Podczas pobytu swobodną atmosfera z różnorodnymi grami, odgrywaniem ról, piosenkami i zabawą. Popołudnia są pełne przygód, takich jak canyoning, turystyka, wizyty w muzeum, jazda konna, wieczory filmowe i grille – każdy znajdzie coś dla siebie! Program obejmuje również wycieczkę w każdy weekend różnych pięknych miast w Andaluzji.

  Volunteering Program

  Program wolontariatu skierowany jest do studentów hiszpańskich, którzy są zainteresowani pomocą lokalnej społeczności, jednocześnie ćwicząc język hiszpański w autentycznym i rzeczywistym środowisku. Współpracujemy z różnymi stowarzyszeniami i firmami, których obszar obejmuje ekologię, edukację, pracę społeczną i produkcję wina. Uczestnicy mają bogaty wybór doświadczeń związanych z wolontariatem: pracują na ogródkach działkowych, lokalnych przedszkolach, a nawet w ekologicznych winnicach lub współpracują ze stowarzyszeniami, takimi jak Czerwony Krzyż lub Proyecto Hombre. Studenci pracują jako ochotnicy przez minimum 10 godzin tygodniowo. Szkoła może polecić konkretną organizację w zależności od poziomu języka hiszpańskiego ucznia, ponieważ, aby w pełni skorzystać i wnieść wkład do niektórych programów, wymagany jest pewien poziom biegłości.

  Program wolontariatu jest oczywiście uzupełniony o formalny komponent akademicki, składający się z lekcji grupowych (2 sesje po 90 minut w tygodniu) i lekcji indywidualnych (3 godziny lekcji indywidualnych w tygodniu). Poza tym uczniowie mogą uczestniczyć w różnych wydarzeniach i zajęciach, które organizujemy co tydzień w szkole. Zgodnie z filozofią zanurzenia w lokalnej społeczności uczestnicy kursu mieszkają u lokalnych rodzin goszczących i mają zapewnione posiłki.

  Zajęcie indywidualne

  Lekcje indywidualne to gwarancja szybkich postępów w nauce. Zajęcia indywidualne to idealne dopasowanie tematyki programu do potrzeb ucznia. Lekcja indywidualne można wybrać jako opcję dodatkową do każdego kursu lub jako jedyny program nauki.

  Podróż i informacje dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych podczas pobytu na kursie w Hiszpanii.

  Uczniowie zachęcani są aby łączyć naukę w klasach z uczestnictwem w wycieczkach, wydarzeniach kulturalnych, i warsztatach poza szkołą. Wszystko koncentruje się na ćwiczeniu języka hiszpańskiego i wszędzie tam, gdzie to możliwe, spotykaniu się z lokalną społecznością, mówieniu po hiszpańsku w autentycznych kontekstach. Wszystkie atrakcje dają możliwość podróżnym poznanie Ronda i jej otoczenia w oryginalny, inny sposób. Lekcje gotowania, wycieczki po Rondzie, wycieczki z fotografią interaktywną, degustacje wina … Wszystkie nasze działania obejmują udział lokalnych społeczności i odbywają się w autentycznej scenerii; działamy tak, aby każdy, kto nas odwiedził, przeżył autentyczne i niezapomniane wrażenia. Promujemy powolną i zrównoważoną turystykę, dlatego w naszych działaniach uwzględniamy produkty lokalne i sezonowe. Niektóre opcje za dodatkową opłatą:

  Lekcje gotowania koszt około 80 EUR czas trwania 4 godziny

  Ta klasa gotowania w Ronda jest idealna dla smakoszy, którzy chcą dowiedzieć się więcej o kuchni andaluzyjskiej. Wprowadzimy Cię w ruch „Slow Food”, wykorzystując ekologiczne produkty sezonowe z naszego regionu. Naucz się gotować tradycyjne hiszpańskie potrawy pod czujnym okiem lokalnego szefa kuchni i delektuj się posiłkiem w towarzystwie najlepszego regionalnego wina!

  Wycieczka do gaju oliwnego koszt około 100 EUR / 5 godz.

  Miasto Ronda otoczone jest krajobrazami, w których produkowane są wysokiej jakości organiczne przysmaki. Dowiedz się, korzystając z tej trasy oliwy z oliwek, w której produkowana jest najlepsza ekologiczna oliwa z oliwek, odkrywając jednocześnie piękno rezerwatu przyrody Grazamela. Zakończ wizytę tradycyjnym domowym posiłkiem w gospodarstwie ukrytym wśród gajów oliwnych. Ciesz się dniem w towarzystwie lokalnych rolników i oficjalnym przewodnikiem, poznając tajniki kulinarne regionu.

  Degustacja wina koszt około 50 EUR

  Wypróbuj organiczne wina i lokalne produkty w dobrym towarzystwie!

  Ciesz się filozofią Slow Food poprzez degustację wina w Ronda. Zabierzemy Cię do naprawdę oszałamiającej lokalizacji, w której możesz podziwiać niesamowite widoki słynnego mostu Ronda. Dowiedz się więcej na temat produkcji wina organicznego i biodynamicznego rolnictwa popijając jedne z najsmaczniejszych smakołyków Ronda, a także przekąskę przygotowaną z najwyższej jakości produktów sezonowych.

   

  Podróż / transfer z i na lotnisko

  Ronda jest bardzo dobrze skomunikowana z Malagą. Koszt przejazdu autobusem to około 11 EUR w jedną stronę. Na życzenie możemy zaoferować transfer z i na dowolne pobliskie lotnisko, również z Malagi.

  Mapa

  Ta strona wykorzystuje pliki Cookies.  więcej informacji

  The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

  Close