Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Ronda – Szkoła hiszpańskiego Entrelenguas


#
Ronda – Szkoła hiszpańskiego Entrelenguas
Ronda – Szkoła hiszpańskiego Entrelenguas
Ronda – Szkoła hiszpańskiego Entrelenguas
Ronda – Szkoła hiszpańskiego Entrelenguas

Ronda – Szkoła hiszpańskiego Entrelenguas


Lokalizacja:
Ronda
Dostępne kursy:
hiszpański standardowy i intensywny, kursy dla nastolatków i rodzinne
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, prywatne apartamenty
Charakterystyka:
Szkoła języka hiszpańskiego w uroczej lokalizacji, z rodzinną atmosfera i bardzo profesjonalnym podejściem do nauczania
Półka cenowa:
niska / średnia / wysoka

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:


  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis szkoły

  • Rodna to wyjątkowe miasteczko, które powinien odwiedzić każdy, kto chce poczuć serdeczność mieszkańców, wspaniały klimat i zanurzyć się w hiszpańskiej kulturze
  • Ernest Hemingway pisał o Rondzie: „Całe miasto, jak okiem sięgnąć, nie jest niczym innym, jak romantyczną kulisą teatralną”
  • miasto jest podzielone na dwa unikalne obszary połączone przez słynny most z XVIII wieku, w nowej części znajdują się główne ulice handlowe, tętniące życiem hiszpańskie bary a stara część, o wiele spokojniejszy, wyróżnia się pięknymi, wąskimi uliczkami i mnóstwem zachwycających zabytków,
  • szkoła zlokalizowana jest w zabytkowej cześć miasta w odrestaurowanym budynku , w wyjątkowej okolicy w pieszej odległości od starówki i słynnych mostów.
  • kameralne warunki do nauki we wspaniałej rodzinnej atmosferze
  • do dyspozycji uczniów są sale lekcyjne, kafeteria oraz taras z niewielkim basenem
  • na dolnym piętrze apartament, w którym można zamieszkać podczas pobytu rodzinnego wyposażony w kuchnie, w której odbywają się również lekcje gotowania
  • kurs można rozpocząć w każdy poniedziałek, zajęcia rozpoczynają się testem kwalifikującym do odpowiednich grup językowych, test można wykonać również on-line, przed przyjazdem do szkoły
  • szeroka zindywidualizowana oferta kursów ogólnych o różnej intensywności, kursy rodzinna, specjalistyczne i wyjątkowa oferta połączenia nauki ze zwiedzaniem miasteczka i Andaluzji (w szkole jest również punkt informacji turystycznej)
  • kursy języka hiszpańskiego we wspaniałej atmosferze

   

  Zakwaterowanie

  Zakwaterowanie na kursie języka hiszpańskiego

  Rodziny goszczące

  Hiszpanie są bardzo otwarci i gościnni. Pobyt u rodziny do doskonała okazja do praktycznego wykorzystania umiejętności językowych oraz do poznania zwyczajów i tradycji. Rodziny, zostały starannie wyselekcjonowane. Szkoła, dopasowuje uczniów do rodziny według pewnych kryteriów, takich jak; wiek, liczba członków rodziny, wspólne zainteresowania.

  • piesza odległość od szkoły
  • pokój 1-osobowy lub 2-osobowy
  • wyżywienie 2 warianty : 2 lub 3 posili dziennie

   

  Rezydencja szkolna (apartament w budynku szkoły) i inne opcje zakwaterowanie dostępne na życzenie.

   

  Dostępne kursy

  Kurs ogólny / intensywny języka hiszpańskiego. Zajęcia opierają się na metodologii komunikatywnej, z istotnymi i zabawnymi treściami łączącymi gramatykę, słownictwo i kulturę. Liczba osób w grupie: max 8
  Liczba lekcji w tygodniu: 20 (od poniedziałku do piątku)
  Minimalny wiek uczestników: 18 lat (młodsi kursanci na życzenie)

  Kurs part time / Extensive Courses. Kurs skierowany jest do obcokrajowców mieszkających w Rondzie i dla turystów, którzy chcą się uczyć w bardziej zrelaksowany sposób. Rozległe zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, każda sesja trwa 90 minut, plus zadania domowe, które uczeń może ukończyć w czasie wolnym. To doskonała opcja dla wszystkich którzy chcą mieć czas na cieszenia się urokami miasta, korzystać z uroków Slow life i poznać lokalnych mieszkańców.

  Kursy rodzinne. Ten program wakacyjny jest skierowany do rodzin podróżujących z dziećmi lub nastolatkami, którzy chcą doświadczyć lokalnego życia podczas ich pobytu w południowej Hiszpanii. Uwzględniamy Twoje pomysły i sugestie w celu zaprojektowania programu, który łączy również warsztaty z mieszkańcami (w fotografii, towarach rzemieślniczych, pracy wolontariackiej itp.) W ramach pobytu wycieczki z przewodnikiem po Andaluzji, aby rodziny mogły być świadkami hiszpańskiego styl życia. Możliwe zakwaterowanie w budynku szkoły – uwaga tylko jeden apartament w całości do dyspozycji rodziny.

  Kurs dla nastolatków w wieku 14-18 lat. Uczniowie łączą intensywne lekcje języka hiszpańskiego (20 godzin tygodniowo) z pełnym programem codziennych zajęć, cotygodniowych warsztatów i weekendowych wycieczek, które zapewniają możliwość ćwiczenia hiszpańskiego poza salą lekcyjną. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli akademickich i koncentrują się na czterech kluczowych umiejętnościach uczenia się języka: pisaniu, słuchaniu, czytaniu i mówieniu. Podczas pobytu swobodną atmosfera z różnorodnymi grami, odgrywaniem ról, piosenkami i zabawą. Popołudnia są pełne przygód, takich jak canyoning, turystyka, wizyty w muzeum, jazda konna, wieczory filmowe i grille – każdy znajdzie coś dla siebie! Program obejmuje również wycieczkę w każdy weekend różnych pięknych miast w Andaluzji.

  Volunteering Program

  Program wolontariatu skierowany jest do studentów hiszpańskich, którzy są zainteresowani pomocą lokalnej społeczności, jednocześnie ćwicząc język hiszpański w autentycznym i rzeczywistym środowisku. Współpracujemy z różnymi stowarzyszeniami i firmami, których obszar obejmuje ekologię, edukację, pracę społeczną i produkcję wina. Uczestnicy mają bogaty wybór doświadczeń związanych z wolontariatem: pracują na ogródkach działkowych, lokalnych przedszkolach, a nawet w ekologicznych winnicach lub współpracują ze stowarzyszeniami, takimi jak Czerwony Krzyż lub Proyecto Hombre. Studenci pracują jako ochotnicy przez minimum 10 godzin tygodniowo. Szkoła może polecić konkretną organizację w zależności od poziomu języka hiszpańskiego ucznia, ponieważ, aby w pełni skorzystać i wnieść wkład do niektórych programów, wymagany jest pewien poziom biegłości.

  Program wolontariatu jest oczywiście uzupełniony o formalny komponent akademicki, składający się z lekcji grupowych (2 sesje po 90 minut w tygodniu) i lekcji indywidualnych (3 godziny lekcji indywidualnych w tygodniu). Poza tym uczniowie mogą uczestniczyć w różnych wydarzeniach i zajęciach, które organizujemy co tydzień w szkole. Zgodnie z filozofią zanurzenia w lokalnej społeczności uczestnicy kursu mieszkają u lokalnych rodzin goszczących i mają zapewnione posiłki.

  Zajęcie indywidualne

  Lekcje indywidualne to gwarancja szybkich postępów w nauce. Zajęcia indywidualne to idealne dopasowanie tematyki programu do potrzeb ucznia. Lekcja indywidualne można wybrać jako opcję dodatkową do każdego kursu lub jako jedyny program nauki.

  Podróż i informacje dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych podczas pobytu na kursie w Hiszpanii.

  Uczniowie zachęcani są aby łączyć naukę w klasach z uczestnictwem w wycieczkach, wydarzeniach kulturalnych, i warsztatach poza szkołą. Wszystko koncentruje się na ćwiczeniu języka hiszpańskiego i wszędzie tam, gdzie to możliwe, spotykaniu się z lokalną społecznością, mówieniu po hiszpańsku w autentycznych kontekstach. Wszystkie atrakcje dają możliwość podróżnym poznanie Ronda i jej otoczenia w oryginalny, inny sposób. Lekcje gotowania, wycieczki po Rondzie, wycieczki z fotografią interaktywną, degustacje wina … Wszystkie nasze działania obejmują udział lokalnych społeczności i odbywają się w autentycznej scenerii; działamy tak, aby każdy, kto nas odwiedził, przeżył autentyczne i niezapomniane wrażenia. Promujemy powolną i zrównoważoną turystykę, dlatego w naszych działaniach uwzględniamy produkty lokalne i sezonowe. Niektóre opcje za dodatkową opłatą:

  Lekcje gotowania koszt około 80 EUR czas trwania 4 godziny

  Ta klasa gotowania w Ronda jest idealna dla smakoszy, którzy chcą dowiedzieć się więcej o kuchni andaluzyjskiej. Wprowadzimy Cię w ruch „Slow Food”, wykorzystując ekologiczne produkty sezonowe z naszego regionu. Naucz się gotować tradycyjne hiszpańskie potrawy pod czujnym okiem lokalnego szefa kuchni i delektuj się posiłkiem w towarzystwie najlepszego regionalnego wina!

  Wycieczka do gaju oliwnego koszt około 100 EUR / 5 godz.

  Miasto Ronda otoczone jest krajobrazami, w których produkowane są wysokiej jakości organiczne przysmaki. Dowiedz się, korzystając z tej trasy oliwy z oliwek, w której produkowana jest najlepsza ekologiczna oliwa z oliwek, odkrywając jednocześnie piękno rezerwatu przyrody Grazamela. Zakończ wizytę tradycyjnym domowym posiłkiem w gospodarstwie ukrytym wśród gajów oliwnych. Ciesz się dniem w towarzystwie lokalnych rolników i oficjalnym przewodnikiem, poznając tajniki kulinarne regionu.

  Degustacja wina koszt około 50 EUR

  Wypróbuj organiczne wina i lokalne produkty w dobrym towarzystwie!

  Ciesz się filozofią Slow Food poprzez degustację wina w Ronda. Zabierzemy Cię do naprawdę oszałamiającej lokalizacji, w której możesz podziwiać niesamowite widoki słynnego mostu Ronda. Dowiedz się więcej na temat produkcji wina organicznego i biodynamicznego rolnictwa popijając jedne z najsmaczniejszych smakołyków Ronda, a także przekąskę przygotowaną z najwyższej jakości produktów sezonowych.

   

  Podróż / transfer z i na lotnisko

  Ronda jest bardzo dobrze skomunikowana z Malagą. Koszt przejazdu autobusem to około 11 EUR w jedną stronę. Na życzenie możemy zaoferować transfer z i na dowolne pobliskie lotnisko, również z Malagi.

  Mapa