Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Ramsgate – szkoła językowa Churchillhouse


#
Ramsgate – szkoła językowa Churchillhouse
Ramsgate – szkoła językowa Churchillhouse
Ramsgate – szkoła językowa Churchillhouse
Ramsgate – szkoła językowa Churchillhouse

Ramsgate – szkoła językowa Churchillhouse


Lokalizacja:
w spokojnej dzielnicy mieszkalnej, niecałe 10 minut spacerem od centrum miasta, blisko portu
Dostępne kursy:
język angielski (20, 26, 32 lekcji), język angielski w turystyce, biznesie, język akademicki, przygotowanie do certyfikatu: FCE, CAE, CPE, IELTS, lekcje indywidualne
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca
Charakterystyka:
Tradycyjna szkoła w małym miasteczku nad morzem
Półka cenowa:
niska / średnia / wysoka

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis szkoły

  • Ramsgate to atrakcyjne nadmorskie miasteczko usytuowane na południowo-wschodnim wybrzeżu Anglii w Hrabstwie Kent. Doskonała lokalizacja pozwala na zwiedzanie okolic: Canterbury i Dover są bardzo blisko, a Londyn jest zaledwie 75 minut jazdy pociągiem.
  • Jest to idealne miejsce na letni wypoczynek, słynie z dużej ilości słonecznych dni, pięknych plaż i miłej, przyjaznej atmosfery w całym mieście.
  • Churchillhouse to działająca od 1971 roku sieć szkół, od wielu lat jest jedną z wiodących niezależnych brytyjskich szkół języka angielskiego Jest to jedna z najbardziej popularnych szkół językowych w Anglii z szeroką gamą kursów.
  • Jest członkiem English UK oraz uznanego na arenie międzynarodowej stowarzyszenia szkół akredytowanych British Council, którego zadaniem jest utrzymywanie wysokich standardów edukacji, jest również członkiem Quality English oraz Education UK
  • Szkoła znajduje się w cichej dzielnicy mieszkalnej, niecałe 10 minut spacerem od centrum miasta, w okolicy publiczne korty tenisowe oraz przystań.
  • Główne budynki pochodzą z 1814 i mimo, że zostały całkowicie zmodernizowane, nadal zachowały swój klimatyczny urok. Szkoła zajmuje trzy budynki na Spencer Square. Zajęcia odbywają się w przestronnych, nowoczesnych salach lekcyjnych, na miejscu szereg udogodnień w tym restauracja samoobsługowa, patio i stół bilardowy.
  • Szkoła oferuje konkurencyjne ceny i zapewnia szybkie postępy w nauce
  • Doświadczona i profesjonalne kadra nauczycielska, wykorzystywanie technologii i metod up-to-date, branie pod uwagę osobistych zainteresowań uczniów i ich celów, monitorowanie postępów na każdym etapie nauki tak aby zorientować się i dobrze zaprojektować odpowiednią ścieżki nauki angielskiego, to gwarancja szybkich postępów w nauce.
  • Szeroka oferta zakwaterowania
  • Możliwość połączenia letniego pobytu rodzic + dziecko

  Kurs językowy

  • General English (20, 26 lekcji)
  • General English (32 lekcje) o tematyce w całości ogólnej lub zajęcia popołudniowe: English for Tourism, English for Business, Speaking – Listening , English for Academic Purposes
  • Exam Preparation FCE, CAE, CPE, IELTS
  • Lekcje indywidualne

   

   

  Zakwaterowanie

  Zakwaterowanie

  Zakwaterowanie u rodziny goszczącej
  Zakwaterowanie u rodziny goszczącej to doskonały sposób na lepsze poznanie kultury brytyjskiej i możliwość ćwiczenia angielskiego w nieformalnych sytuacjach. Wszystkie rodziny są starannie dobierane i regularnie kontrolowane. Szkoła współpracuje z blisko 150 rodzinami z okolicy.
  Wiele rodzin mieszka na odległość ok. 25 minut spacerem od szkoły.
  Rodzina goszcząca zapewnia dwa posiłki: śniadania i obiadokolacje, lub za dopłatą 30 GBP 3 posiłki dziennie (lunch w szkole)
  Pokoje 2 osobowe lub 1 osobowe za dopłatę 10 GBP /tydz.

  Inne opcje zakwaterowani, skontaktuj się z doradcą JPEdukacja.
  Samodzielne Mieszkania (110 £ – 200 £ / tydz) Posiłki nie są wliczone w cenę.
  Hotele (245 £ – £ 355 / tydz) – Posiłki nie są wliczone w cenę.
  Pensjonat (£ 80 – £ 90/ tydz) – pokój zwykle ze wspólną łazienką. Posiłki nie są wliczone w cenę.

  Dostępne kursy

  Kursy ogólne /General English
  Minimalny wiek: 16 lat
  Liczba osób w grupie: maksymalnie 15
  Długość kursu: minimalnie 2 tygodnie
  Minimalny poziom: podstawowy, dla początkujących w każy pierwszy poniedziałek miesiąca
  Liczba lekcji w tygodniu:
  -Standard 20: 20 lekcji po 45 min każda języka ogólnego (15 godzin zegarowych) – lekcje poranne
  -Intensive 26: 26 lekcji języka w tym 20 lekcji po 45 min + 6 lekcji po 50 min każda (łącznie 20 godzin zegarowych)
  -Intensive 32: 32 lekcje języka w tym 20 lekcji po 45 min + 12 lekcji po 50 min każda (łącznie 25 godzin zegarowych), zajęcia popołudniowe możliwe z różnej tematyki w zależności od dostępności m.in. English for Tourism, English for Business, Speaking – Listening , English for Academic Purposes


  Kursy egzaminacyjne / Exam Preparation FCE, CAE, CPE, IELTS
  Kurs posiada ściśle określoną formę z regularnymi testami sprawdzającymi postępy w nauce. Długość kursu uzależniona jest m.in. od poziomu językowe oraz dokonanego wyboru egzaminu.
  Minimalny wiek: 16 lat
  Liczba osób w grupie: maksymalnie 15 osób
  Minimalny poziom: w zależności od egzaminu
  Zajęcia odbywają się rano i popołudniami
  Liczba lekcji w tygodniu: 32 łącznie w tym 20 lekcji porannych po 45 min każda i 12 lekcji po południu (poniedziałek- czwartek) po 50 min każda.
  Terminy rozpoczęcie: FCE – 10 tygodniowy od 03.01; 27.03; 02.10
  CAE- 10 tygodniowy od 03.01; 30.03; 02.10
  CPE- 15 tygodniowy od 28.02 i 14 tygodniowy od 28.08
  IELTS – dostępne od każdego poniedziałku
  Dla wszystkich egzaminów jest opłata zarezerwować i zdawać egzamin. Opłaty wahają się od około £ 120 – £ 150 w zależności od egzaminu i centrum wybranej wziąć
  egzamin.


  Lekcje indywidualne – szkoła oferuje również możliwość aranżowania lekcji indywidualnych w wymiarze od 5 tygodniowo, lekcje 60 minutowe. Uwaga w okresie letnim potrzebne duże wyprzedzenie w rezerwacji. Ceny: ok 35 GBP/lekcję.

  Podróż i informacje dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych

  Szkoła przykłada szczególną wagę do zajęć pozalekcyjnych, posiada tzw. Social Club ,aby zaoferować uczestnikom kursu ciekawy program zajęć. Oferuje różne imprezy i całodniowe wycieczki przez cały rok.
  Wieczorne zajęcia to przyjęcia powitalne, dyskoteki, karaoke, grill, wieczorki międzynarodowe, kabarety i przedstawienia teatralne oraz liczne gry i konkursy. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych opiekunów.
  W ramach programu zajęć raz w tygodniu (zwykle w sobotę) odbywa się całodniowa wycieczka, a w środę wycieczka półdniowa. Szkoła oferuje wiele różnych miejsc do zwiedzenia i to Ty na miejscu zdecydujesz, którą z przedstawionych propozycji chcesz wybrać jako cel wycieczki. Niektóre z oferowanych wycieczek i ceny Londyn z Guided Walking Tour (od 25 GBP), Canterbury i katedra w Canterbury (od 20 GBP), Bath & Stonehenge (od 35 GBP), Oxford z Guided Walking Tour (od 25 GBP). Szczegółowy zajęć dodatkowych przygotowanych na każdy tydzień dostępny u doradców JPEdukacja.


  Podróż i odbiór z lotniska:

  Doradcy JPEdukacja chętnie pomogą Państwu zorganizować podróż samolotem lub autokarem. Szkoła oferuje również transfer z / do dogodnych miejsce dojazdu :
  Szkoła preferuje odbiór uczniów z następujących lotnisk: Heathrow, Gatwick koszt wspólnego przejazdu z innymi kursantami 65 GBP w 1 stronę
  Opłaty za odbiór z innych lotnisk lub poza standardowymi godzinami wynosi od 135 GBP – 200GBP w 1 stronę.
  Szkoła odbiera także z Dover, dworca kolejowego Stafford Railway, Abbots Bromley w cenie 50 GBP/stronę.

  Pliki do pobrania

  Mapa