Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Ogłoszenie dodane do ulubionych


Nauka i zakwaterowanie w domu nauczyciela


#
Nauka i zakwaterowanie w domu nauczyciela

Nauka i zakwaterowanie w domu nauczyciela


Lokalizacja:
cała Wielka Brytania
Dostępne kursy:
kursy indywidualne lub w minigrpie 2-3 osoby: 15, 20, 25, 30lekcji/tydz
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca
Charakterystyka:
Program polecany na krótkie intensywne wyjazdy
Półka cenowa:
niska / średnia / wysoka

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis szkoły

  oferta szyta na miarę – „przekaż nam swoje potrzeby, a my je dla Ciebie
  zrealizujemy”;
  organizatorem pragramu jest szkoła Churchill House, która została założona w 1971 roku i jest obecnie jedną z wiodących, niezależnych brytyjskich szkół języka angielskiego;
  oferuje korzyści płynące z prawie 40-letniego doświadczenia, z jednoczesnym indywidualnym podejściem, opieką oraz uwagą jaką poświęca się każdemu naszemu uczniowi;
  program: pobyt i nauka w domu nauczyciela na terenie całej Wielkiej Brytanii;
  szkoła jest członkiem English UK oraz uznanego na arenie międzynarodowej stowarzyszenia szkół akredytowanych British Council, którego zadaniem jest utrzymywanie wysokich standardów edukacji (dawniej znany jako ARELS), jest również członkami Quality English oraz Education UK.
  zakwaterowanie i nauka w domu swojego osobistego nauczyciela języka angielskiego, z tym samym nauczycielem spożywasz wszystkie posiłki, rozmawiasz i realizujesz formalne lekcje;
  program lekcji angielskiego ma na celu zaspokojenie potrzeb każdego ucznia;
  program realizowany tylko poprzez doskonale wykwalifikowanych nauczycieli, często z ponad 10-cio letnim doświadczeniem to gwarantuje spójność i jakość w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego.

  Nauka
  Pobyt w domu nauczyciela, z którym uczestnik spędza czas i uczy się, to wspaniała okazja do doskonalenia języka angielskiego szybko, sprawnie i przyjemnie. To również gwarancja indywidualnego podejścia i całkowitego zanurzenia w języku angielskim
  nauka z wykwalifikowanym i doświadczonym nauczycielem w miłej, domowej atmosferze.
  intensywny kurs zaprojektowany specjalnie dla Twoich potrzeb bez względu na wiek i poziom angielskiego.
  całkowite zanurzenie w anglojęzycznym środowisku, dzięki czemu przebywasz cały czas w otoczeniu „prawdziwego”angielskiego.
  ponad 130 nauczycieli do wyboru w ponad 80 miejscach w całej Wielkiej Brytanii.
  wygodne i komfortowe zakwaterowanie w domu nauczyciela i jego rodziny.
  szansa na pobyt z nauczycielem, który ma takie same zainteresowania jak Ty.
  czas wolny na zwiedzanie atrakcyjnych turystycznie miejscowości w Wielkiej Brytanii.
  Certificate of Achievement na koniec kursu i sprawozdanie z postępów, które zawiera zalecenia Twojego nauczyciela języka angielskiego co do kontynuowania nauki.

  Na podstawie informacji z formularza zgłoszeniowego i testu, zostanie Państwu dopasowany nauczyciel. W pierwszym dniu nauki, indywidualny nauczyciel będzie ponadto oceniać Twój poziom i omówi wspólnie z uczestnikiem jego cele i potrzeby . Następnie przygotuje i omówi program na czas pobytu. W trakcie kursu, nauczyciel będzie regularnie oceniać Twoje postępy, potrzeby i poziom zadowolenia.

   

   

  Zakwaterowanie

  Możemy zaoferować najszerszy wybór lokalizacji w całej Anglii, Szkocji i Walii.
  Niektórzy z naszych nauczycieli mieszkają w popularnych miastach typu Londyn, Oxford, Cambridge, ale możesz się wybrać także w jedno ze spokojniejszych, mniej ruchliwych miejsc.
  Ponieważ mieszkasz ze swoim nauczycielem, możesz poznać jego rodzinne miasto bardzo dobrze. Możesz odwiedzić miejsca, których przeciętny turysta nigdy nie odkryje. Możesz wybrać miły dom w mieście lub na wsi. Pobyt w starym dworku, Anglia Wschodnia, mały dom nad morzem, w hrabstwie Kent, w domku w walijskich górach, dworek z końmi w pobliżu Manchesteru, lub XVIII wieku mieszkanie w centrum Bath – wybór należy do Ciebie!

  Oferujemy zakwaterowanie standardowe i premium (o podwyższonym standardzie)
  Nasi nauczyciele mieszkają w wygodnych, dobrze wyposażonych domach. Masz swój własny pokój (możliwe pokoje z prywatną łazienką) i 3 posiłki dziennie będziesz spożywać wspólnie z nauczycielem i jego rodziną.

  Dostępne kursy

  Zaletą tego kursu jest jego 100 % elastyczność. .
  Możesz wybrać tematykę zajęć zgodną z Twoimi oczekiwaniami:
  Jeśli chcesz poprawić swoją ogólną znajomość języka – General English kurs jest dla Ciebie.
  Jeśli chcesz przygotować się do egzaminu (IELTS, TOEFL, Cambridge i wiele innych) i chcą poprawić swoje umiejętności przed egzaminem – wybierz English for Exams.
  Jeśli chcesz kontynuować edukację w Wielkiej Brytanii, potrzebujesz umiejętności radzenia sobie w brytyjskiej szkole lub na uczelni – kurs Academic English jest dla Ciebie.
  jeśli potrzebujesz poprawy znajomości języka aby wykorzystać go w pracy czy trzeba Ci języka specjalistycznego dla profesjonalistów – Wybierz English for the Professional.
  Jeśli masz 10 -15 lat – odpowiedni będzie dla Ciebie program „Junior Plus”.
  Jeśli masz 16 lub 17 lat – kurs dla Ciebie to „English Plus”.

  Pobyt 1:1 (możliwość odbycia kursu z 1:2 lub 1:3 pod warunkiem że osoby chcące uczyć się razem mają zbliżony poziom i takie same cele w nauce)
  Wszystkie poziomy zaawansowania
  Liczba lekcji nauki w tygodniu: 15, 20, 25, 30
  1 lekcja = 45 min
  dodatkowo 2 lokalne atrakcje z nauczycielem lub jego rodziną w tygodniu

  Podróż i informacje dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych

  Pobyt i nauka w domu nauczyciela to doskonała okazja do rozwijania swojego hobby np. aerobik, wind-surfingu lub joga. Możesz wybrać, jak intensywnie chcesz uczyć się języka i ile czasu chcesz uczestniczyć w wypoczynku.

  Możesz zdecydować, czy chcesz iść do teatru lub muzeum z nauczycielem czy odkrywać uroki Wielkiej Brytanii samodzielnie.

   


   

  Podróż / transfer z i na lotnisko

  Szkoła organizuje odbiór i dowóz z/na wszystkie duże brytyjskie lotniska. Istnieje możliwość zamówienie transportu również z centrum miasta do domu nauczyciela. Dokładny koszt usługi uzależniony jest o miejsca zakwaterowania i trasy podróży. O szczegóły należy pytać w JPEdukacja

  Pliki do pobrania

  Mapa