Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Ogłoszenie dodane do ulubionych


Frankfurt – szkoła Sprachcaffe


#
Frankfurt – szkoła Sprachcaffe
Frankfurt – szkoła Sprachcaffe
Frankfurt – szkoła Sprachcaffe
Frankfurt – szkoła Sprachcaffe

Frankfurt – szkoła Sprachcaffe


Lokalizacja:
dzielnica Sachsenhausen - stara, mieszkalna części Frankfurtu
Dostępne kursy:
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, rezydencja
Charakterystyka:
Szkoła z apartamanetami mieszkanymi w tym samym budynku
Półka cenowa:
niska / średnia / wysoka

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis szkoły

  Frankfurt to bez wątpienia międzynarodowa metropolia pięknie położona nad samą rzeką Men. kosmopolityczne i popularne przez turystów miasto w Niemczech, siedziba firmy Sprachcaffe, popularna destynacja wśród kursantów z całego świata wybierających naukę niemieckiego za granicą.
  Szkoła położona jest kilka minut od stacji metra w dzielnicy Sachsenhausen – stara, mieszkalna części Frankfurtu, skąd można szybko dojść do centrum miasta
  Szkoła jest wygodnie urządzona i nowocześnie umeblowana, posiada duży hol z kawiarnią, gdzie możesz odpocząć między zajęciami razem z innymi uczniami. Sale lekcyjne są jasne i często rozpościera się z nich niesamowity widok na rzekę i drapacze chmur po jej drugiej stronie.
  Placówki Sprachcaffe posiadają wszelkie niezbędne akredytacje i certyfikaty świadczące o wysokiej jakości oferowanych usług.
  Zajęcia odbywają się w międzynarodowych grupach
  W każdej grupie jest maksymalnie 15 osób
  Różna intensywność zajęć
  Na zakończenie kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający liczbę odbytych lekcji oraz osiągnięty poziom językowy. Zdobyty certyfikatu może być wartościowy dokumentem w przyszłości jako dodatek do CV.

  Szkoła będzie nieczynna podczas dni świątecznych w 2016 roku : 1-3. 01; 25-28.03; 5,16,26.05; 3.10;26-30.12.

  Zakwaterowanie

   

  Aby Twój pobyt we Frankfurcie jak i czas wolny przed i po zajęciach był jak najprzyjemniejszy, mamy do zaoferowania różne typy zakwaterowania. Jesteśmy pewni, że mamy odpowiednie dla Ciebie zakwaterowanie, które sprawi, że podczas kursu z niemieckiego będziesz się czuć bardzo komfortowo.

  Rodzina goszcząca

  Starannie wybrane rodziny goszczące oferują pokoje 1 osobowe. W tym rodzaju zakwaterowania będziesz mieć możliwość poznania codziennego życia Niemców oraz życia we Frankfurcie. Dodatkowo będziesz mógł ćwiczyć to, czego nauczysz na zajęciach w szkole językowej. Dojazd lub dojście od rodziny goszczącej do szkoły zajmie Ci maksymalnie 30 minut. W trakcie pobytu będziesz mieć zapewnione pełne wyżywienie.

  pokój 1 z dwoma posiłkami dziennie lub tylko ze śniadaniem
  Apartamenty szkolne

  To najtańszy, ekonomiczny rodzaj zakwaterowania. Apartamenty urządzone są prosto ale przytulnie. Umeblowanie jest podstawowe ale dobrej jakości, a kuchnie i łazienki są w pełni wyposażone. Możesz wybrać pokój 1 lub 2 osobowy. Wszyscy mieszkańcy apartamentu to uczniowie szkoły. Za dodatkową opłatą możliwe zakwaterowanie w apartamencie komfortowym – najczęściej mają lepszą lokalizację, są większe i posiadają umeblowanie oraz wyposażenie o wyższym standardzie niż apartamenty standardowe

  pokoje 1 i 2-osobowe, wspólna kuchnia jest miejscem gdzie możesz się zintegrować z mieszkańcami. Łazienka jest również dzielona z innymi mieszkańcami apartamentu
  Hotel

  Na życzenie możemy zarezerwować dla Ciebie hotel. Jest to opcja polecana osobą ceniącym sobie niezależność.

  Dostępne kursy

  Kurs językowy

  Kursy niemieckiego we Frankfurcie odbywają się od poniedziałku do piątku. Oferujemy kursy niemieckiego na wszystkich poziomach, od absolutnie początkującego po zaawansowanego. Możesz również wybrać czas trwania oraz intensywność kursu. Jeśli zależy Ci na szybkiej nauce to kurs intensywny czyli 30 godzin lekcji tygodniowo jest tutaj najbardziej odpowiednim wyborem. Jeśli natomiast chcesz mieć więcej czasu na poznawanie miasta, to rekomendujemy kurs standardowy czyli 20 godziny lekcyjnych tygodniowo.

  Minimalny wiek uczestników: 16 lat
  Międzynarodowe grupy (kursy dla osób początkujących w wybranych terminach, o daty zapytaj w JPEdukacja)
  Wszystkie poziomy zaawansowania, zajęcia od poniedziałku do piątku
  Liczba osób w grupie: max 10
  Liczba lekcji w tygodniu:

  kurs standardowy 20 lekcji/tydz
  kurs intensywny 30 lekcji/tydz
  1 lekcja = 45 minut.
  Zajęcia indywidualne

  Lekcje indywidualne to gwarancja szybkich postępów w nauce. Zajęcia indywidualne to idealne dopasowanie tematyki programu do potrzeb ucznia. Lekcje indywidualne można wybrać jako opcję dodatkową do każdego kursu lub jako jedyny program nauki- możesz wybrać aż 6 lekcji indywidualnych dziennie.

  Podróż i informacje dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych

  Frankfurt będący piątym co do wielkości miastem w Niemczech położony jest nad rzeką Men i uznawane jest za największe centrum finansowe w Europie (po Londynie). Szkoła Sprachcaffe zlokalizowana jest tylko 5 minut pieszo od rzeki i 10 od centrum miasta. Dzięki tak dogodnej lokalizacji wszędzie będziesz mógł szybko dotrzeć a wieczorne spacery promenadą wzdłuż rzeki będą ulubioną destynacją.

  Zwiedzając Frankfurt warto zwrócić uwagę na liczne mosty nad Menem a szczególnie na zabytkowy Most Żelazny, który został zbudowany w 1868 roku aby połączyć razem obie części miasta. Po przekroczeniu mostu możesz odwiedzić jedno z licznych muzeów takich jak: Muzeum Archeologiczne, Muzeum Biblii,Muzeum Architektury, Niemieckie Muzeum Filmu, Muzeum Sztuki,Muzeum Goethego lub wiele wiele innych. Oferta kulturalna we Frankfurcie jest więc wyjątkowo bogata a dodając liczne festiwale, imprezy, koncerty będziesz miał ogromny wybór gdzie spędzić czas wolny po kursie językowym.

  Dla osób, dla których sport jest nieodłącznym elementem życia we Frankfurcie możesz uczęszczać na zajęcia na siłownię, basen, aerobik i wszelkie inne formy aktywności sportowej. Spacerując po zabytkowych uliczkach miasta warto wstąpić na kawę i lokalną potrawę do jednej z kawiarni lub restauracji.

  Podróż

  Na życzenie możemy zamówić transfer z dworca autobusowego bądź lotniska we Frankfurcie.

  Pliki do pobrania

  Mapa