Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Edynburg – Kurs świąteczno-noworoczny


#
Edynburg – Kurs świąteczno-noworoczny
Edynburg – Kurs świąteczno-noworoczny
Edynburg – Kurs świąteczno-noworoczny
Edynburg – Kurs świąteczno-noworoczny

Edynburg – Kurs świąteczno-noworoczny


Lokalizacja:
Edynburg - centrum miasta, przy Royal Mille
Dostępne kursy:
intensywny kurs angielskiego w okresie świątecznym
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, hotel
Charakterystyka:
Prestiżowa szkoła, intensywna nauka w okresie świątecznym
Półka cenowa:
niska / średnia / wysoka

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis szkoły

  • Edinburgh School of English – Edynburg – prestiżowa szkoła dla dorosłych – w samym  sercu miasta
  • Kurs świąteczny w terminie 22.12.2019 – 4.01.2020
  • Edynburg przepiękna stolica Szkocji i ekscytujące miejsce do odwiedzenia o każdej porze roku. Miasto tętniące życiem kulturalnym, z licznymi zabytkami, szeroką ofertą galerii i muzeów, a także mnóstwem restauracji i kawiarnii;
   Edynburg słynie z sierpniowego festiwalu sztuki widowiskowej, ale w okresie zimowym również oferuje niezwykle intensywne, osobiste i ekscytujące doświadczenia wszystkim, którzy przyjadą w grudniu do Edynburga
  • Szkoła zlokalizowana jest w historycznym Royal Mile – najsłynniejszej ulicy w Szkocji w samym sercu starego miasta w Edynburgu.
  • Edinburgh School of English mieści się we wspaniałym budynku z 1820 roku, całkowicie wyremontowany i przystosowany do wymagań nowoczesnej szkoły.
  • Szkoła z ponad 40 letnim doświadczaniem, jest członkiem English UK i jest akredytowana przez British Council.
  • Doświadczona i zaangażowana kadra nauczycielska.
  • W okresie bożonarodzeniowo – sylwestrowym większość szkół językowych jest zamknięta, ale z uwagi na szereg wspaniałych atrakcji i wydarzeń jakie odbywają się w tym czasie w szkockiej stolicy, szkoła Edinburgh School of English uruchomiła specjalny program, który pozwala połączyć intensywną naukę języka angielskiego z szansą na poznanie szkockich tradycji świątecznych.
  Zakwaterowanie

  Zakwaterowanie w Edynburgu – Rodzina goszcząca

  Pobyt u rodziny goszczącej zapewnia maksymalne „zanurzenie” w języku i jest najlepszym sposobem na skuteczną naukę języka. Przebywanie z rodziną to nie tylko okazja do odkrycia stylu życia, poznania tradycji świątecznych, ale także dodatkowe możliwości poćwiczenia zdobytych umiejętności językowych choćby podczas wspólnych posiłków. Uwaga dni wolne od szkoły to 25 i 26 grudnia oraz 1 stycznia, uczeń spędza je z rodziną goszczącą.

  Większość rodzin współpracuje ze szkołą od wielu lat.

  pokoje 1-osobowe , wspólne łazienki
  wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje u rodziny),
  możliwe jest zakwaterowanie w odległości przekraczającej 30 min dojazdu
  dopłaty za „rodzina executive”: pokój 1-osobowy z prywatną łazienką

  Program zajęć dodatkowych.

  Wszelkie atrakcje pomagają kursantom poznać Edynburg i Szkocję. Aby w pełni wykorzystać swój czas w Szkocji, uczestnicy mają zapewnione 3 atrakcje tygodniowo, żeby lepiej doświadczyć atmosferę miasta.

   

   

  Dostępne kursy

  Nauka angielskiego w trakcie przerwy świątecznej

  Intensywny kurs ogólny – kurs przeznaczony dla każdego poziomu znajomości języka angielskiego. Pozwala udoskonalić umiejętności mówienia, pisania, czytania i słuchania. Połączenie nauki języka ogólnego i lekcji koncentrujących się na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych. Podczas tych zajęć używa się materiałów „autentycznych”, takie jak artykuły prasowe, teksty literackie, aby zapewnić uczestnikom tematy do dyskusji, wymiany informacji i prezentacji. Program lekcji został specjalnie wzbogacony o tematykę nt historii i kultury Szkocji i budowanie międzykulturowej świadomości.

  Minimalny wiek: 17 lat
  Liczba osób w grupie: maksymalnie 8
  Długość kursu: 2 tygodnie
  Wszystkie poziomy językowe
  Liczba lekcji Łączni: 45,5 godzin. W pierwszym tygodniu: 18 godzin zegarowych w trakcie 3 dni, a w drugim tygodniu 27.5 godzin w trakcie 4 dni.
  Dodatkowo przewidziane są sesje coachingu – 20 minutowa sesja, podczas której ustalane są cele na kolejny tydzień lub  weryfikowane są postępy z minionego tygodnia.

  Lekcje indywidualne – szkoła oferuje również możliwość aranżowania lekcji indywidualnych do uzgodnienia i zamówienia przed kursem.

  Podróż i informacje dodatkowe

  Podróż

  Szkoła organizuje odbiór i dowóz z/na Edinburgh Airport. Koszt przejazdu z lotniska 58 GBP.

  Pliki do pobrania

  Mapa