Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Dublin – szkoła językowa CES


#
Dublin – szkoła językowa CES
Dublin – szkoła językowa CES
Dublin – szkoła językowa CES
Dublin – szkoła językowa CES

Dublin – szkoła językowa CES


Lokalizacja:
centrum Dublina, na tej samej ulicy co słynny Trinity College i Zamek w Dublinie
Dostępne kursy:
Kursy ogólne 20 i 26 lekcji/tydz, kursy z przygotowaniem IELTS, FCE, CAE, CPE, kursy biznesowe, specjalilstyczne prawnicze, medyczne, lotnicze
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, rezydencja
Charakterystyka:
Oficjalny ośrodek egzaminacyjny IELTS
Półka cenowa:
niska / średnia / wysoka

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis szkoły

  • Szkoła językowa z wieloletnią tradycją i doświadczeniem, działa od 1979 roku
  • Szkoła w Irlandii posiada takżeośrodki w Anglii: w Londynie, Oxfordzie, Worthing i Leeds.
  • Posiada akredytację ACELS i EAQUALS, jest również członkiem Dublin Turystyki Tourism Ireland, Dublin Chamber of Commerce oraz Stowarzyszenia Małych Firm w Irlandii.
  • Oficjalny ośrodek egzaminacyjny IELTS (egzaminy odbywają się 2 razy w miesiącu)
  • Posiada dwa budynki zlokalizowana w bliskiej odległości od siebie, są one zlokalizowane w samym centrum Dublina, na tej samej ulicy co słynny Trinity College i Zamek w Dublinie
  • Każde z centrów jest solidnie wyposażone i oferuje uczestnikom kursów doskonałe warunki do nauki i relaksu.
  • Dobrze wykwalifikowana i doświadczona kadra nauczycielska, szkoła oferuje również kursy dla nauczycieli języka angielskiego
  • Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek
  • 1 lekcja = 55 minut

   


   

  Kursy językowe dostępne w Dublinie w irlandzkiej skole językowej:

   

  • General English Standard: 20 lekcji (lekcje 55 minutowe)
  • General English Intensive: 26 lekcji (lekcje 55 minutowe)- zajęcia popołudniowe mogę obejmować tematykę Business – kurs Genaral English with Business Option.
  • Kurs: Combination Course
  • Kurs Professional English
  • IELTS Exam Preparation 20 i 26 lekcji
  • Cambridge Exam Preparation
  • Preliminary English Course (PET)
  • First Certificate in English (FCE) poziom B2.
  • Certificate in Advanced English (CAE) Poziom C1.
  • Certificate of Proficiency in English (CPE) Poziom C2.

  Przy wyborze kursu 20 lekcji, zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-11:00 i 11:20 -13:00. Jest to idealny kurs dla osób, które chciałyby popołudnia poświęcić na zwiedzanie lub na naukę indywidualną.

  Polecamy wybrać kurs intensywny języka angielskiego 26 lekcji w tygodniu – dodatkowe zajęcia wtorek, środa, czwartek w godzinach 14:00-16:00. Zajęcia są podzielone na dwie części i zwykle będą prowadzone przez dwóch nauczycieli. Podczas pierwszej sesji nauczyciel koncentruje się głównie na czytaniu, gramatyce i pisaniu. Druga sesja koncentruje się na słuchaniu, mówieniu i poszerzaniu słownictwa, wzbogaca również aspekty językowe używane w sytuacjach rzeczywistych.

  Zakwaterowanie

  Oferowane zakwaterowanie

  Zakwaterowanie u rodziny goszczącej
  Większość uczestników kursu wybiera zakwaterowanie u rodziny. Polecamy tę opcję jako najlepszy sposób na poznanie irlandzkiego stylu życia z pierwszej ręki. Codzienne wspólne posiłki z gospodarzami zapewnią studentowi możliwość prowadzenia swobodnej rozmowy w języku angielskim w spontanicznych, niewymuszonych sytuacjach. Kolacja odbywa się zwykle między godziną osiemnastą a dziewiętnasta, co nie ogranicza gościa w organizowaniu sobie zajęć pozalekcyjnych. Wszystkie rodziny zostały poddane starannemu procesowi selekcji, aby zapewnić swoim studentom przebywanie w bezpiecznej, przyjaznej i rodzinnej atmosferze. Rodziny zlokalizowane są poza centrum miasta,

  • Pokoje: jednoosobowe
  • Posiłki: śniadania i obiadokolacje w tygodniu oraz pełne wyżywienie w weekend

   

  Dostępne są również inne formy zakwaterowania dla tej irlandzkiej szkoły:

  Zakwaterowanie w rezydencji szkolnej – Szkoła językowa w Dublinie oferuje 3 małe całoroczne rezydencje. Większość pokoi jest z łazienkami. Niewielka liczba ze wspólną łazienką. Wszystkie rezydencje posiadają telewizję satelitarną, bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do internetu, wspólną kuchnię, jadalnię i pralnię. Pościel i ręczniki są zapewnione. Pokoje: jedno lub dwuosobowe z łazienką lub bez.

  • Binary Hub/Dorset Point – zlokalizowana jest w centrum miasta, 20 minut od szkół, wszystkie pokoje 1-osbowe z łazienkami, wyżywienie HB.
  • Auburn House i Crestfield – typowo szkolne zlokalizowane są blisko komunikacji publicznej, za pomocą której łatwo dotrzeć do szkół. Bez wyżywienia. Obowiązkowo trzeba zamówić transfer na przyjazd.

  Zakwaterowanie w akademiku Trinity College (dostępne tylko w okresie letnim)

  • Trinity College jest najstarszą uczelnią w Irlandii położoną w samym sercu miasta, na bardzo atrakcyjnym terenie wśród największych atrakcji kulturalnych, sportowych i rozrywkowych Dublina. Zlokalizowana jest zaledwie 5 minut spacerem od budynków szkolnych. Na terenie kampusu znajdują się restauracje i bary. Uczestnicy kursów mogą wybierać spośród trzech typów pokoi: standard, superior i en-suite (z prywatną łazienką). Pokoje: jednoosobowe  Wyżywienie: we własnym zakresie.

  Zakwaterowanie w rezydencji Shanowen Square (dostępne tylko w okresie letnim) kompleks apartamentów na 86 miejsc, zamknięty bezpieczny teren z własnym ogrodem.Każde mieszkanie składa sie z czterech 1-osobowych pokoi. Kompleks położony jest 7 km od centrum miasta, dojazd 1 autobusem.

   

  Dostępne kursy

  Oferowane kursy w Dublinie w szkole CES

  Kurs: General English
  Przy wyborze kursu 20 lekcji, zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-11:00 i 11:20 -13:00. Jest to idealny kurs dla osób, które chciałyby popołudnia poświęcić na zwiedzanie lub na naukę indywidualną. Możesz wybrać także kurs 26 lekcji w tygodniu – dodatkowe zajęcia wtorek, środa, czwartek w godzinach 14:00-16:00. Zajęcia są podzielone na dwie części i zwykle będą prowadzone przez dwóch nauczycieli. Podczas pierwszej sesji nauczyciel koncentruje się głównie na gramatyce, czytaniu i pisaniu. Druga sesja koncentrując się na słuchaniu, mówieniu i poszerzaniu słownictwa, wzbogaca również aspekty językowe używane w sytuacjach rzeczywistych.

  Minimalny wiek uczestników: 16 lat
  Międzynarodowe grupy
  Wszystkie poziomy zaawansowania
  Liczba osób w grupie: max. 12
  Liczba zajęć w tygodniu w zależności od wariantu kursu:
  General English Standard: 20 lekcji (lekcje 55 minutowe)

   


   

  General English Intensive: 26 lekcji (lekcje 55 minutowe)- zajęcia popołudniowe mogę obejmować tematykę Business – kurs Genaral English with Business Option.
  Kurs: Combination Course
  Zajęcia obejmują kurs standardowy rano + dwa popołudnia po 2,5 lekcji zajęć indywidualnych (w godz 14:00-16:30). Jest to kurs polecany tym osobom, które chcą maksymalnie wykorzystać pobyt w szkole i skupić się na indywidualnych problemach językowych. Podczas pierwszej lekcji zajęć indywidualnych, można wypełnić z nauczycielem formularz analizy potrzeb, pozwoli mu to zaplanować lekcje w zależności od konkretnych potrzeb. To uczestnik kursu jako klient może dyktować, co chce studiować i poprawiać w toku nauki.

  Minimalny wiek uczestników: 16 lat
  Międzynarodowe grupy
  Wszystkie poziomy zaawansowania
  Liczba osób w grupie: max. 12 + zajęcia indywidualne (max.1)
  Liczba lekcji w tygodniu: łącznie 25 lekcji (od poniedziałku do piątku) w tym: 20 lekcji w grupie, każda lekcja po 55 min + 5 lekcji indywidualnych, 1 lekcja = 55 minut, (ilość lekcji indywidualnych można zwiększyć do max. 10)

   

  Kurs Professional English
  Kursy te są najczęściej wybierane przez osoby, które muszą podszkolić swoje umiejętności językowe w związku z wykonywaną pracą. Szkoła organizuje wiele kursów indywidualnych dla wybranych zawodów. Tematyka zajęć jest przygotowana specjalnie według potrzeb i preferencji kursantów. O szczegóły oferty zapytaj doradcę JPEdukacja.

  • English for International Law
   Kurs ten może obejmować takie tematy jak: prawo karne, prawo międzynarodowe, prawa człowieka, tematykę prawa publicznego i wymiaru sprawiedliwości. Może być również dostosowane do innych określonych wymagań ucznia.
  • Courses For Business People, The Financial Industry & Insurance Personnel
   Kursy dla ludzi biznesu, sektora finansowego i ubezpieczeń. Kursy te obejmują umiejętności negocjacyjne, spotkania, rozmowy telefoniczne, listy biznesowe itp.
   Medical Personnel
   Tematy zajęć obejmują: udział w międzynarodowych konferencjach o tematyce medycznej, analizę dokumentów medycznych, spotkania.
  1. Aviation Personnel
   Angielski dla kontrolerów ruchu lotniczego i angielski dla zarządzających lotniskami.

   


   

  Kursy: IELTS and Cambridge Exam Preparation
  IELTS Exam Preparation
  IELTS to Międzynarodowy English Language Testing System, przeznaczony dla ludzi, którzy chcą studiować w krajów którym język angielski jest językiem urzędowym. Wyniki testów IELTS uznawane są przez uczelnie i organizacje zawodowe w Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Nowej Zelandii i na całym świecie. Test złożony jest z czterech komponentów: słuchanie, czytanie, pisanie oraz mówienie. Szkoła CES Dublin jest oficjalnym ośrodkiem egzaminacyjnym IELTS. Egzaminy odbywają się w soboty, średnio 2-3 razy w miesiącu. Kurs można rozpocząć w każdy poniedziałek. Dostępne opcje:

  full time IELTS 20 lekcji przygotowujących do egzaminu IELTS
  part time IELTS 20 lekcji ogólnych + 6 lekcji przygotowujących do IELTS

   


   

  Cambridge Exam Preparation

  Certyfikaty Cambridge ESOL są udzielane przez dział słynnego Uniwersytetu w Cambridge. Są one podejmowane przez ponad dwa miliony osób i uznawane przez ponad 6000 uczelni, przez pracodawców i władze imigracyjne na całym świecie. Certyfikaty obejmują słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie. Przygotowanie do certyfikatu Cambridge pomaga opanować umiejętności potrzebne do używania języka angielskiego w świecie rzeczywistym. Egzaminy są oparte na ćwiczeniu w realnych sytuacjach, gdzie trzeba używać języka angielskiego.

  • Preliminary English Course (PET) – szczegóły na życzenie
  • First Certificate in English (FCE) poziom B2. Czas trwania kursu 9, 12 lub 13 tygodni, kurs 20 lekcji/tydz w godz. 9.00-13.00 od poniedziałku do piątku
  • Certificate in Advanced English (CAE) Poziom C1. Czas trwania kursu 9, 12 lub 13 tygodni. kurs 20 lekcji/tydz w godz. 9.00-13.00 od poniedziałku do piątku
  • Certificate of Proficiency in English (CPE) Poziom C2. – szczegóły na życzenie
  Podróż i informacje dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych
  Szkoła organizuje dla swoich uczniów szereg atrakcji, jak np: zwiedzanie okolicy, udział w lokalnych świętach, gry sportowe, wieczory w pubie, wieczory filmowe, wyjścia do kina, teatru, na koncerty oraz kręgle. W weekendy odbywają się płatne wycieczki całodniowe.

  Podróż / transfer z i na lotnisko
  Szkoła organizuje odbiór z lotniska.

  Dorośli: tylko przy zakwaterowaniu u rodzin goszczących i tylko z lotniska. Koszt transferu z lotniska to 70Euro.

  Młodzież: odbiór z lotniska i dowóz na lotnisko po zakończeniu kursu, koszt transferu w dwie strony to 140 Euro

  *Dodatkowa opłata w wysokości 20 Euro przy przylocie przed 8:00 rano i wylocie po 23:00 wieczorem

  Pliki do pobrania

  Mapa

  Ta strona wykorzystuje pliki Cookies.  więcej informacji

  The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

  Close