Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Dublin – szkoła językowa CES


#
Dublin – szkoła językowa CES
Dublin – szkoła językowa CES
Dublin – szkoła językowa CES
Dublin – szkoła językowa CES

Dublin – szkoła językowa CES


Lokalizacja:
centrum Dublina, na tej samej ulicy co słynny Trinity College i Zamek w Dublinie
Dostępne kursy:
Kursy ogólne 20 i 26 lekcji/tydz, kursy z przygotowaniem IELTS, FCE, CAE, CPE, kursy biznesowe, specjalilstyczne prawnicze, medyczne, lotnicze
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, rezydencja
Charakterystyka:
Oficjalny ośrodek egzaminacyjny IELTS
Półka cenowa:
niska / średnia / wysoka

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis szkoły

  • Szkoła językowa z wieloletnią tradycją i doświadczeniem, działa od 1979 roku
  • Szkoła w Irlandii posiada takżeośrodki w Anglii: w Londynie, Oxfordzie, Worthing i Leeds.
  • Posiada akredytację ACELS i EAQUALS, jest również członkiem Dublin Turystyki Tourism Ireland, Dublin Chamber of Commerce oraz Stowarzyszenia Małych Firm w Irlandii.
  • Oficjalny ośrodek egzaminacyjny IELTS (egzaminy odbywają się 2 razy w miesiącu)
  • Posiada dwa budynki zlokalizowana w bliskiej odległości od siebie, są one zlokalizowane w samym centrum Dublina, na tej samej ulicy co słynny Trinity College i Zamek w Dublinie
  • Każde z centrów jest solidnie wyposażone i oferuje uczestnikom kursów doskonałe warunki do nauki i relaksu.
  • Dobrze wykwalifikowana i doświadczona kadra nauczycielska, szkoła oferuje również kursy dla nauczycieli języka angielskiego
  • Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek
  • 1 lekcja = 55 minut

   


   

  Kursy językowe dostępne w Dublinie w irlandzkiej skole językowej:

   

  • General English Standard: 20 lekcji (lekcje 55 minutowe)
  • General English Intensive: 26 lekcji (lekcje 55 minutowe)- zajęcia popołudniowe mogę obejmować tematykę Business – kurs Genaral English with Business Option.
  • Kurs: Combination Course
  • Kurs Professional English
  • IELTS Exam Preparation 20 i 26 lekcji
  • Cambridge Exam Preparation
  • Preliminary English Course (PET)
  • First Certificate in English (FCE) poziom B2.
  • Certificate in Advanced English (CAE) Poziom C1.
  • Certificate of Proficiency in English (CPE) Poziom C2.

  Przy wyborze kursu 20 lekcji, zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-11:00 i 11:20 -13:00. Jest to idealny kurs dla osób, które chciałyby popołudnia poświęcić na zwiedzanie lub na naukę indywidualną.

  Polecamy wybrać kurs intensywny języka angielskiego 26 lekcji w tygodniu – dodatkowe zajęcia wtorek, środa, czwartek w godzinach 14:00-16:00. Zajęcia są podzielone na dwie części i zwykle będą prowadzone przez dwóch nauczycieli. Podczas pierwszej sesji nauczyciel koncentruje się głównie na czytaniu, gramatyce i pisaniu. Druga sesja koncentruje się na słuchaniu, mówieniu i poszerzaniu słownictwa, wzbogaca również aspekty językowe używane w sytuacjach rzeczywistych.

  Zakwaterowanie

  Oferowane zakwaterowanie

  Zakwaterowanie u rodziny goszczącej
  Większość uczestników kursu wybiera zakwaterowanie u rodziny. Polecamy tę opcję jako najlepszy sposób na poznanie irlandzkiego stylu życia z pierwszej ręki. Codzienne wspólne posiłki z gospodarzami zapewnią studentowi możliwość prowadzenia swobodnej rozmowy w języku angielskim w spontanicznych, niewymuszonych sytuacjach. Kolacja odbywa się zwykle między godziną osiemnastą a dziewiętnasta, co nie ogranicza gościa w organizowaniu sobie zajęć pozalekcyjnych. Wszystkie rodziny zostały poddane starannemu procesowi selekcji, aby zapewnić swoim studentom przebywanie w bezpiecznej, przyjaznej i rodzinnej atmosferze. Rodziny zlokalizowane są poza centrum miasta,

  • Pokoje: jednoosobowe
  • Posiłki: śniadania i obiadokolacje w tygodniu oraz pełne wyżywienie w weekend

   

  Dostępne są również inne formy zakwaterowania dla tej irlandzkiej szkoły:

  Zakwaterowanie w rezydencji szkolnej – Szkoła językowa w Dublinie oferuje 3 małe całoroczne rezydencje. Większość pokoi jest z łazienkami. Niewielka liczba ze wspólną łazienką. Wszystkie rezydencje posiadają telewizję satelitarną, bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do internetu, wspólną kuchnię, jadalnię i pralnię. Pościel i ręczniki są zapewnione. Pokoje: jedno lub dwuosobowe z łazienką lub bez.

  • Binary Hub/Dorset Point – zlokalizowana jest w centrum miasta, 20 minut od szkół, wszystkie pokoje 1-osbowe z łazienkami, wyżywienie HB.
  • Auburn House i Crestfield – typowo szkolne zlokalizowane są blisko komunikacji publicznej, za pomocą której łatwo dotrzeć do szkół. Bez wyżywienia. Obowiązkowo trzeba zamówić transfer na przyjazd.

  Zakwaterowanie w akademiku Trinity College (dostępne tylko w okresie letnim)

  • Trinity College jest najstarszą uczelnią w Irlandii położoną w samym sercu miasta, na bardzo atrakcyjnym terenie wśród największych atrakcji kulturalnych, sportowych i rozrywkowych Dublina. Zlokalizowana jest zaledwie 5 minut spacerem od budynków szkolnych. Na terenie kampusu znajdują się restauracje i bary. Uczestnicy kursów mogą wybierać spośród trzech typów pokoi: standard, superior i en-suite (z prywatną łazienką). Pokoje: jednoosobowe  Wyżywienie: we własnym zakresie.

  Zakwaterowanie w rezydencji Shanowen Square (dostępne tylko w okresie letnim) kompleks apartamentów na 86 miejsc, zamknięty bezpieczny teren z własnym ogrodem.Każde mieszkanie składa sie z czterech 1-osobowych pokoi. Kompleks położony jest 7 km od centrum miasta, dojazd 1 autobusem.

   

  Dostępne kursy

  Oferowane kursy w Dublinie w szkole CES

  Kurs: General English
  Przy wyborze kursu 20 lekcji, zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-11:00 i 11:20 -13:00. Jest to idealny kurs dla osób, które chciałyby popołudnia poświęcić na zwiedzanie lub na naukę indywidualną. Możesz wybrać także kurs 26 lekcji w tygodniu – dodatkowe zajęcia wtorek, środa, czwartek w godzinach 14:00-16:00. Zajęcia są podzielone na dwie części i zwykle będą prowadzone przez dwóch nauczycieli. Podczas pierwszej sesji nauczyciel koncentruje się głównie na gramatyce, czytaniu i pisaniu. Druga sesja koncentrując się na słuchaniu, mówieniu i poszerzaniu słownictwa, wzbogaca również aspekty językowe używane w sytuacjach rzeczywistych.

  Minimalny wiek uczestników: 16 lat
  Międzynarodowe grupy
  Wszystkie poziomy zaawansowania
  Liczba osób w grupie: max. 12
  Liczba zajęć w tygodniu w zależności od wariantu kursu:
  General English Standard: 20 lekcji (lekcje 55 minutowe)

   


   

  General English Intensive: 26 lekcji (lekcje 55 minutowe)- zajęcia popołudniowe mogę obejmować tematykę Business – kurs Genaral English with Business Option.
  Kurs: Combination Course
  Zajęcia obejmują kurs standardowy rano + dwa popołudnia po 2,5 lekcji zajęć indywidualnych (w godz 14:00-16:30). Jest to kurs polecany tym osobom, które chcą maksymalnie wykorzystać pobyt w szkole i skupić się na indywidualnych problemach językowych. Podczas pierwszej lekcji zajęć indywidualnych, można wypełnić z nauczycielem formularz analizy potrzeb, pozwoli mu to zaplanować lekcje w zależności od konkretnych potrzeb. To uczestnik kursu jako klient może dyktować, co chce studiować i poprawiać w toku nauki.

  Minimalny wiek uczestników: 16 lat
  Międzynarodowe grupy
  Wszystkie poziomy zaawansowania
  Liczba osób w grupie: max. 12 + zajęcia indywidualne (max.1)
  Liczba lekcji w tygodniu: łącznie 25 lekcji (od poniedziałku do piątku) w tym: 20 lekcji w grupie, każda lekcja po 55 min + 5 lekcji indywidualnych, 1 lekcja = 55 minut, (ilość lekcji indywidualnych można zwiększyć do max. 10)

   

  Kurs Professional English
  Kursy te są najczęściej wybierane przez osoby, które muszą podszkolić swoje umiejętności językowe w związku z wykonywaną pracą. Szkoła organizuje wiele kursów indywidualnych dla wybranych zawodów. Tematyka zajęć jest przygotowana specjalnie według potrzeb i preferencji kursantów. O szczegóły oferty zapytaj doradcę JPEdukacja.

  • English for International Law
   Kurs ten może obejmować takie tematy jak: prawo karne, prawo międzynarodowe, prawa człowieka, tematykę prawa publicznego i wymiaru sprawiedliwości. Może być również dostosowane do innych określonych wymagań ucznia.
  • Courses For Business People, The Financial Industry & Insurance Personnel
   Kursy dla ludzi biznesu, sektora finansowego i ubezpieczeń. Kursy te obejmują umiejętności negocjacyjne, spotkania, rozmowy telefoniczne, listy biznesowe itp.
   Medical Personnel
   Tematy zajęć obejmują: udział w międzynarodowych konferencjach o tematyce medycznej, analizę dokumentów medycznych, spotkania.
  1. Aviation Personnel
   Angielski dla kontrolerów ruchu lotniczego i angielski dla zarządzających lotniskami.

   


   

  Kursy: IELTS and Cambridge Exam Preparation
  IELTS Exam Preparation
  IELTS to Międzynarodowy English Language Testing System, przeznaczony dla ludzi, którzy chcą studiować w krajów którym język angielski jest językiem urzędowym. Wyniki testów IELTS uznawane są przez uczelnie i organizacje zawodowe w Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Nowej Zelandii i na całym świecie. Test złożony jest z czterech komponentów: słuchanie, czytanie, pisanie oraz mówienie. Szkoła CES Dublin jest oficjalnym ośrodkiem egzaminacyjnym IELTS. Egzaminy odbywają się w soboty, średnio 2-3 razy w miesiącu. Kurs można rozpocząć w każdy poniedziałek. Dostępne opcje:

  full time IELTS 20 lekcji przygotowujących do egzaminu IELTS
  part time IELTS 20 lekcji ogólnych + 6 lekcji przygotowujących do IELTS

   


   

  Cambridge Exam Preparation

  Certyfikaty Cambridge ESOL są udzielane przez dział słynnego Uniwersytetu w Cambridge. Są one podejmowane przez ponad dwa miliony osób i uznawane przez ponad 6000 uczelni, przez pracodawców i władze imigracyjne na całym świecie. Certyfikaty obejmują słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie. Przygotowanie do certyfikatu Cambridge pomaga opanować umiejętności potrzebne do używania języka angielskiego w świecie rzeczywistym. Egzaminy są oparte na ćwiczeniu w realnych sytuacjach, gdzie trzeba używać języka angielskiego.

  • Preliminary English Course (PET) – szczegóły na życzenie
  • First Certificate in English (FCE) poziom B2. Czas trwania kursu 9, 12 lub 13 tygodni, kurs 20 lekcji/tydz w godz. 9.00-13.00 od poniedziałku do piątku
  • Certificate in Advanced English (CAE) Poziom C1. Czas trwania kursu 9, 12 lub 13 tygodni. kurs 20 lekcji/tydz w godz. 9.00-13.00 od poniedziałku do piątku
  • Certificate of Proficiency in English (CPE) Poziom C2. – szczegóły na życzenie
  Podróż i informacje dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych
  Szkoła organizuje dla swoich uczniów szereg atrakcji, jak np: zwiedzanie okolicy, udział w lokalnych świętach, gry sportowe, wieczory w pubie, wieczory filmowe, wyjścia do kina, teatru, na koncerty oraz kręgle. W weekendy odbywają się płatne wycieczki całodniowe.

  Podróż / transfer z i na lotnisko
  Szkoła organizuje odbiór z lotniska.

  Dorośli: tylko przy zakwaterowaniu u rodzin goszczących i tylko z lotniska. Koszt transferu z lotniska to 70Euro.

  Młodzież: odbiór z lotniska i dowóz na lotnisko po zakończeniu kursu, koszt transferu w dwie strony to 140 Euro

  *Dodatkowa opłata w wysokości 20 Euro przy przylocie przed 8:00 rano i wylocie po 23:00 wieczorem

  Pliki do pobrania

  Mapa