Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Auckland – Szkoła nowozelandzka


#
Auckland – Szkoła nowozelandzka
Auckland – Szkoła nowozelandzka
Auckland – Szkoła nowozelandzka
Auckland – Szkoła nowozelandzka

Auckland – Szkoła nowozelandzka


Lokalizacja:
w Newmarket, w samym sercu Auckland
Dostępne kursy:
Kursy angielskiego ogólne 20 i 30 lekcji tygodniowo oraz kursy przygotowujące do certyfikatów IELTS, FCE, CAE, TOEFL
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, rezydencja, mieszkania studenckie
Charakterystyka:
Kameralna szkoła i rodzinna atmosfera w szkole na drugim końcu świata.
Półka cenowa:
niska / średnia / wysoka

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:


  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis szkoły

  • Auckland to wyjątkowe miasto łączące dwa największe porty na świecie. Liczne wysp, kolorowe łodzie i surferzy nadały mu nazwę „City of Sails”. Auckland jest głównym miastem w Nowej Zelandii, z jednymi z najlepszych uczelni w Nowej Zelandii. Wyjątkowo wielokulturowe i prawdziwie kosmopolityczne.
  • Kiwi English Academy jest specjalistą w nauczaniu języka angielskiego, szkoła założona w 1991 roku, oferujemy wysokiej jakości szkolenia języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych. Przez ponad 25 lat Kiwi English Academy pomógła tysiącom studentów z całego świata, aby osiągnąć swoje cele w języku angielskim.
  • Czeka na Ciebie rodzinna atmosfera w Newmarket, w samym sercu Auckland. Zaledwie pięć minut od centrum miasta i krótkiego spaceru do Auckland Museum i Parnell. Newmarket jest bardzo popularne wśród mieszkańców i turystów.
  • KIWI to wyjątkowa lokalna szkoła z wyjątkowo zaangażowaną kadrą nauczycielką i dyrekcją. Oferuje kameralne warunki do nauki w bardzo przyjaznej atmosferze. Dyrektorzy i pracownicy zapraszamy do przyłączenia się do międzynarodowej „rodziny”. Rozumieją powagę decyzji do nauki za granicą .
  • Szeroka oferta kursów językowych o różnej intensywność i długości. Szkoła pośredniczy również w organizacji pobytów dla uczniów i nauce w lokalnych szkołach średnich
  • Kiwi English Academy jest oficjalnym centrum egzaminacyjnym TOEIC
  • Kursy rozpoczynają się każdy poniedziałek;
  • 1 lekcja = 45 minut

   


   

  Oferowane kursy angielskiego w Nowej Zelandii
  Kursy Ogólne angielski w Nowej Zelandii – Liczba zajęć w tygodniu: 20 lub 30.
  Intensywne kursy przygotowujące do egzaminu IELTS w tym ogólnego i akademickiego, Cambridge FCE i CAE, egzaminów TOEFL i TOEIC.

   


   

  Program zajęć dodatkowych na kursie językowym w Nowej Zelandii
  ActionKiwi oferuje pełną gamę programów dla swoich studentów, w tym sporo zajęć sportowych jednodniowych wycieczek po Auckland i dłuższe wycieczki do interesujących miejsc na Wyspy Północne i Południowe. Organizujemy również ekscytujące programy kulturalne. Kiwi English Academy ma doświadczonych koordynatorów, których zadaniem jest upewnić się, że uczestnicy kursów zwiedzą wszystko, co Auckland ma do zaoferowania.

   

  Zakwaterowanie

  Zakwaterowanie u rodziny goszczącej
  Większość uczestników kursu wybiera zakwaterowanie u rodziny goszczącej. Polecamy tę opcję jako najlepszy sposób na poznanie stylu życia Nowozelandczyków z pierwszej ręki.
  Codzienne wspólne posiłki z gospodarzami zapewnią studentowi możliwość prowadzenia swobodnej rozmowy w języku angielskim w spontanicznych, niewymuszonych sytuacjach. Wszystkie rodziny zostały poddane starannemu procesowi selekcji, aby zapewnić swoim studentom przebywanie w bezpiecznej, przyjaznej i rodzinnej atmosferze. Domy Rodzin goszczących zlokalizowane są poza centrum miasta.

  • Pokoje: 1 i 2-osobowe (dla osób zgłaszających się wspólnie)
  • Posiłki: 2 posiłki w tygodniu i 3 posiłki w weekendy (za dopłatą możliwa opcja 3 posiłki u rodziny goszczącej -pakowany lunch)

   


   

  Zakwaterowanie w akademikach i hostelach
  Rezydencja to rozwiązanie dla wszystkich poszukujących większej niezależności. Ze względu na międzynarodowe środowisko to także doskonała okazja na zawarcie przyjaźni z obcokrajowcami oraz poznania różnic kulturowych.

   


  Hostele
  Hostel znajduje się w Epsom, zaledwie 15 minut spacerem od naszej szkoły. Studenci mają dostęp do wspólnego kuchni i uroczego terenu rekreacyjnego. Różne konfiguracje pokoju. Tylko przy wczesnej rezerwacji

   


   

  Apartament Empire
  Znajduje się w Centralnej Dzielnicy Biznesowej w Auckland, 10 minut spacerem od centrum miasta i ulicy Queen Street. Do dyspozycji gości są przestronne apartamenty typu studio, jak również prywatne pokoje we wspólnym apartamencie z 3 sypialniami. W apartamencie tym znajdują się takie wspólne udogodnienia, jak salon, kompletnie wyposażona kuchnia i łazienka. Z WiFi można korzystać w całym obiekcie (za dodatkową opłatą).
  20 minut spacerem do Kiwi English Academy.

  Inne opcje zakwaterowania na kursie w Nowej Zelandii o szczegóły – zapytaj doradcę JPEdukacja.

  Dostępne kursy

  Oferowane kursy angielskiego w Nowej Zelandii
  Kursy Ogólne angielski w Nowej Zelandii

  Kurs Ogólny obejmujący gramatykę i funkcjonalne wykorzystanie języka angielskiego, a także cztery umiejętności czytania, pisania, słuchania i mówienia. Komunikatywne podejście zachęca studentów, aby zmaksymalizować ich możliwości mówienia po angielsku.

  • Minimalny wiek uczestników: 18 lat
  • Międzynarodowe grupy
  • Wszystkie poziomy zaawansowania (osoby całkowicie początkujące mogą rozpocząć naukę w wybranych terminach*)
  • Data rozpoczęcia: każdy poniedziałek
  • Liczba osób w grupie: max. 15
  • Liczba zajęć w tygodniu: 20 lub 30
  • Kursy odbywają się w wybranych terminach
   04 January – 17 February (6.5 weeks) , 20 February – 31 March (6 weeks) 03 April – 12 May (6 weeks) 15 May – 23 June (6 weeks) 26 June – 30 June 03 July – 11 August (6 weeks) 14 August – 22 September (6 weeks) 25 September – 03 November (6 weeks) 06 November – 22 December (7 weeks)

   


   

  Kursy Egzaminacyjne

  • Intensywne kursy przygotowujące do egzaminu IELTS w tym ogólnego i akademickiego, Cambridge FCE i CAE, egzaminów TOEFL i TOEIC.

  IELTS kursy odbywają się przez cały rok. Inne programy są prowadzone w wybranych terminach – o szczegóły pytaj JPEdukacja

   

  Podróż i informacje dodatkowe

   

  Szkoła organizuje odbiór i dowóz z/na lotnisko koszt to 80 NZD za osobę (w jedną stronę).

  Pliki do pobrania

  Mapa