Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Wyspy Kanaryjskie – Teneryfa


#
Wyspy Kanaryjskie – Teneryfa
Wyspy Kanaryjskie – Teneryfa
Wyspy Kanaryjskie – Teneryfa
Wyspy Kanaryjskie – Teneryfa

Wyspy Kanaryjskie – Teneryfa


Lokalizacja:
Puerto de la Cruz
Dostępne kursy:
język hiszpański: 10+ 5, 20, 30+5, zajęcie indywidualne, kurs Bożonarodzeniowy
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, mieszkania studenckie
Charakterystyka:
idealne miejsce na naukę i wypoczynek
Półka cenowa:
niska / średnia / wysoka

Jpedukacja

  Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon (wskazane)*:

  Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

  Miejscowość zamieszkania:

  Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  Opis szkoły

  • Ośrodek na Teneryfie należy do dużej sieci szkół specjalizującej się w nauczaniu języka hiszpańskiego z wieloletnią tradycją i doświadczeniem,
  • Teneryfa największa z Wysp Kanaryjskich z łagodnym klimatem w czasie jesieni i zimy z temperaturą około 22° ciepłymi i słonecznym latem. Na Teneryfie nigdy nie można się nudzić.
  • Łagodny klimat, fantastyczne plaże, cudowny park narodowy i zabytki Światowego Dziedzictwa UNESCO. To wszystko sprawia, że jest to idealne miejsce do połączenie wakacji, wypoczynku i nauki hiszpańskiego.
  • Szkoła znajduje się w Puerto de la Cruz, drugim największym turystycznym mieście, pełnym bujnych ogrodów idealnych na spacery, a największą atrakcją w Puerto de la Cruz jest Lago Martianez, grupa basenów z wodą morską zaprojektowanych przez lokalnego artystę Cesara Manrique, gdzie kąpiący mogą cieszyć się słońcem, wodą i zielenią
  • Tradycyjny budynek na Wyspach Kanaryjskich, Edificio Bélgica z 7 salami pełne naturalnego światła, wszystkie z wyposażeniem multimedialnym, Wi-Fi, słoneczne patio, świetlica z TV oraz biblioteka.
  • Oferuje naukę języka hiszpańskiego w międzynarodowych grupach,
  • Doświadczona kadra nauczycielska
  • Bardzo szeroka oferta kursów językowych o różnej intensywność,
  • 1 lekcja = 55 minut

   

  Zakwaterowanie

  Zakwaterowanie u rodziny goszczącej

  Mieszkanie u rodziny ma dwie główne zalety: po pierwsze, to najlepszy sposób, aby poznać hiszpańską kulturę i zobaczyć jak żyje hiszpańska rodzina, ale przede wszystkim – rodziny goszczące będą mówić cały czas po hiszpańsku. To pomaga ćwiczyć umiejętności, nad którymi pracujesz podczas lekcji w szkole w autentycznym kontekście.. Większość rodzin jest oddalonych od szkoły 10-30 minut – pieszo lub środkami transportu publicznego. Pokoje 1 lub 2-osobowe, opcje ze śniadaniem, ze śniadaniem i obiadokolacją lub z 3 posiłkami dziennie

   

  Mieszkania studenckie

  Pokoje 1 lub 2-osobowe, łazienka i kuchnia wspólna na kilkupokojowe mieszkanie, opcja bez posiłków, apartamenty są zlokalizowane blisko szkoły

   

   

  Dostępne kursy

  Kursy ogólne języka hiszpańskiego
  Elastyczne kursy dla osób na każdym poziomie znajomości języka, pobyt można rozpocząć w każdy poniedziałek. Możliwość dowolnego łączenia pobytów w różnych miastach, bez dodatkowych kosztów. Minimalny wiek uczestników: min 14 lat, Międzynarodowe grupy, Wszystkie poziomy zaawansowania, Liczba osób w grupie na lekcjach: max. 10 (zwykle 5-6) , Liczba lekcji (od poniedziałku do piątku):

  • 25 Intensive 20 lekcji w grupie standard + 5 konwersacji/warsztatów kulturalnych
   Najpopularniejszy intensywny program hiszpański został jest przeznaczony dla tych kursantów, którzy chcą uzyskać płynność i poprawić swoje umiejętności konwersacyjne w najkrótszy możliwy czas. Dodatkowe 5 zajęć o tematyce kultury. Klasy mają średnią 6 i maksymalnie 10 uczniów w klasie. Hiszpański warsztaty kulturalne i konwersacyjne mają maksimum 15 uczniów w klasie. Poziomy oferowane dla tego programu od kompletnie początkującego (A1) do biegłego (C2).

   

  • 30 Super Intensive 20 lekcji w grupie standard + 5 konwersacji + 5 lekcji w minigrupach
   Dodatkowe lekcje w minigrupie (1-4 uczniów w klasie) pomogą Ci skoncentrować się na obszarze językowym, który chcesz najbardziej poprawić.

  Kursy egzaminacyjne DELE.

  Kursy egzaminacyjne SIELE

  Zajęcie indywidualne

  Polecane wybór min 5 lekcji indywidualnych w tygodniu jako samochodziny kurs lub jako dodatek do kursów w grupie. Możliwy również Business Spanish (min 10 lekcji w tyg)

  Kursy 50 +

  Chcesz uczyć się hiszpańskiego w grupie w swoim wieku i cieszyć się hiszpańskim stylem życia? Oferujemy specjalny program który jest dla Ciebie odpowiednie. Celem tego kurs jest nauka praktycznej znajomości języka. Będziesz mieć codzienne lekcje hiszpańskiego połączone ze specjalnym programem zajęć po lekcjach i wycieczkami. Pobyt dwutygodniowy od 25 lutego, w okresie słynnego karnawału. O szczegóły zapytaj doradcę JPEdukacja.

   

  Podróż i informacje dodatkowe

  Program zajęć dodatkowych

  Zespół opiekunów na Tenerife organizuje południowe i wieczorne zajęcia mające na lepiej zrozumieć kulturę Wysp Kanaryjskich. Udział w zajęciach pozalekcyjnych to również doskonała okazja aby poznać swoich kolegów międzynarodowych i spędzić z nimi czas na konwersacji. Przykładowe zajęcia do: salsa, projekcje filmów hiszpańskich, zajęcia kulturalne na różne tematy: hiszpańskie wino, literatura, sztuka. Teneryfa to wyspa pełna niesamowitych atrakcji przyrodniczych licznych rezerwatów przyrody, plaże i jeziora. Wycieczki głównie weekendowe organizowane do :

  Teide, La Gomera: mała wyspa w pobliżu Tenerife (wycieczka 2 dniowa), La Caldera, Masca (wioska w górach), Anaga – los Carboneras (trekking w górach),La Laguna (dawna stolica Teneryfy) – Cruz del Carmen (kąpielisko), Santa Cruz de Tenerife, safari
  Teneryfa to również raj dla nurków. Za pośrednictwem szkoły można zorganizować każdy z kursów nurkowania : PADI Opne Wather koszt 425 EUR/2 tyg, PADI Rescue Dive koszt 615 EUR/2 tyg, PADI Dive Master koszt 745 EUR/3 tyg.

  Podróż / transfer z i na lotnisko

  Szkoła organizuje odbiór i dowóz z/na lotnisko oba lotniska .

  • Tenerife Norte koszt ok 85 EUR w jedną stronę
  • Tenerife Sur koszt ok. 155 Eur w jedną stronę

  Mapa