Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Gold Coast, Surfers Paradise


#
Gold Coast, Surfers Paradise
Gold Coast, Surfers Paradise
Gold Coast, Surfers Paradise
Gold Coast, Surfers Paradise

Gold Coast, Surfers Paradise


Lokalizacja:
w centrum miasta i blisko plaży
Dostępne kursy:
Zakwaterowanie:
rodzina goszcząca, rezydencja
Charakterystyka:
Idealna lokalizacja dla surferów
Półka cenowa:
niska / średnia / wysoka

Jpedukacja

Zadaj pytanie naszemu doradcy edukacyjnemu:

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Telefon (wskazane)*:

Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

Miejscowość zamieszkania:


Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e–maila na adres: biuro@jpedukacja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

Opis szkoły

Szkoła językowa EC Surfers Paradise należy do dużej grupy edukacyjnej, posiadającej całoroczne szkoły językowe w 19 lokalizacjach,
Każda ze szkół należących do grupy jest doskonale i nowocześnie wyposażona, oferuje uczestnikom kursów wyśmienite warunki do nauki i szereg atrakcji pozalekcyjnych.
posiada liczne akredytacje i certyfikaty
szkoła zlokalizowana jest w tętniącej życiem centralnej dzielnicy z mnóstwem restauracji, sklepów, klubów i parków, w bliskiej odległości od plaży
szkoła mieści się w doskonale wyposażonym budynku z WIFI, obszernym salonem studenckim, każda z sal posiada tablice interaktywne
budynek szkoły należy do kampusu Martin College, co daje możliwość nauki w miejscu tętniącym życiem, wypełnionym przez australijskich i międzynarodowych studentów.

 

 

Oferowane kursy

General English (20, 24, 28 lekcji)

Exam Preparation IELTS (min. 4 tygodniowy)

Lekcje indywidualne

 

 

Zakwaterowanie

 

Dla uczestników kursów z języka angielskiego oferujemy różne rodzaje zakwaterowania. Możesz wybrać opcję, która będzie Tobie najbardziej odpowiadać. Wszystkie typy zakwaterowania dają szansę na komunikowanie się z innymi osobami – mieszkańcami lub studentami szkoły językowej – i tym samym ćwiczenia umiejętności nabytych podczas zajęć. W ten sposób będziesz mógł dzielić się z innymi swoimi przeżyciami, doświadczeniami i przydatnymi informacjami dotyczącymi spędzania czasu wolnego. Jesteśmy pewni, że mamy dla Ciebie odpowiedni rodzaj zakwaterowania: możesz mieszkać z przyjaznymi mieszkańcami lub innym i studentami szkoły językowej.

Rodziny goszczące

Jeśli zadecydujesz się na pobyt u rodziny goszczącej w Surfers Paradise będziesz mieć możliwość poznania ich stylu życia oraz utrwalania wiedzy z zajęć podczas rozmowy z członkami rodziny podczas m.in. wspólnych posiłków. Rodziny goszczące są otwarte, pomocne i przyjacielskie. Wszystkie rodziny mieszkają maksymalnie do 40 minut środkami transportu publicznego.

pokój 1-osobowy z dwoma lub jednym posiłkiem dziennie .
Rezydencja / Schronisko młodzieżowe Aquarius

Mieszkanie razem z innymi uczestnikami kursu językowego pozwoli na osiągnięcie szybkich postępów w nauce języka, gdyż to czego nauczysz się podczas zajęć w szkole będziesz mógł od razu praktykować podczas konwersacji. Max 60 osób.

pokoje dzielone 4-6 osobowe, bez łazienek
bez posiłków
25-30 min od szkoły

Rezydencja / Schronisko Islander Resort
pokoje dzielone 4-6 osobowe, 2-osobowe i 1-osobowe,bez łazienek
bez posiłków
blisko centrum, plaży i szkoły
na miejscu: basen, sauna, spa, kort tenisowy, recepcja, kawiarenka internetowa, parking
Rezydencja / Apartamenty Carlton
pokoje 2-osobowe i 1-osobowe z łazienekami
bez posiłków , dostęp do kuchni
blisko centrum, plaży i szkoły 7min pieszo
na miejscu: podgrzewany basen, miejsce do grillowania, biuro informacji turystycznej,
parking strzeżony, pralnia, internet za dopłatą
Program zajęć dodatkowych

Dostępne kursy

General English – kurs przeznaczony dla każdego poziomu znajomości języka angielskiego. Pozwala udoskonalić umiejętności mówienia, pisania, czytania i słuchania.

Minimalny wiek: 16 lat
Liczba osób w grupie: maksymalnie 15 osób
Długość kursu: minimum 2 tygodnie
Minimalny poziom: podstawowy (dla początkujących wyznaczone

terminy rozpoczęcia)
Zajęcia odbywają się rano i popołudniami,
Cena kursu zawiera wszelkie niezbędne materiały do nauki, test kwalifikujący na dany poziom, cotygodniowe testy sprawdzające postępy w nauce,
Pierwszy dzień przeznaczony jest zwykle na test, wprowadzenie ucznia, omówienie zasad funkcjonowania w szkole i pokazanie miasta.
Liczba lekcji w tygodniu:
Standard 20: 20 lekcji języka ogólnego

Semi Intensive 24: 20 lekcji języka ogólnego + 4 dodatkowych zajęć lekcyjnych z różnych tematów (Business English, IELTS) zajęcia dodatkowe odbywają się w lekko odmiennej formie, w innych grupach i często z innym nauczycielem,

Intensive 28: 20 lekcji języka ogólnego + 8 dodatkowych zajęć lekcyjnych z różnych tematów (Business English, IELTS) zajęcia dodatkowe odbywają się w lekko odmiennej formie, w innych grupach i często z innym nauczycielem, są to wykłady, projekty, self-study, które umożliwiają rozwijanie praktycznych umiejętności językowych

Exam Preparation IELTS

Semestr/rok za granicą to doskonały sposób by opanować język obcy i przygotować się do Egzaminu IELTS. Kurs posiada ściśle określoną formę z regularnymi testami sprawdzającymi postępy w nauce.

Minimalny wiek: 16 lat
Liczba osób w grupie: maksymalnie 16
Długość kursu: min 4 tygodnie, wskazany dłuższy pobyt ok. 9 -10 tygodni,
Minimalny poziom: średniozaawansowany
Zajęcia odbywają się rano i popołudniami, lekcje są 50-minutowe,
Cena kursu zawiera wszelkie niezbędne materiały do nauki, test kwalifikujący, cotygodniowe testy sprawdzające postępy w nauce ale nie obejmuje egzaminu IELTS, który jest oddzielnie bookowany i płatny ok 330 AUD)
Pierwszy dzień przeznaczony jest na wprowadzenie ucznia omówienie zasad funkcjonowania w szkole i pokazanie miasta.
Liczba lekcji w tygodniu: 28, w tym 20 lekcji IELTS i 8 nastawionych na przygotowanie do certyfikatu IELTS lub ogólnych.
Lekcje indywidualne – szkoła oferuje również możliwość aranżowania lekcji indywidualnych w wymiarze 5 lub 10 tygodniowo, uwaga w okresie letnim lekcje indywidualne należy rezerwować z dużym wyprzedzeniem.

5 lekcji=825 AUD, 10 lekcji = 1500 AUD

Na zakończenie kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający liczbę odbytych lekcji oraz osiągnięty poziom językowy. Zdobyty certyfikat może być wartościowym dokumentem w przyszłości jako dodatek do Twojego CV.

Podróż i informacje dodatkowe

Surfers Paradise jest wspaniałym miejscem dla turystów – oferuje wiele ciekawych atrakcji. Doświadczeni pracownicy szkoły organizują program pozalekcyjny w taki sposób, aby móc jak najbardziej skorzystać z czasu spędzonego w tym mieście na jego poznanie.

Niektóre z propozycji spędzenie czasu po lekcjach wymagają dodatkowych opłat.

Podróż / transfer z i na lotnisko
Szkoła organizuje odbiór i dowóz na lotnisko dla wszystkich uczestników kursu, doradcy JPEdukacja udzielą również wszelkich informacji jak najlepiej dostać się do miejsca zakwaterowania rozpoczynając swój pobyt.
Koszt transferu organizowanego przez szkołę z lotnisk Brisbane i Coolaganta: w jedną stronę 145 AUD

Pliki do pobrania

Mapa