Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Szkoły w Szwajcarii

Szkoły w Szwajcarii słyną ze swojego bardzo wysokiego standardu nauczania. Szwajcarska nauka to nie tylko zdobywanie wiedzy, ale również bardzo pomocnych umiejętności w międzynarodowym towarzystwie. To właśnie w nich kształcą się elity z całego świata. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy szeroką listę programów edukacyjnych odbywających się w Szwajcarii. Współpracujemy z najlepszymi szkołami prywatnymi, zapewniającymi uczniom edukację na najwyższym poziomie, a także gwarantującymi dostęp do nowoczesnego zaplecza – zakwaterowania, zajęć pozalekcyjnych, sportowych.  

Tylko najlepsze szkoły w Szwajcarii

Wyjazd do szkoły w Szwajcarii może być wyjątkowym wsparciem dla dziecka – dzięki nauce w najlepszych szwajcarskich placówkach start w przyszłość jest jeszcze łatwiejszy, otwierając szerokie możliwości w kontynuowaniu nauki na zagranicznych uczelniach. Szkoły w Szwajcarii to zwykle typowe szkoły międzynarodowe realizujące programy nauczania w różnych systemach amerykańskim, brytyjskim, szwajcarskim, niemieckim, francuskim, włoskim, ale prawie zawsze w systemie matury międzynarodowej IB. Dodatkowo program nauczania w takich międzynarodowych szkołach kładzie główny nacisk na języki obce.  

Szkoły w Szwajcarii – krótki przewodnik

Szkoły w Szwajcarii, szczególnie te prywatne, zróżnicowane są w podobnym stopniu, co cała federacja. Wybór programów edukacyjnych jest bardzo szeroki, umożliwia naukę przedmiotów po angielsku, niemiecku lub francusku i rozwój w rozmaitych kierunkach, ale przede wszystkim doskonale przygotowuje do funkcjonowania w międzynarodowym środowisku. Na dodatek, większość ze szkół położona jest w najbardziej malowniczych szwajcarskich zakątkach, które stanowią idealne środowisko do pogłębiania wiedzy w wielu dziedzinach. Szkoły w Szwajcarii to z pewnością wybór będący niepowtarzalną inwestycją w przyszłość, dający doświadczenie, którym poszczycić mogą się nieliczni. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą wyjazdów edukacyjnych do Szwajcarii – w razie dodatkowych pytań jesteśmy do dyspozycji.