JP Edukacja
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>

Nowy Jork kurs młodzieżowy

Grupa wiekowa16 - 21 lat
Ośrodek czynny20/03-03/04 i 26/06 – 28/08
Cena od4260 zł/tydz
Dostępne opcje zakwaterowaniarodzina goszcząca, rezydencja
CharakterystykaKurs dla starszych nastolatków ze zwiedzaniem w cenie
Atrakcje pozalekcyjnePOKAŻ PRZYKŁADOWY PLAN


  • Sprachcaffe jest siecią szkół, która od ponad 30 lat jest liderem w organizowaniu kursów i obozów językowych na całym świecie.
  • Szkoły zlokalizowane są zarówno w pulsujących życiem metropoliach jak i w wielobarwnych nadmorskich kurortach.
  • Szkoła angielskiego w Nowym Jorku zlokalizowana jest w samym sercu Manhattanu, zaledwie 5 minut pieszo od najbliższej stacji metra
  • Placówki Sprachcaffe posiadają wszelkie niezbędne akredytacje i certyfikaty świadczące o wysokiej jakości oferowanych usług
  • Szkoły USA posiadają certyfikaty WYSE i ALTO
  • Zajęcia odbywają się w międzynarodowych grupach
  • W każdej grupie jest maksymalnie 15 osób

 


 

Kurs językowy

20 lekcji w tygodniu, 1 lekcja = 45 minut
maksymalnie 15 osób w grupie (zwykle 12)
Główne zagadnienia: konwersacja, słownictwo, gramatyka, praca z tekstem
uczestnicy w wieku od 16 do 21 lat
wszystkie poziomy zaawansowania
międzynarodowe grupy


Interesują cię nauka angielskiego i Nowy Jork? Oferujemy najlepsze kursy językowe przeznaczone dla młodzieży na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotuj się na niezwykłą przygodę w międzynarodowym towarzystwie. Zorganizujemy Tobie wspaniały pobyt na kursie w Nowym Jorku. Wybór właściwej szkoły w New York? – doradzimy. Wypełnienie wniosku wizowego? – zrobimy to wspólnie. Opłaty wizowe kartą kredytową? – zrobimy to za Ciebie. Wyszukanie taniego biletu lotniczego? - to nasza codzienność. Zamówienie transferu z lotniska na odpowiednią godzinę? - mamy w tym wprawę. Z JPEdukacja zyskujesz wiele więcej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

kursy językowe w nowym jorku nauka języka angielskiego nowy jork

W rezydencji szkolnej lub u rodziny goszczącej

  • Pełne wyżywienie
  • Możliwość rozmowy w języku angielskim z innymi osobami

 

Rodzina goszcząca
U amerykańskiej rodziny goszczącej będziesz mieszkać w pokoju dwuosobowym razem z innym uczestnikiem kursu. W ten sposób będziesz mógł w praktyce korzystać z wiedzy, którą nabędziesz w szkole angielskiego oraz będziesz mieć możliwość nawiązania trwałych kontaktów z członkami rodziny goszczącej. Rodziny goszczące mieszkają zazwyczaj w odległości około 1 godziny od szkoły, korzystając z transportu publicznego.

 


 

Rezydencja szkoły (dostępne tylko latem)
W szkolnej rezydencji będziesz zakwaterowany w pokoju czteroosobowym będziesz mógł ćwiczyć razem z innymi uczniami pochodzącymi z różnych części świata to, czego nauczysz się na zajęciach w szkole językowej oraz będziesz mieć okazję, żeby nawiązać nowe znajomości. Szkolna rezydencja znajduje się w odległości 50 minut od szkoły językowej

 kursy angielskiego
kursy języka angielskiego
nauka języka angielskiego

Program zajęć dodatkowych

Nowy Jork to najbardziej ekscytujące miasto na świecie, doskonałe miejsce do nauki języka angielskiego i jednocześnie do zabawy! Tutaj przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli rozrywki w mieście nie będą wystarczająco ciekawe – organizujemy również imprezy międzynarodowe, w których uczestniczy młodzież z całego świata!
W weekendy organizujemy wycieczki (jedna wycieczka całodniowa – w cenie przy kursie 2-tygodniowym , dwie przy kursie 3-tygodniowym), a dodatkowo w każdym tygodniu pobytu odbywa się 1 wycieczka półdniowa, podczas których poznasz okolicę. Znajduje się tutaj wiele ciekawych miejsc wartych odwiedzenia, jak Chinatown, Times Square czy Central Park.
Nowy Jork jest amerykańskim liderem w przemyśle muzycznym, wydawniczym, reklamowym, finansowym oraz telewizyjnym. Miasto oferuje również liczne festiwale, koncerty oraz interesujące wydarzenia w ciągu roku. Najnowsze sztuki mają zawsze swoją premierę na sławnym Broadwayu.


 

Podróż
Transfer z/na lotnisko John F. Kennedy Airport (JFK) lub La Guardia (LGA) jest możliwy w godzinach 14:00 – 20:00. Transfer w innych godzinach tylko na zapytanie.nauka angielskiego
kurs angielskiego dla młodzieży

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Telefon**:

Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

Miejscowość:

Specjalne życzenia:
np. region, miasto, duża czy mała miejscowość, wybrzeże, inne preferencje

Rodzaj kursu*:

Intensywność*:

Orientacyny termin wyjazdu*:

Zakwaterowanie*:

Wyżywienie*:

Podróż*:

Transfery za granicą*:

Please leave this field empty.