Zadzwoń
tel. +48 618973903 / +48 531872991
biuro@jpedukacja.pl   zadaj pytanie >>
LinkedIn Facebook

Nowy Jork kurs młodzieżowy.

Nowy Jork kurs młodzieżowy - O szkole i kursie

Grupa wiekowa16 - 21 lat
Ośrodek czynny20/03-03/04 i 26/06 – 28/08
Cena od4260 zł/tydz
Dostępne opcje zakwaterowaniarodzina goszcząca, rezydencja
CharakterystykaKurs dla starszych nastolatków ze zwiedzaniem w cenie
Atrakcje pozalekcyjnePOKAŻ PRZYKŁADOWY PLAN


  • Sprachcaffe jest siecią szkół, która od ponad 30 lat jest liderem w organizowaniu kursów i obozów językowych na całym świecie.
  • Szkoły zlokalizowane są zarówno w pulsujących życiem metropoliach jak i w wielobarwnych nadmorskich kurortach.
  • Szkoła angielskiego w Nowym Jorku zlokalizowana jest w samym sercu Manhattanu, zaledwie 5 minut pieszo od najbliższej stacji metra
  • Placówki Sprachcaffe posiadają wszelkie niezbędne akredytacje i certyfikaty świadczące o wysokiej jakości oferowanych usług
  • Szkoły USA posiadają certyfikaty WYSE i ALTO
  • Zajęcia odbywają się w międzynarodowych grupach
  • W każdej grupie jest maksymalnie 15 osób

 


 

Kurs językowy

20 lekcji w tygodniu, 1 lekcja = 45 minut
maksymalnie 15 osób w grupie (zwykle 12)
Główne zagadnienia: konwersacja, słownictwo, gramatyka, praca z tekstem
uczestnicy w wieku od 16 do 21 lat
wszystkie poziomy zaawansowania
międzynarodowe grupy


Interesują cię nauka angielskiego i Nowy Jork? Oferujemy najlepsze kursy językowe przeznaczone dla młodzieży na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotuj się na niezwykłą przygodę w międzynarodowym towarzystwie. Zorganizujemy Tobie wspaniały pobyt na kursie w Nowym Jorku. Wybór właściwej szkoły w New York? – doradzimy. Wypełnienie wniosku wizowego? – zrobimy to wspólnie. Opłaty wizowe kartą kredytową? – zrobimy to za Ciebie. Wyszukanie taniego biletu lotniczego? - to nasza codzienność. Zamówienie transferu z lotniska na odpowiednią godzinę? - mamy w tym wprawę. Z JPEdukacja zyskujesz wiele więcej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Nowy Jork kurs młodzieżowy (2) Nowy Jork kurs młodzieżowy (3)

Nowy Jork kurs młodzieżowy - zakwaterowanie

W rezydencji szkolnej lub u rodziny goszczącej

  • Pełne wyżywienie
  • Możliwość rozmowy w języku angielskim z innymi osobami

 

Rodzina goszcząca
U amerykańskiej rodziny goszczącej będziesz mieszkać w pokoju dwuosobowym razem z innym uczestnikiem kursu. W ten sposób będziesz mógł w praktyce korzystać z wiedzy, którą nabędziesz w szkole angielskiego oraz będziesz mieć możliwość nawiązania trwałych kontaktów z członkami rodziny goszczącej. Rodziny goszczące mieszkają zazwyczaj w odległości około 1 godziny od szkoły, korzystając z transportu publicznego.

 


 

Rezydencja szkoły (dostępne tylko latem)
W szkolnej rezydencji będziesz zakwaterowany w pokoju czteroosobowym będziesz mógł ćwiczyć razem z innymi uczniami pochodzącymi z różnych części świata to, czego nauczysz się na zajęciach w szkole językowej oraz będziesz mieć okazję, żeby nawiązać nowe znajomości. Szkolna rezydencja znajduje się w odległości 50 minut od szkoły językowej

 Zakwaterowanie Nowy Jork kurs młodzieżowy
Zakwaterowanie Nowy Jork kurs młodzieżowy (2)
Zakwaterowanie Nowy Jork kurs młodzieżowy (3)

Nowy Jork kurs młodzieżowy - podróż

Program zajęć dodatkowych

Nowy Jork to najbardziej ekscytujące miasto na świecie, doskonałe miejsce do nauki języka angielskiego i jednocześnie do zabawy! Tutaj przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli rozrywki w mieście nie będą wystarczająco ciekawe – organizujemy również imprezy międzynarodowe, w których uczestniczy młodzież z całego świata!
W weekendy organizujemy wycieczki (jedna wycieczka całodniowa – w cenie przy kursie 2-tygodniowym , dwie przy kursie 3-tygodniowym), a dodatkowo w każdym tygodniu pobytu odbywa się 1 wycieczka półdniowa, podczas których poznasz okolicę. Znajduje się tutaj wiele ciekawych miejsc wartych odwiedzenia, jak Chinatown, Times Square czy Central Park.
Nowy Jork jest amerykańskim liderem w przemyśle muzycznym, wydawniczym, reklamowym, finansowym oraz telewizyjnym. Miasto oferuje również liczne festiwale, koncerty oraz interesujące wydarzenia w ciągu roku. Najnowsze sztuki mają zawsze swoją premierę na sławnym Broadwayu.


 

Podróż
Transfer z/na lotnisko John F. Kennedy Airport (JFK) lub La Guardia (LGA) jest możliwy w godzinach 14:00 – 20:00. Transfer w innych godzinach tylko na zapytanie.Podróż Nowy Jork kurs młodzieżowy
Podróż Nowy Jork kurs młodzieżowy (2)

Nowy Jork kurs młodzieżowy - zapytaj o kurs

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Telefon**:

Data urodzenia lub orientacyjny wiek uczestnika:

Miejscowość:

Specjalne życzenia:
np. region, miasto, duża czy mała miejscowość, wybrzeże, inne preferencje

Rodzaj kursu*:

Intensywność*:

Orientacyny termin wyjazdu*:

Zakwaterowanie*:

Wyżywienie*:

Podróż*:

Transfery za granicą*: